Pravidla webu AkvaMalawi.com

Pravidlo č. 2 - Odpovědnost
Webmaster & Administrátor, Moderátor či Technická podpora webu nezodpovídají za obsah příspěvků, kterými jsou soukromí uživatelé – registrovaní členové webu AkvaMalawi.com. Za obsah příspěvku (včetně přílohy, avataru a podpisu) je zodpovědný uživatel, který je autorem příspěvku.
Nahoru

Pravidlo č. 3 - Registrace
Registrace na AkvaMalawi.com je bezplatná a jakékoliv porušení těchto pravidel může vést k upozornění moderátorem či administrátorem (ban), vyhoštění až zákazu vstupu na web."); $board_rules[] = array("Pravidlo č. 4 - Uživatelské skupiny", "Nežádejte o členství v Uživatelských skupinách „Team AkvaMalawi“ a „Moderátoři MyFish database“. Jsou to uzavřené skupiny, ve kterých je členství posuzováno a není automatické.
Výjimku tvoří Pravidlo č. 15
Nahoru

Pravidlo č. 5 - Avatary a Podpisy
Zákaz používání Avatarů (zástupné obrázky u jména uživatele) s rasistickým, sexuálním či jiným hanebným motivem.
Zákaz používání Podpisů s rasistickým, sexuálním či jiným hanebným motivem."); $board_rules[] = array("Pravidlo č. 6 - Účty", "Zákaz vytváření více účtů pro jednoho uživatele (např. z důvodu banu). Taková členství budou prošetřena a mohou být smazána. Jestliže jste se registrovali, ale aktivace účtu neproběhla v pořádku, kontaktujte admina (admin@akvamalawi.com) a proběhne náprava.
Nahoru

Pravidlo č. 6 - Šíření materiálů
Je přísně zakázáno šířit či kopírovat texty, fotografie či jiné záznamy, které jsou vlastnictvím autorů a tudíž jsou chráněny autorskými právy.
Nahoru

Pravidlo č. 7 - Diskuzní sekce
Fórum je členěno do sekcí (diskusních celků) dle specifického zaměření a každý uživatel by měl správně zhodnotit, kde nejlépe své Téma založit. Chybně založené Téma bude přesunuto do odpovídající sekce bez upozornění.
Nahoru

Pravidlo č. 8 - Názvy témat
Názvy Témat pojmenovávejte logicky, věcně, krátce, výstižně a jednoduše. Naprosto nevhodné, nic neříkající, jsou názvy jako například „Pomoc“, „Prosím o radu“, „Problém“. Takové názvy ztěžují vyhledávání a celkovou orientaci v jednotlivých Tématech.
Nahoru

Pravidlo č. 9 - Obsah příspěvků
Zákaz vkládání bezpředmětných a obsahově tupých příspěvků reklamního charakteru (nesouvisející s akvaristikou) či příspěvků obsahující spamm. Jejich autor bude klasifikován jako Spammer, bude upozorněn (banován) a může mu být zakázán vstup na web. Příspěvky takového typu budou mazány.
Nahoru

Pravidlo č. 10 - Dobré mravy
Každý uživatel je povinen dbát dobrých mravů a své vyjadřování na fóru tomu uzpůsobit. Vulgární slova, slovní napadání, rasistické narážky, urážky, náboženská diskriminace jsou přísně zakázány a mohou být cenzurovány automatickou funkcí, která je přepíše na „!!CENZUROVÁNO!!“ nebo budou přímo smazána. Toto je také klasifikováno jako porušení Pravidel webu AkvaMalawi.com a to může vést k vyhoštění či zákazu vstupu na web.
Nahoru

Pravidlo č. 11 - Obsah SZ
Zákaz zneužívání Soukromých zpráv k rozesílání obtěžujících a bezpředmětných textů, spammu či velkého počtu zpráv.
Nahoru

Pravidlo č. 12 - FotoAlbum
Fotografie vkládané do FotoAlba a Osobních galerií by neměly být nekvalitní, rozmazané nebo jinak znehodnocené. V našem zájmu je vhodné publikovat fotografie přinejmenším v dobré kvalitě. Vybranou fotografii vkládejte pouze do jedné Kategorie nebo pouze do své Osobní galerie, aby nevznikal zmatek, jestliže se stejná fotografie objeví na více místech.
Nahoru

Pravidlo č. 13 - Prezentace & články
Založit Prezentaci nádrže či uveřejnit Odborný článek může pouze registrovaný uživatel webu AkvaMalawi.com. Vkládání článků či prezentací neregistrovaných uživatelů smí provádět pouze administrátor na popud vlastního uvážení. V případě potíží při zakládání odkazuji na Pravidla vkládání článků a Pravidla vkládání prezentací. Nebo můžete kontaktovat administrátora webu AkvaMalawi.com (admin@akvamalawi.com)
Nahoru

Pravidlo č. 14 - Video soubory
Vložit video soubor může pouze registrovaný uživatel. Případné problémy s uploadem souboru nebo kompatibilitou formátu videa můžete konzultovat s administrátorem webu AkvaMalawi.com (admin@akvamalawi.com)"); $board_rules[] = array("Pravidlo č. 15 - MyFish moderátor", "Moderátorství v aplikaci MyFish database můžete dostat na požádání přímo u autora databáze (myfish-info@akvamalawi.com) nebo administrátora webu AkvaMalawi.com (admin@akvamalawi.com), který posoudí způsobilost k výkonu této funkce.
Nahoru