Malawi 260L

Obecná diskuze o malawi akvaristice!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod bohousek » 06 bře 2010, 16:26

No to ja taky doufam ze uz je secko spatny za mnou. Ale pri moji smule...bych se ani nedivil v dalsi katastrofu. Diky za nabidku kdyz budu potrebovat dam vedet. A ten veb asi fakt budu muset zalozit :lol: vsadim se ze na to kliklo uz spousta lidi 8)
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod Pecan » 07 bře 2010, 08:43

k Šárce: chytla ses? :lol: :lol: :lol: :lol:
A to je poslední co píšu od tématu.....OMLUVA!
Pecan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 289
Obrázky: 16
Registrován: 16 zář 2008, 10:53

Příspěvekod A+I » 07 bře 2010, 11:48

bohousek píše:Ne byla to prave voda se stavou :o skousel sem to vycistit ale nic.

Bohousku, musis vycistit cecky pismena i mezernik.
Ivik :3:
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod sarka.x » 07 bře 2010, 12:26

Pecan píše:k Šárce: chytla ses? :lol: :lol: :lol: :lol:
!

Já ne a co ty?? :lol: :lol:
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod A+I » 07 bře 2010, 12:30

Sarko, ja take ne. A Pecan uz Ti nic napsat nemuze, slibil, ze to byl jeho posledni prispevek od "Omluvy". :lol:
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod bohousek » 07 bře 2010, 12:43

Tak dnes odjizdim do brna a ubec se mi od tlam nechce. v patek sem odkalil dno a vymenil vodu. tak snad doufam ze me zadna katastrofa neceka az prijedu domu. BTW pecane abys shodil piti ocasem....to si nedokazu predstavït :lol:

TO A+I mno ona t klavesnice nejde ubec vyndat takze sem to cistil jen kam se se dostal pac je ten NB jerste v zaruce jeste to skusim ustni vodou a steteckem to taky pomaha :o
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod Pecan » 08 bře 2010, 00:01

sarka.x píše:
Pecan píše:k Šárce: chytla ses? :lol: :lol: :lol: :lol:
!

Já ne a co ty?? :lol: :lol:

::s31::
Pecan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 289
Obrázky: 16
Registrován: 16 zář 2008, 10:53

Příspěvekod bohousek » 12 bře 2010, 16:56

tak dnes jsem poprvy cistil filtr. vse sem vypral ve vode z akva a vratil na sve misto. naspustil filtr odvzdusnil vyhazel piskořky(nechapu kde se tam vzali v tom filtru) a pustil. tak doufam ze sem to udelal dobre:) jakmile pordim alepsi zarivky zaridim galerii:)...akorat dneska sem primontoval destovnici na vyvod z filtru a jak se zmenilo proudeni tak se rybky rozplavali i tam kde drive vubec nesetrvavali tak mam tadost:) pomalu se objevuje zelena řasa. a na nejvetsim kameni se mi dela takova narudla.to je asi od slunicka:( musim poridit tezke zavesy.

Jinak pecane mas to moc pekne udelany:)... kdes sehnal tak krasnou bridlici
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod A+I » 31 bře 2010, 10:20

V.Malawi píše:,,,roky dávám všem dafnie včetně Tropheusů,jediný rozdíl je- že ráno(večer vločky),,,a garantuju zažívání na jedničku.Jediné na co si dávám pozor je artemie tam bych byl opatrný to ano.

Lidi, jak s tou Dafnii krmite :?: :?: Ja jsem to ted koupila poprve v zivote a to je mensi nez nic. Rozpustila jsem kostku v trosce vody, pomalu vlivala do akva a ryby to ani nevidely. Mozna si myslely, ze je to smeti z filtru. :?
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod V.Malawi » 31 bře 2010, 12:47

A+I píše:
V.Malawi píše:,,,roky dávám všem dafnie včetně Tropheusů,jediný rozdíl je- že ráno(večer vločky),,,a garantuju zažívání na jedničku.Jediné na co si dávám pozor je artemie tam bych byl opatrný to ano.

Lidi, jak s tou Dafnii krmite :?: :?: Ja jsem to ted koupila poprve v zivote a to je mensi nez nic. Rozpustila jsem kostku v trosce vody, pomalu vlivala do akva a ryby to ani nevidely. Mozna si myslely, ze je to smeti z filtru. :?
,,,pokud to je poprvé,je to jak každé jiné krmivo-opatrnost je na místě a ryby zvykat postupně,já používám dafnii velmi hojně a rád.Tak trochu to působí jako rybí vláknina,PS:právě objednávám dalších 30kg,došla,,, :cry:
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20

Předchozí

Zpět na Akva Malawi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků