Kde v Praze seženu tlamovce?

Diskuze o akva obchodech, burzách, časopisech, literatuře a jiném!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod tapisleca » 23 dub 2006, 21:22

Hornbach určitě ne, teda aspoň tlamovci jak píše Wladys to samé je i u dvou Hornbachů v Praze. Já když jsem tam koupil ryby, nebo? jinde nebyly, vždy to dopadlo špatně, ale kolega tam zase kupuje tetry a je spokojen, podle mě to vypadá, že tlamovcům moc nerozumí a neumí je krmit a jinak na Černém mostě také změnily osazenstvo a tlamovci zmizely a jsou tam nějaké parmy a tetry. Takže dle mého názoru já bych v Hornbachu už nic nekoupil. :11:
Uživatelský avatar
tapisleca
častý přispívatel
 
Příspěvky: 202
Registrován: 06 lis 2005, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvekod nakatenga » 23 dub 2006, 23:26

Když v prodejně na Čerňáku vyměnili ve výstavní nádrži afriku za tropické ryby, bylo mi to líto, protože v té době jsem s malawi začínala a jinde jsem k vidění dospělce v hejnech neměla. Tropická nádrž se za ten cca rok dost mění, například asi přišel pán a "vykoupil"jim odtamtud dospělé terčovce, no... Je vidět, že rostliny neprosperují a je to velká škoda.
Mám asi tušení, jak to s rybkami probíhá v zákulisí a nemyslim si, že stačí mít prostě oči na š?opkách a dodržovat zásady - ryby jsou záludy, dokonalou záruku nemáte nikde a v ničem a neuražte se nikdo, prosím, ale ani ve vlasní nádrži ne, takže nemusí být vždy vina prodejna, stačí stres ryb při změně prostředí nebo jiné, snadno přehlédnutelné okolnosti a malér je na světě.
Nicméně zkušenost je zkušenost, pokud je špatná, je to obvykle na dlouhou dobu. Nedaleko CČM je v nové zástavbě akvaristika zaměřená na moře, ale i sladkovodní tropy mají - jen zmiňuju, že ta prodejna existuje, nepísnu název ani adresu, nestojí to za zlámanou grešli.
A o pár stupínků jiným směrem, vzdušnou čarou o pár desítek metrů dál je další ZOO prodejna + akvaristika, docela veliká, mají tam na prodej i nějaký malý klokany nebo co, ale taky bych vám doporučení nedala. Zlatej Hornbach. Jeden by si řekl, že na tom Čerňáku se teda mají, ale.....
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Štěpán Khek » 04 čer 2006, 23:13

Potřeboval bych sehnat v praze tlamovce ale ne malý
Uživatelský avatar
Štěpán Khek
uživatel webu
 
Příspěvky: 41
Obrázky: 3
Registrován: 04 čer 2006, 21:21
Bydliště: Praha1

Předchozí

Zpět na Akva Obchod

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků