Kde v Praze seženu tlamovce?

Diskuze o akva obchodech, burzách, časopisech, literatuře a jiném!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Kde v Praze seženu tlamovce?

Příspěvekod Killer » 20 dub 2006, 20:17

kde v Praze seženu ryby?Zítra tam jedu a chtěl bych se během odpoledne zastavit v nějakem obchodě
Uživatelský avatar
Killer
častý přispívatel
 
Příspěvky: 376
Obrázky: 60
Registrován: 11 dub 2005, 19:58
Bydliště: Most

Příspěvekod mikro » 20 dub 2006, 20:50

Ahoj zkus na Letenskem namesti, nemuzes to prehlednout. Jinak rpdoejny PETCentrum, smichov, nove butovice , cerny most. Jinak nevim...... Praha a taka bida :-(((
Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno

Příspěvekod nakatenga » 20 dub 2006, 21:16

Nevím, jestli ještě budeš mít čas se juknout sem http://www.akvarista.cz/aquakontakt/
třeba bys něco našel, jinak nedávno jsem jela nakouknout do jedné prodejny na dřezy a doplňky v Gutově ulici v Praze 10 a co nevidim - hned vedle je docela velká akvaristika (mají tam teda kdeco pro mazliky všeho druhu). Dopravně je to dobře dostupné autem i MHD. GUTOVA 20 - je to hned na rohu s ulicí Průběžnou, metro Strašnická je takřka vedle, nebo se dopravíš TRAM 22 a 26 třeba z Karlova náměstí směr Hostivař, atd. Mají tam i docela příjemný ceny krmení.
Tel.: 274 82 18 61
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod mikro » 20 dub 2006, 21:27

Nakatenga< tam to jeste neznam, podivam se ;-) .-)
Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno

Příspěvekod nakatenga » 20 dub 2006, 22:34

...mají tam obří krunýřovce, takový obludy obludný. Ale krásný, fakt.
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod tapisleca » 23 dub 2006, 09:56

a hlavne tam maji velke Frontosy a to je super
Uživatelský avatar
tapisleca
častý přispívatel
 
Příspěvky: 202
Registrován: 06 lis 2005, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvekod milop » 23 dub 2006, 12:11

V Prahe pokial "pamatuji" je Hornbach / OBI?/ ; v hornbachu kedysi bol veľmi dobry výber aj ceny
milop
uživatel webu
 
Příspěvky: 37
Obrázky: 12
Registrován: 08 led 2006, 02:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod nakatenga » 23 dub 2006, 17:07

TO milop - v Praze jsou dva Hornbachy, oba stejné se vším všudy.
Mají bohatou nabídku chovatelských potřeb všeobecně, cenově tak na střední úrovni - něco je dražší než jinde a něco levnější.
Pokud jde o nabídku akvarijních rybek, bývá obvykle docela pestrá.
Je samozřejmé, že při zájmu o koupi rybek se musíte bedlivě zaměřit na stav nádrží i jejich obyvatel, dál je dobré si na místě důkladně překontrolovat v přepravním sáčku jednotlivé rybky a jakákoli se vám nebude pozdávat, nechte ji vyměnit. Prodavači obvykle neoplývají ochotou, ale i oni dobře vědí, že penízkům, kterými za ryby platíte, taky nic není.
Nákup v takovém obchodě nebudu nikomu vymlouvat ani doporučovat, záleží na možnostech každého akvaristy.
Sama jsem tam ryby kupovala, ohlídala jsem si vždycky co bylo potřeba a s vyjímkou živorodek Endlerových jsem neměla nikdy problém.
Přeju hodně štěstí.
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Jan Krátký » 23 dub 2006, 20:42

Néééé Hornbach už nikdy více, stačilo jednou a dost (krupice) a ne jenom já :shock:
Jan Krátký
nový uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 bře 2006, 23:21
Bydliště: Mělník

Příspěvekod wladys » 23 dub 2006, 20:55

..já mám teda zkušenost jen s Ostravským Hornbachem,ale co je tam k vidění...to je fakt síla...pokaždé když tam příjdu tak tam maj krupičku,ryby podvyživený,malý s propadlýma břichama...hlavně tlamovci..pravděpodobně nějací střevní paraziti...no hrůza...navíc při mé poslední návštěvě jsem zjistil,že ve výstavní nádrži už nejsou tlamovci...nevíte někdo co se snima stalo??mě prodavač na tuto otázku odpověděl,že přišel zákazník a všechny koupil....směju se ještě dnes.....chtěl bych někoho takového vidět.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Další

Zpět na Akva Obchod

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků