Založení 540L malawi X tanganika

Obecná diskuze o malawi akvaristice!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Re: Založení 540L malawi X tanganika

Příspěvekod hr » 26 zář 2012, 08:51

Nevím o jakém videu píšeš :3: a po pravdě mě to ani nezajímá. Jestli se jedná o tvé okopírované nezdařilé aqo s giberosama, tak to sorry, ale na to mám svůj názor a psát ti ho nebudu, protože by ses urazil, stejně tak jako na toho obřího jihoameričana kterej tam s něma plave :? .
Každopádně když už si tu tak pěkně veřejně povídáme, tak ten tvůj názor proč tam ten gibouš je by mě móóóć zajímal a myslím si že nejen mě.
Jsem zvědav a hořím netrpělivostí jaké nové moudro se dozvím. :shock:
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Re: Založení 540L malawi X tanganika

Příspěvekod PIETRO » 26 zář 2012, 09:32

Vašku věř mi, ten krunýřovec není v akvárku žádná modla. Jednou jsem umístil dva takové krasavce do akvária (Malawi) prostě nebylo aktuálně je kam adaptovat. Nakonec to málem dopadlo katastrofou. Ryby mi umřeli, jak jsem byl mimo domov. Jedna se zasekla o pozadí, druhá z neznámých příčin si udělala letecký den do filtrační a technické komory. Voda okamžitě ztratila kvalitu díky rozkladu odumírající tkáně a nemusím ti už vysvětlovat dál jak to smrdělo a co vše se mohlo přihodit.Ono je rozdíl,když ti chcípne 10cm ryba nebo 30-35 cm ryba.To je má zkušenost i přesto,že vím o těchto rybách víc než většina akvaristů jsem udělal tuto chybu. To už nemluvím o tom,že poskytnout kvalitní zázemí větším krunýřovcům je úplně jiná liga. Potřebuji požírat dřevitou hmotu pro dokonalé trávení a další věc jsou to převážně tvorové, kteří jsou aktivní v nočních hodinách mají rádi temná zákoutí, členitý reliéf dna (kořenový systém stromů a dutiny atd. Nebudu tu psát slohovku. Pouze informativně píši, jak se věci mají. Pokud máš zájem, klidně do dalších debat použij má slova, jelikož to co píšu, není výplod fantazie ale realita. Ryby to jsou krásné a zajímavé ale, aby vynikly, potřebují mít úplně odlišnou nádrž. Také jak asi víš, není vůbec jednoduché je rozmnožit. To už je pro mnohé vysoká škola. :1:
Uživatelský avatar
PIETRO
častý přispívatel
 
Příspěvky: 347
Obrázky: 0
Registrován: 14 bře 2008, 13:12
Bydliště: Ostrava

Re: Založení 540L malawi X tanganika

Příspěvekod vaku70 » 26 zář 2012, 14:57

radex píše:Nevím o jakém videu píšeš :3: a po pravdě mě to ani nezajímá. Jestli se jedná o tvé okopírované nezdařilé aqo s giberosama, tak to sorry, ale na to mám svůj názor a psát ti ho nebudu, protože by ses urazil, stejně tak jako na toho obřího jihoameričana kterej tam s něma plave :? .
Každopádně když už si tu tak pěkně veřejně povídáme, tak ten tvůj názor proč tam ten gibouš je by mě móóóć zajímal a myslím si že nejen mě.
Jsem zvědav a hořím netrpělivostí jaké nové moudro se dozvím. :shock:

No tak hlavně že ty tvoje jsou povedený,jen co je pravda.Obvzlášť to tvoje s tou zelenou lajnou,fakt super. :x Ostatně,to ti pochválilo dost lidí.Ono totiž hr,radexi a já nevím jak si ještě říkáš,když tě vyhoděj dveřma a vrátíš se oknem se to má takto:Četl jsem spoustu od tebe na různých forech a věř,že s tebou se dělit o moudra nebudu.Nejsi osoba,která mě za to stojí a ty už dle svého úsudku jsi nejmoudřejší,tak to ani nemá cenu.Na moje akva se vyprdni a gybouše taky a běž se vysírat do někoho jiného.Třeba do někoho,kdo tě ještě nezná. :5:
Uživatelský avatar
vaku70
uživatel webu
 
Příspěvky: 54
Obrázky: 9
Registrován: 26 srp 2012, 19:44
Bydliště: Nová Paka
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: Založení 540L malawi X tanganika

Příspěvekod hr » 26 zář 2012, 15:10

Vašku co to je za souvětí to nedává žádnej smysl. Jestli ti Pietro už dal tu flašku, tak s ní tolik nenahýbej, protože pak to opravdu nemá úroveň: :23:

"Ono totiž hr,radexi a já nevím jak si ještě říkáš,když tě vyhoděj dveřma a vrátíš se oknem se to má takto:Četl jsem spoustu od tebe na různých forech a věř,že s tebou se dělit o moudra nebudu." :3:

Kopání, plivaní, škrabání, kousání.
Pozor malé dítě v těle dospělého člověka neví co má napsat a jakým argumentem reagovat na svou hloupost a tak útočí.
Ovšem jak už to u dětí bývá je takový atak spíše k smíchu. :lol:
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Re: Založení 540L malawi X tanganika

Příspěvekod vaku70 » 26 zář 2012, 15:25

radex píše:Vašku co to je za souvětí to nedává žádnej smysl. Jestli ti Pietro už dal tu flašku, tak s ní tolik nenahýbej, protože pak to opravdu nemá úroveň: :23:

"Ono totiž hr,radexi a já nevím jak si ještě říkáš,když tě vyhoděj dveřma a vrátíš se oknem se to má takto:Četl jsem spoustu od tebe na různých forech a věř,že s tebou se dělit o moudra nebudu." :3:

Kopání, plivaní, škrabání, kousání.
Pozor malé dítě v těle dospělého člověka neví co má napsat a jakým argumentem reagovat na svou hloupost a tak útočí.
Ovšem jak už to u dětí bývá je takový atak spíše k smíchu. :lol:

Ty jsi vážně sranda.Pokud tobě to nedává smysl,tak těm co tě znají určitě.Jinak pokud mě pietro dá flašku,tak jí rád zdolám a tobě je po tom kaštan.Tak nezáviď a buď na někoho hodnej,třeba taky dostaneš. :5:
Uživatelský avatar
vaku70
uživatel webu
 
Příspěvky: 54
Obrázky: 9
Registrován: 26 srp 2012, 19:44
Bydliště: Nová Paka
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Předchozí

Zpět na Akva Malawi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron