Prosim poradte

Diskuze o akva obchodech, burzách, časopisech, literatuře a jiném!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Marek1115 » 24 lis 2005, 13:05

Nasel jsem jedineho pestitele z prahy......

Snad je uchazejici

http://www.skopek.wz.cz/
Uživatelský avatar
Marek1115
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Obrázky: 25
Registrován: 23 lis 2005, 18:45
Bydliště: Jesenice/Praha

Příspěvekod ax » 25 lis 2005, 03:45

Ja jsem nakupoval u Skopka, naprosta pohoda, slusny vyber zakladnich veci, ochota, daji ti cas, poradi, proste doporucuji. Pestirnu maji kousek od Kralup, cca 10 minut po Teplicky dalnici, nejlepe si napsat mail v pondeli o nahlasku (t.j. cena toho co maji na sklade) a pak tam zajet.
No a pro specialitky jsem si zajel k Hynkovi Darbujanovi.
V obou pripadech doporucuji mit jasno, co zhruba chces, nachat se unest pohledem (natoz potom jeho vypravenim) predevsim u Hynka by mohlo byt smrtelne :!:. Je pravda, ze blbosti ti odmitne prodat, ale i naopak ja mel vcelku jasne co chci domu, (prohlidnou vse a pokecat) tak jsem ho tim provokoval, az me nepokryte ponoukal, no a nakonec vyhral a ja jsem si nad plan ty delfiny vzal (nebylo to o penezich ani z jedne strany, na to to bylo moc pekne dopoledne o rybach, ostatne cena se pak s cenikem sesla jen vzacne).
Rozhodne si udelej cas, u nej to je tak pul dne, ani nevis jak.
Jo a jeste jednu vyhodu uvedeny postup mel. Jeho frontalni utok, ze si tam mam dat more byl preci jen hodne otupen tim, ze uz se mi v akva nejaka ta desitka ryb prohani :D
ax
častý přispívatel
 
Příspěvky: 216
Registrován: 13 črc 2005, 01:39
Bydliště: Mořina (pod Velkou Amerikou)

Příspěvekod Marek1115 » 25 lis 2005, 14:51

Jsem naximalne spokojen, uz se tesim, az si pro babys pojedu.

Diky vsem
Uživatelský avatar
Marek1115
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Obrázky: 25
Registrován: 23 lis 2005, 18:45
Bydliště: Jesenice/Praha

Předchozí

Zpět na Akva Obchod

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků