Malawi a la Katka

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se Vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod Katarínka » 04 črc 2006, 15:01

Káčátko píše:Moooooooc vydařené akva :wink: A s P.Kingsizei mám úplně stejnou zkušenost. Měla jsem je asi 14 dní a už se mi třeli jako o život :lol:


Ahoj Káčatko. Tak z toho prveho vyteru nebude nic. Ale uvidime, mozno si bude ta druha "skoro-mamina" pocinat lepsie a dockam sa.
P.S. Inak mas nick ako mna volala babka, ked som bola mala :wink:
Katarínka
uživatel webu
 
Příspěvky: 87
Obrázky: 40
Registrován: 09 kvě 2006, 12:53
Bydliště: Trenčín

Příspěvekod Katarínka » 04 črc 2006, 15:07

Lgaspo píše:Velmi prijemne a pekne akva. Paci sa mi, ze si velmi rozumne zvolila pocet a aj druhove zlozenie ryb!!! Urcite casom zopar ryb das prec ako budu dospievat.
Kupit vacsie mnozstvo mladych ryb je velmi rozumny sposob ako sa postupne dopracovat k vhodnemu pomeru medzi pohlaviami.

Mne osobne sa aj velmi paci kombinacia bielych kamenov k tmavemu pozadiu! :24:


Dakujem. Zlozenie ryb som konzultovala kde sa len dalo. Bala som sa nejakej zaciatocnickej chyby.
Inak som si myslela, ze tu kombinaciu kamenov a pozadia mi budu ludia vytykat, ale zatial sa tak nestalo. Mne sa to tak paci. Casom to mozno zmenim a budem mat uplne ine akva, ale teraz to je tak. Hlavne rybky su spokojne, lebo v kamenoch su rozne dierky a otvory, kde sa schovavaju a nahanaju. :wink:
Katarínka
uživatel webu
 
Příspěvky: 87
Obrázky: 40
Registrován: 09 kvě 2006, 12:53
Bydliště: Trenčín

Příspěvekod Katarínka » 04 črc 2006, 15:12

Brky píše:Aj mne sa to velmi paci. Rozmyslam ze ked dojdem domov tiez rozmlatim moje pozadie a urobim radsej nove :lol:


Neblbni. Vidis, to som chcela urobit aj ja, ked som videla nejake ine pozadie ale nakoniec ste mi to moje tak vychvalili, ze ma to preslo. Ale ked som napustala akva, tak som si myslela, ze to pozadie bude do 1/2 roka vyhodene, lebo ze taku skratu si tam nemozem nechat. Ja mam totizto pocit, ze kazde cudzie pozadie je krajsie ako to moje. :wink:
Dakujem za pochvalu a to aj všetkým ostatným.
Katarínka
uživatel webu
 
Příspěvky: 87
Obrázky: 40
Registrován: 09 kvě 2006, 12:53
Bydliště: Trenčín

Příspěvekod Káčátko » 04 črc 2006, 15:14

Nic si z toho nedělej. Mě samička po prvním vytření spáchala po 3 dnech sebevraždu (vyskočila z akva). Teď měla pr?ata ta druhá a je z toho 9 kousků :wink:
P.S.: ta přezdívka mi zůstala do dneška(nejen od babičky), tak proto ten nick. Aspoň jsme tu dvě kačky blátotlačky :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Káčátko
uživatel webu
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 11
Registrován: 20 čer 2006, 10:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Katarínka » 04 črc 2006, 15:21

Káčátko píše:P.S.: ta přezdívka mi zůstala do dneška(nejen od babičky), tak proto ten nick. Aspoň jsme tu dvě kačky blátotlačky :lol: :lol:


Tak ja teda blabtačka som poriadna. Veď to vidie? aj z môjho opisu akva :lol:
Garulujem k prckom.
Katarínka
uživatel webu
 
Příspěvky: 87
Obrázky: 40
Registrován: 09 kvě 2006, 12:53
Bydliště: Trenčín

Příspěvekod Brky » 04 črc 2006, 16:05

No tak sa este uvidi ci to prezije :lol: Ale isto iste nieco prerobim.
Brky
častý přispívatel
 
Příspěvky: 365
Obrázky: 16
Registrován: 16 bře 2006, 15:40
Bydliště: Jilemnickeho 869/3

Příspěvekod pstroso » 04 črc 2006, 17:12

velmi pekne, ci uz osadenstvo alebo pozadie a dekor akva.drzim palce.
Uživatelský avatar
pstroso
častý přispívatel
 
Příspěvky: 244
Obrázky: 43
Registrován: 16 dub 2006, 11:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Katarínka » 06 črc 2006, 07:58

Ahooojte,
mám novinku. V utorok som čistila akva. Nadvihla som kameň, aby som odsala detrit. Jedno "hovienko" mi ale stále utekalo. Tak pozriem bližšie a to Kingsizei-junior. Takže ta samička tie ikry donosila, ale vypustila ich asi o niečo skôr. Takže už mám prvého potomka !!!! Hneď som ho odlovila do "pôrodničky", kde si našiel miesto pod kameňom. Mám ale jednu otázočku: kúpila som od Rostatratusa odškrupinkovanú artémiu, ktorou sa dá priamo kŕmi? poter - bez liahnutia. Keď to ale nasypem do akva, mládaťko si to vôbec nevšíma, lebo je zalezené pod tým kameňom, spod ktorého vôbec nevylieza. Myslíte si, že nájde potravu? Bojím sa, aby mi neuhynulo od hladu. Možo blbá otázka, ale som len "prvorodička", takže nemám skúsenosti. :wink:
Katarínka
uživatel webu
 
Příspěvky: 87
Obrázky: 40
Registrován: 09 kvě 2006, 12:53
Bydliště: Trenčín

Příspěvekod canart » 06 črc 2006, 17:04

Akva je naozaj pekne, klasicke Malawi v style tohto webu ;) Je fajn, ze pribuda ludi schopnych vybudovat si akva svojpomocne.

Mne sa najviac paci lava strana pozadia, je najprirodzenejsia. Myslim, ze casom dojde k premiestneniu kamenov a korena, mozno pojde koren von :D Symetria, ktoru momentalne tvori koren a kamene sa Ti asi dlho pacit nebude ;) Ak sa rozrastu Anubiasy, bude to velmi prirodzene.

Mlady king si najde nieco pod zub, neboj sa...ak sa mu podari sa skryt a prezit, potravu si najde. Spociatku su mlade rybky v akva schovane pod kamenmi a az po case, ked trocha priberu, sa osmelia.
Vela zdaru pri dalsich vyteroch!
Uživatelský avatar
canart
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 918
Obrázky: 72
Registrován: 04 dub 2005, 22:28
Bydliště: Nitra - SR

Příspěvekod Káčátko » 06 črc 2006, 21:27

Ty moje pr?ata byly tak zalezlé 3 dny. Jenom občas zobly něco z řasy a krmení si taky nevšímaly. Ale teď už se osmělily a dokonce,když přijdu k akva,tak vyhlíží,co dostanou a to je mám 10 dní. Hladem ti určitě neumře,něco si vždycky najde :wink:
Uživatelský avatar
Káčátko
uživatel webu
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 11
Registrován: 20 čer 2006, 10:55
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků