Pěstírna na zlínsku?

Diskuze o akva obchodech, burzách, časopisech, literatuře a jiném!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Pěstírna na zlínsku?

Příspěvekod Svobodák » 08 bře 2007, 23:52

Dobrý večer. Nevíte o nějaké pěstírně nebo chovateli na zlínsku? Potřeboval bych koupit nějaké ryby a nemám moc velkou důvěru ke zdejším akvaristikám. Také bych rád dostal informace z první ruky od někoho zkušeného.
Svobodák
uživatel webu
 
Příspěvky: 6
Registrován: 08 bře 2007, 12:54

Příspěvekod richard » 09 bře 2007, 07:44

Zkus kontaktovat elongata nebo V.Malavi. Oba jsou myslím ze zlínského kraje - uherskohradišťsko
Uživatelský avatar
richard
častý přispívatel
 
Příspěvky: 421
Obrázky: 83
Registrován: 02 říj 2006, 14:58
Bydliště: Kroměříž

Příspěvekod Svobodák » 09 bře 2007, 10:22

Tak to je vinikající. Já su z Uherského Hradiště. Děkuju za kontakty.
Svobodák
uživatel webu
 
Příspěvky: 6
Registrován: 08 bře 2007, 12:54

Příspěvekod Elongatus » 09 bře 2007, 11:07

Tak to nic nebrání aby ses u mne nebo u Vlastě stavil. Rádi ti pomůžeme. :o
Uživatelský avatar
Elongatus
častý přispívatel
 
Příspěvky: 433
Obrázky: 16
Registrován: 07 říj 2005, 21:23
Bydliště: Staré Město u Uh. Hradiště
Kolik let děláte akvaristiku?: 28

Příspěvekod Waldik » 09 bře 2007, 15:06

Co se tyce Zlina, uprosted mesta je akvaristika/teraristika ZOO shop u Zelvicky. MAjitel je dobry akvarista a rad pomuze a poradi. Ma tam i nekolik druhu tlamovcu z malawi - cca 15druhu. JEste je jedna akvaristika ve Zline na Jiznich svazich, ale tam jsem se jeste nedostal. Podle reakci znamych je tam slusny vyber ryb. Jinak v Otrokovicich jsou dve male akvaristiky, kde maji tlamovce (cca 5 druhu), ale za slusne ceny oproti treba ZOO shopu u Zelvy ve Zline.
Uživatelský avatar
Waldik
častý přispívatel
 
Příspěvky: 364
Obrázky: 68
Registrován: 21 pro 2005, 10:27
Bydliště: Zlín
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod V.Malawi » 09 bře 2007, 15:26

Elongatus píše:Tak to nic nebrání aby ses u mne nebo u Vlastě stavil. Rádi ti pomůžeme. :o
Můžu potvrdit.
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20

Příspěvekod V.Malawi » 09 bře 2007, 15:35

Waldik píše:Co se tyce Zlina, uprosted mesta je akvaristika/teraristika ZOO shop u Zelvicky. MAjitel je dobry akvarista a rad pomuze a poradi. Ma tam i nekolik druhu tlamovcu z malawi - cca 15druhu. JEste je jedna akvaristika ve Zline na Jiznich svazich, ale tam jsem se jeste nedostal. Podle reakci znamych je tam slusny vyber ryb. Jinak v Otrokovicich jsou dve male akvaristiky, kde maji tlamovce (cca 5 druhu), ale za slusne ceny oproti treba ZOO shopu u Zelvy ve Zline.
Kdy přijedeš na to kafe!Dokud marodím mám čas.
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20

Příspěvekod richard » 09 bře 2007, 15:52

Když jsme u toho Zlína. Taky na obchodňáku je akvaristika dole v mínus 1. Mají tam tak ze 5 druhů malawek v jednom akva. Tak toho ale moc nekupuj, pač mají smícháno více druhů pod skvělým názvem TLAMOVEC za tuším 49 Kč.
Uživatelský avatar
richard
častý přispívatel
 
Příspěvky: 421
Obrázky: 83
Registrován: 02 říj 2006, 14:58
Bydliště: Kroměříž

Příspěvekod kuba » 09 bře 2007, 16:13

Na Jižních Svazích mají tak dva tři druhy tlamovců, podle toho jak kdy. Mají tam spíš vzácnější druhy ryb. Ve staré akvaristice na Bartošově ulici-jak se jde k náměstí- mají taky tak jeden ,dva druhy, na obchodňáku tlamovci za... kč, ani neví co je to za druh, Otrokovice- u nádraží nemají, na Trávníkách mají, ale ryby nic moc a když tam zrovna prodává ženská tak jsem si je musel chytit sám a ani neví co prodává, má je nadepsané pruhovaná, žlutá, oranžová- ale mají tady rozvažované krmivo sera za dobrou cenu. Jinak v Holešově asi tři akvaristiky, taky o ničem, ve Vizovicích choval chlap pár základních druhů a jinak snad nic. Takže zbývá Želvička na Soudní, nejlépe když je tam starý, popř. mladý, ti dokáží i poradit a na těch Jižňákách mě řekla, že není problém objednat.
kuba
častý přispívatel
 
Příspěvky: 229
Obrázky: 14
Registrován: 15 lis 2005, 01:07
Bydliště: Březnice u Zlína

Příspěvekod Svobodák » 09 bře 2007, 21:53

Tak už je to vyřešené. Zítra jdu k Milanovi /Elongatus/ bydlím od něho asi 15minut. Podám zprávu jak sem pochodil. Martin.
Svobodák
uživatel webu
 
Příspěvky: 6
Registrován: 08 bře 2007, 12:54

Další

Zpět na Akva Obchod

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron