miga.cz

Diskuze o akva obchodech, burzách, časopisech, literatuře a jiném!

Moderátor: Team AkvaMalawi

miga.cz

Příspěvekod lisatka » 19 dub 2007, 23:08

zprávou na tomto fóru bych vás chtěla seznámit s tím jak se mi nakupovalo přes obchod miga. Bydlím jen 60 km od prahy a tak jsem se rozhodla objednat ryby online a poté si pro ně přijet. měla jsem objednány synodontis robertsi 4x a p.socolofi 5x. Po oznámení že na mě objednávka čeká k vyzvednutí jsem si pro ně za dva dny přijela. A ouhle, sokolovky už byly jen dvě, protože mi je zatím prodali. O 2 měsíce později jsem se začala zajímat o své robertsi. Prostudovala jsem internet, a zjistila, že mé robertsi jsou nějaký jiný druh synodontis, nejspíše eupterus, který může dorůst až 20 cm, takže jsem zvědavá co se 4 tak velkýma rybama budu dělat. Na doobjednávání socolofi mě přešla chuť, tak teď mám jen dva a jinde v okolí je nemohu sehnat.
lisatka
uživatel webu
 
Příspěvky: 7
Registrován: 13 led 2007, 01:22
Bydliště: kolín

Příspěvekod Nick » 20 srp 2007, 13:53

No mám s tímto obchodem podobnou zkušenost, až na dražší položky, které si ukládají za pultem a tím pádem předpokládám že je neprodají, ty levnější jako ryby nebo písky se po nějaké době prodají někomu jinému. Měl jsem objednané tři druhy písku podle zrnitosti a externí filtr. Externí filtr byl připravený k převzetí a dva ze tří druhů písku také.
Došel jsem do obchodu a vzal si jenom filtr s tím, že písky si vezmu později až budou připraveny všechny. Nějaký týden se nic nedělo, jednou jsem telefonoval a ptal se na stav. Nakonec jsem se asi po čtyřech týdnech rozhodl, že si vezmu alespoň ty dva druhy písků, které podle informací na internetu byli stále připravené k odběru a ejhle už je prodali někomu jinému.. :3: No škodu mi to zase tak velkou nezpůsobilo, ale stálo mě to zbytečně čas a spíš tím obchod může ztrácet na pověsti :(
Uživatelský avatar
Nick
uživatel webu
 
Příspěvky: 32
Obrázky: 18
Registrován: 26 dub 2007, 15:55
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jestr64 » 20 srp 2007, 16:34

tak tímto vám přátelé děkuji :) chtěl jsem si objednat rybky z migy a jak to tak čtu, tak si je radši seženu jinde
Uživatelský avatar
Jestr64
uživatel webu
 
Příspěvky: 76
Registrován: 15 srp 2007, 20:31

Příspěvekod supina » 20 srp 2007, 20:02

No a já zase korálový písek, ale dobírkou... :( Má ještě někdo s nima zkušenost :?: :?: :?:
supina
častý přispívatel
 
Příspěvky: 244
Registrován: 01 bře 2006, 19:24
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvekod OGAR » 20 srp 2007, 22:53

No já už mám tři týdny objednávku na krmení a zatím se stále vyřizuju :cry: :cry: :cry:

snad se dočkám

a hlavne drobečkové
Uživatelský avatar
OGAR
uživatel webu
 
Příspěvky: 8
Obrázky: 17
Registrován: 08 kvě 2007, 11:10
Bydliště: Jičín

Příspěvekod wladys » 20 srp 2007, 23:28

Já si od nich objednával korálovou drť dvakrát a vždy vše v poho... :o Hodně záleží na tom,zda je zboží skladem či ne.
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod V.Malawi » 21 srp 2007, 08:12

Já se u nich pokoušel koupit ryby deklarované "skladem" ale po několika měsících jsem podal storno.Už u nich objednávat nebudu.
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20

Příspěvekod logging » 21 srp 2007, 11:00

Ja jsem si tam objednal P.Socolofi ( dve samice ) a po prichodu do obchodu jsem zjistil, ze jedna jim umrela po ceste a ta druha vlastne neni samice, ale samec :( Parkrat jsem si zkousel jeste u nich objednat, ale vzdy jsem to zrusil, protoze cekaci doba je nekonecna :?
Uživatelský avatar
logging
uživatel webu
 
Příspěvky: 87
Obrázky: 35
Registrován: 10 pro 2006, 21:58

Příspěvekod Elongatus » 21 srp 2007, 12:31

V.Malawi píše:Já se u nich pokoušel koupit ryby deklarované "skladem" ale po několika měsících jsem podal storno.Už u nich objednávat nebudu.


Já mám stejnou zkušenost. :(
Uživatelský avatar
Elongatus
častý přispívatel
 
Příspěvky: 433
Obrázky: 16
Registrován: 07 říj 2005, 21:23
Bydliště: Staré Město u Uh. Hradiště
Kolik let děláte akvaristiku?: 28

Příspěvekod mahy » 21 srp 2007, 16:31

Elongatus píše:
V.Malawi píše:Já se u nich pokoušel koupit ryby deklarované "skladem" ale po několika měsících jsem podal storno.Už u nich objednávat nebudu.


Já mám stejnou zkušenost. :(


Já taky!
Uživatelský avatar
mahy
uživatel webu
 
Příspěvky: 49
Obrázky: 25
Registrován: 07 dub 2006, 21:04
Bydliště: J.Hradec

Další

Zpět na Akva Obchod

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron