Stretnutie cichlidarov

Obecná diskuze o malawi akvaristice!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Stretnutie cichlidarov

Příspěvekod Fero Kurinec » 27 led 2010, 09:58

Zdravím všetkých chovateľov a priateľov cichlíd. Obraciam sa týmto samozrejme aj na moderátorov portálu Akvamalawi.com a prihováral by som sa za zorganizovanie stretávky pre všetkých, ktorí sa venuju cichlidám či už profesionálne, alebo majú tieto ryby ako domácich miláčikov. Aj keď je život na portále veľmi čulý a mnohí z chovateľov sa z času na čas stretnú, by bolo úžasné dať do kopy väčšie množstvo chovateľov (podobne ako v čase keď sa ešte konali pravidelné stretnutia klubu cichlidárov či už na Slovensku alebo v Čechách). Verím, že by takéto stretnutie mnohých hlavne začínajúcich chovateľov posunulo o kus ďalej. Bolo by úžasné sa stretnúť na jednom mieste a jeden deň sa venovať spoločne nášmu koníčku. Pri tom by bolo možné:
- zabezpečiť nejaké prednášky od skúsených chovateľov, premietnuť nejaké video,
- mohli by dostať priestor predajcovia akvarijnej techniky
- mohli by dostať priestor predajcovia krmív
- popri tom všetkom by bolo možné urobiť menšiu burzu rýb a rastlín.

Prosím všetkých návšetvníkov Akvamalawi.com aby vyjadrili svoj názor, či by sa im takéto stretnutie pozdávalo a či by mali záujem sa takéhoto stretnutia zúčastniť.
Fero Kurinec
uživatel webu
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 11
Registrován: 19 bře 2009, 13:44
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Byk1984 » 27 led 2010, 10:24

Zdravim vas
JA by som nebol proti takemuto stretnutiu,je to uzasny napad a myslim si ze vela ludi by s tym suhlasilo.A ak by sa nasli ludia co by prednasali o cichlidach a podelili sa o svoje skusenosti,bolo by to skvele.Aspon by som sa vela priucil.
Ak by sa to organizovalo tohto rolu,musim napisat,ze by som tam nebol,kedze odchadazm mimo SR.Ale cosa tyka roku 2011,kedy kolvek a kde kolvek
Byk1984
uživatel webu
 
Příspěvky: 91
Obrázky: 2
Registrován: 21 pro 2009, 13:25

Příspěvekod bohousek » 27 led 2010, 10:48

Sice sem tu nový, ale právě proo bych takové setkání uvítal abych se přiučil od skušenějších. Určitě to není špatný nápad.
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod tomes.st » 27 led 2010, 13:59

Velmi dobrý nápad :24:
Uživatelský avatar
tomes.st
přispívatel
 
Příspěvky: 131
Registrován: 12 led 2010, 14:20
Bydliště: Kašperské Hory


Zpět na Akva Malawi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 návštevníků