Malawi a la Katka

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se Vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod Katarínka » 07 črc 2006, 07:58

Vdaka za ukludnenie. Dufam, ze sa mu bude darit, prckovi malemu. Urcite dam casom vediet, ako sa ma. Dnes chcem odlovit druhu nosiacu samicku.

To Canart: Diky za pochvalu. Tesim sa, ako vzdy :D
Katarínka
uživatel webu
 
Příspěvky: 87
Obrázky: 40
Registrován: 09 kvě 2006, 12:53
Bydliště: Trenčín

Příspěvekod memeo » 07 črc 2006, 14:34

Se stydím,protože tohle akvarium mi nějak uteklo.
Ale jinak akvarium je moc hezké.Pozadí super...............
Celkově nádhera.
Ať se ti daří,a akvarium ti dělá jen a jen radost.;)
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Příspěvekod Lhoták » 07 črc 2006, 23:25

Katarínka:o))
Zaprvé je obdivuhodné, že si dokázala sama vyrobit pozadí a navíc krásné pozadí.
Zadruhé to že vydržel manžel :o))
Já se přiznám že sem ten neuměl co neumí v akva udržet rostliny a kořeny co sem slavnostně nakoupil sem stejně slavnostně vyndal..prostě sem po čase nějak vniřně dospěl k tomu že to nejde.

hlavně vydrž a užívej si ten kousek přírody..pa
Lhoták
uživatel webu
 
Příspěvky: 15
Obrázky: 20
Registrován: 06 črc 2006, 22:19
Bydliště: Lhota u Kladna

Příspěvekod alexx5 » 08 črc 2006, 20:54

Katarínka,moc pekné pozadie a ešte krajšie akva.Chcelo by to pridať ešte nejaký kameň.Tie,čo tam máš su super(asi pochádzajú z lokality Machnáč).Veľa zdaru pri odchove maličkých.Tie prvé potešia najviac.
alexx5
uživatel webu
 
Příspěvky: 10
Registrován: 21 úno 2006, 19:20
Bydliště: Dubnica n/V

Příspěvekod Katarínka » 10 črc 2006, 09:18

Ahojte. Mam zasa novu "story" zo zivota mojich rybiek :lol:
Isla som v sobotu odlovit nosiacu samicku Kingsizei, tak som chcela vymenit aspon 1/3 vody za vodu z velkeho akva, kde teraz ta samicka je, aby nesla do nejakej moc inej vody po odloveni. Tak som odcerpala z porodnicky opatrne 1/3 vody a vyliala ju do umyvadla. No a v tom som zistila, ze v akva nie je "Junior" - to je to moje uplne prve mladatko. Hned som letela k umyvadlu, ale tam nic. Tak som prekutrala cele akva vyhodila som vsetku dekoraciu, prekutrala piesok a zistila som, ze tam Junior proste nie je. Tak som hned bezala za manzelom, nech ma polutuje, po takej strate. Tak som si myslela, ze som ho asi odsala a jednoducho splachla. No a vcera pozeram do porodnicky.. A tam pod kamenom Junior a zjavne podrastol !!! Inak vcera bol skvely den. Narodilo sa mi sedem malych ancistrusov a este sa objavil aj nezvestny Junior. Len nechapem, kde ten loptos bol vlezeny. Ved to 30 litrove akva nie je az tale velke a fakt om ho tam nikde nevidela. Asi bol niekde tesne pri filtry alebo neviem. Hlavne, ze sa nasiel :lol:
Inak este zopar takychto dni a porodnicka mi nebude stacit. Je tam Junior, 7 Ancistrusov a nosiaca samica. Zachvilu budem asi rozdavat rybky :D Alebo zalozim velkochov :P
Inak dakujem este raz za pochvalu. Po tolkom strachu, co budete hovorit na pozadie, o ktorom som si myslela, ze je to to najhroznejsie pozadie na svete, sa mi dostalo tolko pochval. Strasne moc sa tesim :oops:
Ti Lho?ák: Inak niekdedy mam pocit, ze ma mazel raz v tymch mojich akvarkach utopi. Hlavne, ked zacnem vecer lietat po celom byte so sietkami, kyblami, nahrievam vodu a mam tisic otazok typu: "Nevidel si niekde moj teplomer do vody?" a on chce pritom divat TV. Ale zatial sa drzi :mrgreen:
To alexx5: Dobry tip. Ale slubila som tomu chalanovi, co mi prezradil to miesto, ze to nikdy nikomu nepoviem, kde presne to bolo. Takze musim mlcat ako partizan :wink: Inak tych kamenov sa tam chystam este par doplnit. Mam este dve akva, kde je teraz tiez tak malo kamenov, takze sa budem musiet ist znova poprechadzat do lesa :roll:
To memeo: Dikes :oops:

OOps, zase som sa akosi rozpisala :lol: No, proste, pokecam si aj sama, ked treba ::s27::
Katarínka
uživatel webu
 
Příspěvky: 87
Obrázky: 40
Registrován: 09 kvě 2006, 12:53
Bydliště: Trenčín

Příspěvekod alexx5 » 10 črc 2006, 09:58

Ak si mala v porodničke aj samicu,tak určite "juniora" mala ona....Katka,no ja som si len typol lokalitu.Je to odtiaľ ešte asi 10 km.Túto lokalitu poznám moc dobre.Ja mám tie isté kamene a zajtra sa chystám na daľšie.
alexx5
uživatel webu
 
Příspěvky: 10
Registrován: 21 úno 2006, 19:20
Bydliště: Dubnica n/V

Příspěvekod Katarínka » 01 pro 2006, 11:57

Ahojte,
takto vyzara akva po cca 1/2 roku od založenia (po vycisteni kamenov a odstraneni listov napadnutych stetinkovou riasou). Viac fotiek je v mojej osobnej galerii :o
Přílohy
Akva 30.11.2006 2.jpg
Akva 30.11.2006 2.jpg (67.89 KiB) Zobrazeno 1915 krát
Katarínka
uživatel webu
 
Příspěvky: 87
Obrázky: 40
Registrován: 09 kvě 2006, 12:53
Bydliště: Trenčín

Příspěvekod VAVŘÍN » 01 pro 2006, 15:37

Moc pěkné a hlavně tvoje práce, to se cení. To pozadí, se ti opravdu povedlo. Dala jsi nám všem, co si nechali udělat pozadí, na frak.
Gratuluji ti, k takové práci. Tady je vidět, že odvaha se vyplácí. Super :lol:
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Příspěvekod mikro » 01 pro 2006, 17:12

Katarinka<Ted sem si precetl pribeh z uniorem, take se me neco podobneho stalo, zajimave kam vsude se dokazou rybky schovat :-)))
Akva po te dobe vypada pekne ;-) pozadi je hezky porostle, proste seme to libi ;-)
Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno

Příspěvekod V.Karlowatz » 02 pro 2006, 09:00

Krásne akvárko. Pozadie a kamene sú výborné.
P.S: páči sa mi ten čerstvý ženský vietor, ktorý vanie z tvojich príspevkov.
Uživatelský avatar
V.Karlowatz
přispívatel
 
Příspěvky: 178
Registrován: 02 lis 2006, 17:55
Bydliště: doma

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků