miga.cz

Diskuze o akva obchodech, burzách, časopisech, literatuře a jiném!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Vitman » 21 srp 2007, 18:31

Já už 2 měsíce čekám na Spirulinu od Tropicalu a měsíc na JBL easytest. Kdyby se to dalo sehnat jinde, tak si to u Migy neobjednám. Bohužel i v Liberci mají v krámě velké PRD. Nedám přece 600 za 25 papírků jen že na tom je logo Tetra, když jich za 400 můžu mít 50, že. Ale začínám si zvykat. Už dlouho se mi nestalo že by mi přišla objednávka včas a vcelku. Je to docela vzrůšo když člověk rozbaluje krabici a říká si: hmm, tak copak mi to přišlo? :lol:

Není to jen problém Migy, naposledy jsem čekal asi 3 a půl měsíce na Bosch nůžky na trávu. Místo aby E-shopy měly menší nabídku ( na něco se specializovaly) a vše skladem, mají desetitisíce položek ale skladem nic. Objednávají to z velkoskladu až když Vy si to objednáte - a pokud to nemají ani ve velkoskladu tak smůla, budete čekat... Naštěstí pokud se týče třeba počítačových komponent, je to mnohem lepší.
Vitman
přispívatel
 
Příspěvky: 174
Obrázky: 5
Registrován: 17 říj 2006, 16:34
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvekod wladys » 21 srp 2007, 19:43

vitman:
Krmivo od Tropicalu dělá u nás CHOVEX.Je to výhradní dodavatel u nás.Ale stránky jsou ve vývoji a zatím jsou dost zmatené.Nejlepší by bylo zaslat mail chovex@chovex.cz ,nebo zavolat. :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Vitman » 22 srp 2007, 19:23

wladys píše:vitman:
Krmivo od Tropicalu dělá u nás CHOVEX.Je to výhradní dodavatel u nás.Ale stránky jsou ve vývoji a zatím jsou dost zmatené.Nejlepší by bylo zaslat mail chovex@chovex.cz ,nebo zavolat. :o


Zkoušel jsi tam nakupovat? Co jsem si přečet tak to jde jen přes živnosťák a min 3000 Kč.
Vitman
přispívatel
 
Příspěvky: 174
Obrázky: 5
Registrován: 17 říj 2006, 16:34
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvekod wladys » 22 srp 2007, 19:48

Jelikož je u nás Tropical normálně k dostání v obchodě tak sem přímo u nich nakupovat nemusel.Jestli je nutný živnosťák ti nepovím.Však jim napiš a uvidíš sám.Každopádně mailem nic nepokazíš a zpříjemníš si čekání na dodávku z Migy. :D
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod hadik » 24 srp 2007, 23:00

S Migou podobné zkušenosti jako většina, jinak myslím, že i ty ceny jsou trochu mimo...Krmivo od Tropicalu jsem našel i zde, osobně nevyzkoušeno http://shop.schnauzer.cz/index.php?cat_ ... 'TROPICAL'.
Uživatelský avatar
hadik
uživatel webu
 
Příspěvky: 80
Obrázky: 14
Registrován: 05 dub 2005, 00:13
Bydliště: Praha

Chovex

Příspěvekod Vrubouš » 25 srp 2007, 07:21

Nákup ve velkoobchodě je umožněn pouze po předložení živnostenského listu a po podpisu Rámcové kupní smlouvy. Minimální nákup činí 3.000 Kč.
:( to me teda moc nepotesily... :roll:
Uživatelský avatar
Vrubouš
uživatel webu
 
Příspěvky: 27
Obrázky: 2
Registrován: 11 črc 2007, 12:14

Příspěvekod xrewq » 25 srp 2007, 10:21

Koukám že MIGA u spotřebitelů moc neobstála. Já od ní teda nikdy nic nekupoval, takže nemohu soudit, ale ted zakládám e-obchod s akvarijní technikou a vaše podměty mě dost pomáhají. Nechci, abych zkončil tak, že si o mě budou zákazníci říkat to co si tu čtu :) Na druhou stránku je zas těšké mít vše skladem (leží v tom spousta peněz a neštěstím sou produkty se zárukou pár měsíců, které vám ve skladu jen hnijí, vy je omezíte a hned se najde někdo kdo jich chce třeba 10 a vy nemáte a on je naštvanej že musí čekat. Nepochopí, že se to moc neprodává a vy jste jich už 30 vyhodil protože prošly zárukou) to jen tak na obranu podnikatelů, ale neomlouvá to čekání 2 měsíce na produkt. Můj cíl je do týdne, max ve vyjímkách do 2 :))) Jinak pokud někdo máte nějaké dobré náměty, či připomínky, klidmě my je napište do soukromé korespondence.
Uživatelský avatar
xrewq
častý přispívatel
 
Příspěvky: 298
Obrázky: 44
Registrován: 07 bře 2006, 20:46
Bydliště: Dolní Čermná (okr. Ústí nad Orlicí)

Příspěvekod V.Malawi » 25 srp 2007, 12:32

xrewq píše:Koukám že MIGA u spotřebitelů moc neobstála. Já od ní teda nikdy nic nekupoval, takže nemohu soudit, ale ted zakládám e-obchod s akvarijní technikou a vaše podměty mě dost pomáhají. Nechci, abych zkončil tak, že si o mě budou zákazníci říkat to co si tu čtu :) Na druhou stránku je zas těšké mít vše skladem (leží v tom spousta peněz a neštěstím sou produkty se zárukou pár měsíců, které vám ve skladu jen hnijí, vy je omezíte a hned se najde někdo kdo jich chce třeba 10 a vy nemáte a on je naštvanej že musí čekat. Nepochopí, že se to moc neprodává a vy jste jich už 30 vyhodil protože prošly zárukou) to jen tak na obranu podnikatelů, ale neomlouvá to čekání 2 měsíce na produkt. Můj cíl je do týdne, max ve vyjímkách do 2 :))) Jinak pokud někdo máte nějaké dobré náměty, či připomínky, klidmě my je napište do soukromé korespondence.
Nejenom že tě nechají čekat,ale navíc na www deklarují konkrétní ryby skladem a pak je celou dobu nemají...
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20

Příspěvekod Vitman » 25 srp 2007, 19:48

Jak jsem už psal, zaměřil bych se spíš na méně položek než mít úplně všechno a pro každého to objednávat. Tzn. oblíbené zboží které se často prodává a nabídnout ho za dobrou cenu. Třeba od každého druhu jen dvě značky, jednu lacinou pro konzumní akvaristy a jednu kvalitní známou značku. Další věcí jsou termíny. Zákazník mnohem líp snese když mu řekneš "nemám to, bude trvat minimálně 3 týdny než to seženu" a přijde mu zboží za 14 dní, než když slíbíš "do týdne to máte" a zboží mu přijde taky za 14 dní. Takže tak.

Jinak mimochodem v pátek mi přišel balíček od Migy. Schválně jsem se předtím nekoukl na objednávky co to bude (překvápko) :lol:. Byl to Easy test! Trvalo to jenom měsíc! Neuvěřitelné! Ovšem na spirulinu pořád čekám.....snad mi přijde dřív než mi dojdou tablety(je jich tam ještě půl pixly) :lol: .
Vitman
přispívatel
 
Příspěvky: 174
Obrázky: 5
Registrován: 17 říj 2006, 16:34
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvekod Jerry » 02 zář 2007, 18:10

Ono zase nabizet jen neco take neni to prave podle me. Pro me jako pro zakaznika je dulezite mit dostatecny vyber. chci si objednat co nejvic veci na jednou a ne to schanet po 5 obchodech a vzdy platit postovne.

K tomu cekani.... coz o to, clovek nakonec rozumnou dobu pocka, ale aspon kdyby ho prubezne informovali. Jsem si na MIGA.cz objednal, prisel mail ze prijali objednavku. Za dva dni aktualizace ze to bude pristi tyden. No a ted uz je to temer 4 tydny a zbozi nikne, ve stavu objednavky na jejich starnkych taky nic. Dyt prece musi vedet kdy to asi prijde ne? Pokud jim to dodavatel nedodal, tak musi mit predsatvu kdy by to mohlo byt a zdelit to zakaznikovi. Pote by se mel zakaznik rozhodout zda vydrzi cekat nebo ne. Ale MIGA? ticho po pesine a to pak cloveka jen nastve. :evil:

:o Dulezite je jednani. Pak clovek skousne daleko vic.
Naposledy upravil Jerry dne 04 zář 2007, 09:16, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Jerry
častý přispívatel
 
Příspěvky: 278
Obrázky: 71
Registrován: 04 zář 2005, 23:17
Bydliště: Lanškroun

PředchozíDalší

Zpět na Akva Obchod

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků