Pěstírna

Diskuze o akva obchodech, burzách, časopisech, literatuře a jiném!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod joe » 29 lis 2009, 17:40

Tak jsem dnes dostal odpověď od p. Pečinky. V případě osobního odběru žádný min.objem neplatí. Až se akva zaběhne určitě tam zavítám.
joe
uživatel webu
 
Příspěvky: 57
Obrázky: 7
Registrován: 01 zář 2009, 22:35
Bydliště: Cejle ( u Jihlavy )

Příspěvekod coleus » 06 kvě 2010, 15:46

tanganyika.cz od minuleho roku neni v Praze, ale v Karliku (u Dobřichovic), nabidka na webu je urcena zahranicnim velkoodberatelum, domluva s J. Pecinkou je vyborna, byl jsem u nej dvakrat a muzu doporucit
coleus
uživatel webu
 
Příspěvky: 13
Registrován: 06 kvě 2009, 15:03

Příspěvekod richard » 07 kvě 2010, 10:36

Olda píše:Aha, taky jsem myslel www.tanganika.cz - z Týna nad Vltavou - od p. Štětky ryby mám a vše ok. Tu pražskou bohužel neznám...


V pořádku, také jsem objednával. Ryby šly přes celou republiku (Týn do Kroměříž) a vše OK a dle dohody. Mohu jen doporučit.
Uživatelský avatar
richard
častý přispívatel
 
Příspěvky: 421
Obrázky: 83
Registrován: 02 říj 2006, 14:58
Bydliště: Kroměříž

Příspěvekod Karlos » 07 kvě 2010, 11:55

Nevím jestli jste si toho všimli, ale píšete o dvou odchovnách s velmi podobným názvem. www.tanganika.cz a http://tanganyika.cz/
Uživatelský avatar
Karlos
uživatel webu
 
Příspěvky: 31
Obrázky: 1
Registrován: 20 led 2009, 22:52
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Pěstírna

Příspěvekod richard » 07 kvě 2010, 14:15

joe píše:Ahoj, nemáte někdo zkušenosti nebo preference na pěstírnu:www.tanganyika.cz? Dík za odpovědi


Karlosi dotaz zněl takto, na to jsem reagoval. z týna.

se druhou zkušenosti nemám.
Uživatelský avatar
richard
častý přispívatel
 
Příspěvky: 421
Obrázky: 83
Registrován: 02 říj 2006, 14:58
Bydliště: Kroměříž

Příspěvekod joe » 07 kvě 2010, 21:40

coleus píše:tanganyika.cz od minuleho roku neni v Praze, ale v Karliku (u Dobřichovic), nabidka na webu je urcena zahranicnim velkoodberatelum, domluva s J. Pecinkou je vyborna, byl jsem u nej dvakrat a muzu doporucit


Přesně jak napsal "coleus", pěstírna je v Karlíku. Když jsem hledal vloni na webu ještě nebyli stránky předělané. Byl jsem u p. Pečinky v prosinci pro tropheusy a bez problémů. Pěstírnu měl zatím doma ale bude rozšiřovat jak se zmínil. Taky mohu doporučit.
joe
uživatel webu
 
Příspěvky: 57
Obrázky: 7
Registrován: 01 zář 2009, 22:35
Bydliště: Cejle ( u Jihlavy )

Předchozí

Zpět na Akva Obchod

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků