Malawi 462l (140x55x60) - diskuse, rady, prznění

Obecná diskuze o malawi akvaristice!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod CZmok » 22 dub 2011, 07:54

kukla1 píše:Jednou jsem to udelal a dal prezentaci zajizdejici se nadrze. Pocital jsem s tim, ze se hlavni fotka da casem aktualizovata a zivot o akvarku ruzne doplnovat...... Dostal jsem tady takovou cocku, ze i admin sa nademnou slitoval a vlakno odstranil. Jo a na zajeti jsem tam mel neonky, ktere pak. skoncili u dcery v akvarku. A za ne jsem dostal malem tady pres drzku. Pak mi poradil jeden dlouholety clen, ze nemam o vsem psat, a ze prusery s rybama neumyslne udela kazdy, ale tady se chlubi vetsinou jenom uspechy.
Takze az se demici aklimatizuji tak Ti poslu fotku SZ.
Jinak ruzne akva mam uz nejakych tricet let, ale netvrdim o sobe, ze jsem profik.


Nevim, kdy si tu prezentaci dělal, ale ted to normálně měnit jde. Ta prezentace, je normální příspěvěk, jako každý jiný. Click nahoře na upravit a už upravuješ. Hlavní fotka prezentace je označená párovými značkami [align=center][img]<cesta_k_fotece_Tv>[/img][/align] a můžeš si tam prdnout co chceš. Taky jsem moc nepochopil omezení velikosti u fotky na takový prťavý rozlišení, ale dá se to taky obejít, viz. výše.
Jinak já se tu rozhodně nepřišel chlubit "jen" úspěchy. Je to diskusní fórum. Rozhodně se nehodlám bát, sem něco napsat. Ať už se chci pochlubit, potřebuju poradit, nebo se tu veřejně ztrapnit. Jak by řekl Jeff Lebowski, "Je to o člověku"...
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod kukla1 » 22 dub 2011, 11:48

K tomu pokusu vymenit fotku ani nedoslo. Bylo mi tady naznaceno, ze se tady mam objevit az to bude komplet zajete. Takze svym zpusobem meli tady pravdu. Zrejme jsem ze zacatku tohle forum pochopil spatne. Ted uz to neresim.
Uživatelský avatar
kukla1
uživatel webu
 
Příspěvky: 28
Registrován: 12 bře 2010, 23:14

Re:

Příspěvekod Michalec » 25 čer 2013, 15:42

Ruda píše:http://www.filtryvody.cz/sprchovy-filtr/sprchovy-filtr-dios-chrom
tento by byl vhodný?

Daj se i mnohem levnější filtry na odstranění chloru http://www.zmekceni-vody.cz/vyhledavani?tag=odstran%C4%9Bn%C3%AD+chl%C3%B3ru
Nicméně myslím, že většinou není vůbec žádný filtr potřeba.
Uživatelský avatar
Michalec
uživatel webu
 
Příspěvky: 6
Registrován: 25 čer 2013, 15:31
Kolik let děláte akvaristiku?: 2

Re: Malawi 462l (140x55x60) - diskuse, rady, prznění

Příspěvekod CZmok » 25 čer 2013, 16:49

Sichr je sichr. Jednou sem po odstavce vody narazil, resp. narazilo asi 5 mych ryb a to velmi tvrde. A to jsem po znovuzprovozneni vody cekal asi 4 dny na vymenu.
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Předchozí

Zpět na Akva Malawi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků