Malawi 260L

Obecná diskuze o malawi akvaristice!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod bohousek » 06 bře 2010, 11:13

Tak se fsem omlouvam za takoveto chyby ale do notsu mi vylil pesan ocasem stavu takze to pise tak vselijak musim to nechat vycistit a kdyz pisu tak mi to delalo tohle. Mrazene mam od V.Malawi vyrboce tam je RH tak nevim zda je to i znacka. Pecanovi sem chtel podekovat za test znacky tetra na amoniak. a za zahadu povazuju ze to odnesly jeno Pseudotropheus saulosi coral red. Tak snad sem to uz napsal bez nejakych chyb. A za tu deformaci slov tak nejak nemuzu to me opravdu naucila zdejsi skola...tak se budu snazit tu psat bez takovychto "inovovanych" slov :o
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod sarka.x » 06 bře 2010, 11:19

bohousek píše:Tak se fsem omlouvam za takoveto chyby ale do notsu mi vylil pesan ocasem stavu takze to pise tak vselijak musim to nechat vycistit a kdyz pisu tak mi to delalo tohle. Mrazene mam od V.Malawi vyrboce tam je RH tak nevim zda je to i znacka. Pecanovi sem chtel podekovat za test znacky tetra na amoniak. a za zahadu povazuju ze to odnesly jeno Pseudotropheus saulosi coral red. Tak snad sem to uz napsal bez nejakych chyb. A za tu deformaci slov tak nejak nemuzu to me opravdu naucila zdejsi skola...tak se budu snazit tu psat bez takovychto "inovovanych" slov :o


Bohoušku, ty nejsi "dítě štěstěny" ale "neštěstěny"!. Ta šťáva byla smíchaná s vodou, nebo "koncentrovaná"?
Už jsem se lekla, že To to tam vylil Pecan a on to byl "pesan". :lol: :lol:
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod bohousek » 06 bře 2010, 11:33

Ne byla to prave voda se stavou :o skousel sem to vycistit ale nic.
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod bedna » 06 bře 2010, 11:40

bohousek píše:Tak se fsem omlouvam za takoveto chyby ale do notsu mi vylil pesan ocasem stavu...


No, opravdu je to legrační, ta věta je úžasná. Prosím, neber to, že jsme ošklivý, chceme být urýpaní či tě "buzerovat" a podobně... Prvně jsem četl do "nosu" a "stravu", pak mi to došlo a pesan, jak píše šárka... :-)
Uživatelský avatar
bedna
častý přispívatel
 
Příspěvky: 383
Obrázky: 59
Registrován: 27 kvě 2009, 21:00

Příspěvekod A+I » 06 bře 2010, 11:57

... vzdyt pise, ze to tam vylil ocasem :lol: .
Bohousku, dik za vysvetleni. Myslim, ze uz sme to cecky pochopili :D .
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod bedna » 06 bře 2010, 12:24

A+I píše:... vzdyt pise, ze to tam vylil ocasem :lol: .
Bohousku, dik za vysvetleni. Myslim, ze uz sme to cecky pochopili :D .


Alo, víš, co jsou cecky, že jo :lol: (mám to ale dnes náladu)
Uživatelský avatar
bedna
častý přispívatel
 
Příspěvky: 383
Obrázky: 59
Registrován: 27 kvě 2009, 21:00

Příspěvekod bohousek » 06 bře 2010, 12:52

behcte těch oreverzáren :-D todle je slušné fórum o rybách:-D tak aspoň vidíme že nejsem sám kdo má překlepy:D
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod A+I » 06 bře 2010, 13:01

bedna píše:Alo, víš, co jsou cecky, že jo :lol: (mám to ale dnes náladu)

To ja ne, to Ivik. :D
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod Pecan » 06 bře 2010, 14:13

sarka.x píše:
bohousek píše:Tak se fsem omlouvam za takoveto chyby ale do notsu mi vylil pesan ocasem stavu takze to pise tak vselijak musim to nechat vycistit a kdyz pisu tak mi to delalo tohle. Mrazene mam od V.Malawi vyrboce tam je RH tak nevim zda je to i znacka. Pecanovi sem chtel podekovat za test znacky tetra na amoniak. a za zahadu povazuju ze to odnesly jeno Pseudotropheus saulosi coral red. Tak snad sem to uz napsal bez nejakych chyb. A za tu deformaci slov tak nejak nemuzu to me opravdu naucila zdejsi skola...tak se budu snazit tu psat bez takovychto "inovovanych" slov :o


Bohoušku, ty nejsi "dítě štěstěny" ale "neštěstěny"!. Ta šťáva byla smíchaná s vodou, nebo "koncentrovaná"?
Už jsem se lekla, že To to tam vylil Pecan a on to byl "pesan". :lol: :lol:


Přece bych mu tam tu šťávu nemohl vylít ocasem.... ::s26:: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hele tohle není na nové vlákno , to ja na nový server.... doporučuju www.bohouseksmolar.cz
Už sis tu smůlu vybral , bohouši, tak teď už to bude šlapat. Kdybys něco potřeboval tady v Třebíči, cinkni....
Pecan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 289
Obrázky: 16
Registrován: 16 zář 2008, 10:53

Příspěvekod sarka.x » 06 bře 2010, 14:25

Pecan píše:
Hele tohle není na nové vlákno , to ja na nový server.... doporučuju www.bohouseksmolar.cz
Už sis tu smůlu vybral , bohouši, tak teď už to bude šlapat. Kdybys něco potřeboval tady v Třebíči, cinkni....


Já jsem zvědavá kolik lidí na ten odkaz webovek klikne..... :lol: :lol:
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

PředchozíDalší

Zpět na Akva Malawi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštevníků