http://www.hypancistrus-aquarium.cz/

Diskuze o akva obchodech, burzách, časopisech, literatuře a jiném!

Moderátor: Team AkvaMalawi

http://www.hypancistrus-aquarium.cz/

Příspěvekod Praetorian » 12 úno 2011, 22:19

Dobrý večer,
rád bych důrazně varoval všechny rybičkáře před obchodem http://www.hypancistrus-aquarium.cz/. Na podzim roku 2010 jsem si objednal ryby v souladu s podmínkami obchodu. Ze strany obchodu bylo vše v naprostém pořádku, až do obdržení platby převodem z účtu. Od té doby žádným způsobem nekomunikuje. Ryby nemám a peníze taky ne! Možná máte i pozitivní zkušenosti, ale platby předem se nevyplácejí.

Mgr. Michal Ryšán
Uživatelský avatar
Praetorian
uživatel webu
 
Příspěvky: 48
Registrován: 25 zář 2010, 15:58

Příspěvekod Zimmer » 12 úno 2011, 23:40

Bohužel, nejsi první od koho slyším tuto zprávu, na jiném fóru jsem četl obdobný problém s tímto obchodem.
Držím palce ať dostaneš alespoň peníze zpět Obrázek
Uživatelský avatar
Zimmer
uživatel webu
 
Příspěvky: 14
Registrován: 23 lis 2010, 16:59

Příspěvekod tomes.st » 13 úno 2011, 09:23

To je mi líto, takovím podnikatelům by měli brát živnosť. ::s25:: Petr
Uživatelský avatar
tomes.st
přispívatel
 
Příspěvky: 131
Registrován: 12 led 2010, 14:20
Bydliště: Kašperské Hory

Příspěvekod CZmok » 13 úno 2011, 10:43

i přes to, že jsem pacifista, bych takovýmto šmejdům zpřerážel ruce. Nebo alespoň jednu, oni by si to podruhé rozmysleli... :11:

Mimochodem u větších záležitostí společností typu s.r.o. pak takováto společnost přestane existovat... ale to jsou podvody za podstatně větší peníze, než je ručení společnosti.
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod Praetorian » 13 úno 2011, 12:29

no a další z jeho výtvorů http://www.akvarijni-ryby.prodejce.cz/?p=p_2&sName=Uvod

sice tam neni jméno, ale je to úplně stejnej skin scriptu e-shopu a jiná je jen barva a fonty písma
Uživatelský avatar
Praetorian
uživatel webu
 
Příspěvky: 48
Registrován: 25 zář 2010, 15:58

Příspěvekod CZmok » 13 úno 2011, 12:31

"Kontaktní údaje budou doplněny během příších dní." :o
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod memeo » 13 úno 2011, 13:21

Je to opravdu ten samý majitel,jen firma napsaná na manželku,co jsem slyšel.
Hold p.Blaško je takový podnikatel..........a myslím,že se ještě napálí mnohem více lidí......nevím,proč mu nezruší živnost.
Škoda,že nemůžou zablokovat stránky.........takhle budou neustále přístupné a to není dobré......
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Příspěvekod Praetorian » 13 úno 2011, 18:53

no na akvárku o tom byla už nějaká diskuze, já ji našel až včera a nevím zda je ještě aktuální. Každopádně až celková škoda přesáhne 5K, bude to na trestní oznámení :o takže pokud obral i někoho z vás a máte třeba výpis z účtu, kde je onen převod financí, nebo přímo jím poslanou fakturu, neváhejte napsat. Jo jště jedna věc, na ty faktury bacha, podle všeho posílá faktuy na jiné jméno než Vaše a v případě, že si toho všimnete dostanete novou,která ovšem nejde otevřít atd...
Já jsem byl jen blbej, že se mi nechtělo objehávat několik chovatelů a zároveň to tam měl levný..... za hloupost se platí.
Uživatelský avatar
Praetorian
uživatel webu
 
Příspěvky: 48
Registrován: 25 zář 2010, 15:58

Příspěvekod Ostravák » 13 úno 2011, 20:26

Také já mám s panem Blaškem tuto zkušenost.Objednal jsem si ryby za 1025kč,peníze jsem poslal složenkou tak jak bylo psáno v obchodních podmínkách.Samozřejmě,že jsem ryby nedostal.Z počátku se vymlouval,že je momentálně nemá a jiné výmluvy.Nakonec jsme se dohodli na jiném sortimentu ryb a tím to skončilo.Telofon nebral,na email neodpovídal.Vše jsem nahlásil ČOI.PO nějakém čase ČOI chtéla nějaké doplňující informace a já ještě přece jen mu zkusil napsat.Dal jsem mu vědět,že jsem věc nahlásil ČOI a navíc jelikož jsem zjistil,že nejsem sám koho okradl zvažuji se svým právnikem podat trestní oznámení.Ještě tentýž den jsem měl dvě SMS a dva telefoní hovory ,ve kterých se mi omlouval a večer jsem si jel na hl.n,Ostrava pro ryby.Sice jich bylo méně než jsem objednal,kvalita Ch44 pochybná,ale alespoň něco.Ty zbylé ryby že pošle a už se neozval.To je moje zkušenost s tímto obchodem a i když jsou i poctiví obchodníci už nikdy bych ryby přes internet nebral.Raději si zajedu i když to může vyjít podstatně dráž,ale takhle ty ryby vidim a můžu si vybrat.
Ostravák
uživatel webu
 
Příspěvky: 43
Obrázky: 42
Registrován: 29 dub 2010, 17:53
Bydliště: Ostrava
Kolik let děláte akvaristiku?: 8

Příspěvekod Ruda » 13 úno 2011, 20:46

Dost kupuji přes internet, ale nikdy neplatím předem v česku. To raději nekoupím.
Uživatelský avatar
Ruda
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 992
Obrázky: 84
Registrován: 19 pro 2006, 20:14
Bydliště: Vrchlabí

Další

Zpět na Akva Obchod

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron