Tanganyický útes

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se Vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod Akvam@n » 01 čer 2006, 21:35

Nic moc ale celkem dobré.
Uživatelský avatar
Akvam@n
podezřelý uživatel
 
Příspěvky: 102
Registrován: 03 úno 2006, 15:12

Příspěvekod Dryják » 03 úno 2007, 12:44

Daniel píše:Super,ale jsem zvědav jak dlouho ti tam ty rostliny vydrží. :?: :?: :?: :?:


Ať ti plavou co nejdýl!!! :24: :24: :24:


Svůj experiment s rostlinama jsem ukončil během několika měsíců. Drobnější rostliny Hydrophila byly zliklidovány rybí osádkou okamžitě a například Echinodorům se vůbec nedařilo.

Jediná rostlina, které se trošku daří a dokáže opravovat listový fond, který neustále Tropheusy a Petrochromisy decimují, je Cryptocoryne aponogetifolia.

Do nového bytu budu dělat nové akva a tam rostliny asi úplně vynechám. Poslední dobou se mi líbí jen kamenité Tanganyky, ale to bude až na podzim a do té doby se moje názory mohou zase posunout někam jinam.
Uživatelský avatar
Dryják
uživatel webu
 
Příspěvky: 17
Obrázky: 44
Registrován: 07 bře 2006, 17:48
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ruda » 03 úno 2007, 12:59

Supr, supr. Ať se daří.
Uživatelský avatar
Ruda
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 992
Obrázky: 84
Registrován: 19 pro 2006, 20:14
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvekod V.Karlowatz » 03 úno 2007, 18:18

Akvam@n píše:Nic moc ale celkem dobré.



Keď toto je nič moc tak potom čo sa ti páči? Chcel by som tvoju nádrž či by sa dala s touto porovnať. Podľa mňa je to veľmi pekná nádrž. Držím palce a nech sa darí.
Uživatelský avatar
V.Karlowatz
přispívatel
 
Příspěvky: 178
Registrován: 02 lis 2006, 17:55
Bydliště: doma

Příspěvekod VAVŘÍN » 04 úno 2007, 21:04

Další práce Radima. je to další nádherné akva. Stejně jako malawi, tak i tangynyika, jsou tyto akva skoro stejná. Ono je těžké utvořit něco jiného. Tvá tanganyika je stejná jako Radima, ale to nic neubírá na té nádheře. Ten samý problém mám já z malawi. Ale co vymyslet,že? Ať se ti daří. :o :o
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Příspěvekod VAVŘÍN » 05 úno 2007, 22:55

Ale na druhou stranu, musím přiznat, že se mi tvá tanganyika, líbí vice než u Radima.
Sice on má věrnější biotop, ale u tebe je více barev a rostliny. I když v tanganyice nejsou, mě se to takhle líbí více. Tvé poslední foto je opravdu super.
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Dryják » 05 úno 2007, 23:37

To Vavřín: čóveče, fotky jsou fotky a realita je vždy trošku jinačí. Na 2x větší nádrž ta má prostě nemá. Rozměr vždy dá nádrži úplně jiný náboj. Pokaždé, když vidím Radimovu 2000fku nebo ještě trošku větší nádrž Tomáše a přijdu domů, tak ta má je opravdu rozměrem tak na filtr. Už teďka vidím, že se mi sem ryby nevejdou až trošku povyrostou. Navíc nádrže s větší plochou dna dávají i víc možností pro stavnby úkrytů a vytváření umělých teritorií a to v mém rozměru tvořím strašně špatně.
Uživatelský avatar
Dryják
uživatel webu
 
Příspěvky: 17
Obrázky: 44
Registrován: 07 bře 2006, 17:48
Bydliště: Praha

Příspěvekod shimie » 06 úno 2007, 00:15

Mas to nadherne. Ja uz tyzden spekulujem nad vacsou nadrzou, ale ako meram tak meram do jednoizboveho bytu to proste nejde. Jedine ze by som v kupelni vyhodil vanu a mozem sa kupat z rybkami. :)
Uživatelský avatar
shimie
častý přispívatel
 
Příspěvky: 356
Obrázky: 68
Registrován: 14 led 2007, 17:40
Bydliště: Piešťany

Příspěvekod VAVŘÍN » 06 úno 2007, 21:47

To:Dryják . V tom jsme oba zajedno. Velikostí akva je to obdivuhodné a pro tento biotop, zcela k tvému akva nepoměr. Já jsem tím myslel spíše úpravu interieru , který se mě velice zamlouvá. Taktéž výběr ryb, je úžasný. Celkově to na mě působí velice dobře. Tohle jsem měl na mysli. Jinak je jasné, že pro ryby ten obsah nebude moc dobrý, až povyrostou. Já jsem ale zastánce akva které působí živě jak barvami kde jsou rostliny, a proto tvé akva na mě více působí. Jiná věc je věrný biotop, který lze jakžtakž vytvořit pouze v co největším akva. V tom je Radim nepřekonatelný ,a já obdivuji jeho nasazení. Já bohužel v paneláku se musím uskrovnit a jen s obdivem zírám na tyto velké skvosty. Ale tvé akva, tak jak ho prezentuješ v poslením fotu, je opravdu nádherné. :o :o
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Drahoš » 19 úno 2007, 10:25

Jo jo vážně zase jedno nádherné akvarko.Fakt se mi moc líbí a přeju hodně štěstí a pohody.
Uživatelský avatar
Drahoš
uživatel webu
 
Příspěvky: 67
Obrázky: 17
Registrován: 29 led 2007, 22:55
Bydliště: Náměšť na Hané

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků