Výstava ryb v Rychnově n Kněžnou

Diskuze o akva obchodech, burzách, časopisech, literatuře a jiném!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Výstava ryb v Rychnově n Kněžnou

Příspěvekod Mauve » 19 zář 2005, 09:31

Ahoj kolegové,

včera jsem se byl podívat na akvaristické výstavě v Rychnově nad Kněžnou, která probíhá od soboty až do této středy.
Možná má někdo chu? vyrazit a zvažuje, zda ano či ne.
Tato výstava je letitá, tradiční a dost vyhlášená.
Co se týká afrických cichlid, je bohužel celkem chudá, africké tlamovce zde až na vyjímky vystavuje p.Chmelař z Hradce Králové. Ryby má pěkné, ovšem na této výstavě je množství vystavených afrických cichlid pouhou popelkou. Takže pro skalní "afrikáře" se zřejmě nevyplatí vyrazit, jestliže je nezajímají i jiné ryby.
Uživatelský avatar
Mauve
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1148
Obrázky: 43
Registrován: 06 kvě 2005, 09:51
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Danouš » 19 zář 2005, 19:16

Byl jsem tam v neděli taky a můžu jen souhlasit. Vystavené byly pouze běžné druhy tlamovců. Nic zvláštního jsem tam neviděl. V prodeji toho bylo podobně. Navíc všude hromady lidí. Tak jsem si nakonec koupil jen krmení Sak gren na vyzkoušení a testry vody na dusitany a dusičnany.
Jezdím sem pravidelně, ale přiští rok asi vynechám , protože je to stále to samé.
Uživatelský avatar
Danouš
přispívatel
 
Příspěvky: 190
Obrázky: 40
Registrován: 27 bře 2005, 13:04
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Doktor » 20 zář 2005, 06:15

Já jsem tam byl v sobotu a musím souhlasit s Lubošem a Danoušem co se týká vystavovaných tlamovců.A abych pravdu řekl tak v sobotu už tam nikdy nepojedu,protože jsem si připadal jak v marketu při povánočním výprodeji co tam bylo lidí.Ale na druhou stranu jsem si přivezl nový druh do mého Malawi Pseudotropheuse perspicax.Je to moc krásná rybka na první pohled mě dostalo vybarvení samce no prostě jsem neodolal. :D
Uživatelský avatar
Doktor
uživatel webu
 
Příspěvky: 75
Obrázky: 14
Registrován: 22 čer 2005, 10:46
Bydliště: Svitavy

Příspěvekod Platejz » 20 zář 2005, 14:24

Do Rychnova jezdím rovněž pravidelně, ale letos mne tato výstava poněkud zklamala ryby zde vystavované vůbec nejsou v pohodě hlavně v patře jsem pozoroval na rybách velký stres.Co mne potěšilo tak to jsou nádrže pana Rataje.Dovezl jsem pouze něco málo ryb z Malawi a krevetky.Je velká škoda, že taková vyhlášená výstava "jednou do roka"má takovou úroveň.
Doufám, že v PRAZE za měsíc to bude paráda zatím se těším.
Uživatelský avatar
Platejz
uživatel webu
 
Příspěvky: 32
Obrázky: 12
Registrován: 23 čer 2005, 15:17
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod tomas stredocech » 21 zář 2005, 21:52

tak jsem taky panove cestoval 2 hodiny pres hradeckou placku a dole pekny americky nadrze a ratajova zelenina a v patre pekna plna samice ktera prodavala techniku v koutku, jinak uplne vystraseny Duboisi od "schlasinbergra" jmeno si nepamatuji a leleoupy s calvusama od chmelare, myslim, ze ale ta nase disciplina neni na vystavy, ani za zlate prase bych svoje ryby nevystavoval, jsou mnohem krraasnejsi doma v klidu. Do budoucna nebudu naivni a neocekavam zadne efricke prekvapeni, pro me osobne je nejvetsi vystava u darbujana tam se muzu ztratit na nekolik dni, ... zatim cau tomas
Uživatelský avatar
tomas stredocech
přispívatel
 
Příspěvky: 112
Obrázky: 148
Registrován: 21 bře 2005, 00:14
Bydliště: střední čechy

Příspěvekod Greg » 22 zář 2005, 09:28

Nevíte někdo, jestli je někde nějaký seznam akvarijních výstav?
Jde mi o to, jestli nebude něco blíž než je Rychnov?
Uživatelský avatar
Greg
častý přispívatel
 
Příspěvky: 292
Obrázky: 31
Registrován: 06 srp 2005, 21:27
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvekod Platejz » 22 zář 2005, 13:24

K Dařbujánovi se taky chystám slyšel jsem dost chválu tak jsem zvědav .
Uživatelský avatar
Platejz
uživatel webu
 
Příspěvky: 32
Obrázky: 12
Registrován: 23 čer 2005, 15:17
Bydliště: Česká Lípa


Zpět na Akva Obchod

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků