Malawi I

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se Vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Malawi I

Příspěvekod Lhoták » 07 črc 2006, 09:12

Lhoťák - Malawi I

Obrázek


E-mail: lhota206@seznam.cz

ICQ: N/A


TECHNICKÉ ÚDAJE

Rozměry:
300x60x70(DxVxH)

Sklo:
12 mm Float

Objem:
1260 l

Stojan:
akvarijní skříňka 300x70x70

Filtrace:
biologický externí pětikomorový filtr, skleněný 155x40x50(300l) komora přepadová, komora s Ehfisubstrátem Pro 15l, 2l Ehfimechu, korálová drť 5l, dvě komory s filtračním molitanem a v páté komoře čerpadlo Eheim Universal 1260

Osvětlení:
zářivkové trubice ve čtyřech rampách, Interpet Triton 2 ks 120 cm a Dennerle Tropical De Luxe Afrikan-Lake 6 ks 120 cm, svícení 12 hodin spínají dvoje spínací hodiny

Kryt:
plně otevíratelný plastový kryt

Pozadí:
polystyrenové, výroba Radim Zídek

Vyhřívání:
topítko Jager 200 W- 2 kusy umístěné v přepadové komoře filtru

Vzduchování:
samostatně nemám, pouze pomocí filtru

Vnitřní zařízení:
křemenný písek zrnitosti 0,1-0,5 mm

Rostliny:
žádné

Ryby:
Nimbochromis venustus 3 samci, 16 samic F1
Sciaenochromis fryeri 5 samců, 9 samic F1
Aulonacara Cobue 1 samec, 5 samic F1

Krmení:
pokud stíhám i pětkrát denně, ale menší množství
mražené - artemia dospělci
sušené - DajanaPet: artemia flakes, Spirulina a Chlorela flakes
Sera San, Vipan, Flora, Bio
přírodní-listy salátu

Ostatní:
Dlouho sem váhal jestli si můžu dovolit vložit i já svojí prezentaci. Nemám rozhodně tolik zkušeností jako většina z Vás. Důvodem proč sem se k tomu celému odhodlal je poděkování Radimovi Zídkovi za pomoc, lidský přístup a v neposlední řadě profesionalitu která je vidět v každé maličkosti kterou dělá . Všichni nebo alespoň většina pozná že celé akva je od Radima. Celé to začalo mým dotazem na Mauveho. Prohlížel sem jeho prezentaci a požádal sem o kontakt na tvůrce pozadí, které se mě moc líbilo. A od té doby dodělávám a předělávám svoje akvária. Postupně všechny vložím do prezentace. Začínal jsem s akva kompletem který byl dárkem k narozeninám(290 l) a postupně jsem přidával další. Toto akvárium je poslední založené. Předem se omlouvám za ne zcela dobré foto nádrže. Nemám zadím lepší foťák, ale půjčím si ho. Líp to fakt zatím neumím.

FOTOGRAFIE:
Fotografie k nádrži najdete v Osobní galerii
Lhoták
uživatel webu
 
Příspěvky: 15
Obrázky: 20
Registrován: 06 črc 2006, 22:19
Bydliště: Lhota u Kladna

Příspěvekod xrewq » 07 črc 2006, 11:50

Moc hezké. Je to paráda mít tak velké akva. A za nic se menusíš stydět, akva máš hezký a že je celé od radima to je jedno. Já sem také nováček a nechal sem si takřka vše poradit od Radima. Komplet i s filtrem a zářivkama mám od něj, jediné co jsem dělal je skříňka, pozadí a kameny :) . Dávám za výborně a at se daří.
Uživatelský avatar
xrewq
častý přispívatel
 
Příspěvky: 298
Obrázky: 44
Registrován: 07 bře 2006, 20:46
Bydliště: Dolní Čermná (okr. Ústí nad Orlicí)

Příspěvekod Paldo » 07 črc 2006, 12:01

Krásne akvárium, nádherné rybky a fotky, gratulujem! :24:
Uživatelský avatar
Paldo
častý přispívatel
 
Příspěvky: 390
Obrázky: 31
Registrován: 05 úno 2006, 11:31
Bydliště: pred akva

Příspěvekod Katarínka » 07 črc 2006, 12:20

Aj mne sa paci. Je to super. Ked raz budeme stavat dom, tak do rozpoctu planujem zahrnut aj naklady na tisiclitrove akva :wink:
Mat doma taketo akva, tak to nepotrebujem ani TV :lol:
Katarínka
uživatel webu
 
Příspěvky: 87
Obrázky: 40
Registrován: 09 kvě 2006, 12:53
Bydliště: Trenčín

Příspěvekod Mauve » 07 črc 2006, 12:53

Ahoj Honzo,

akvárko je překrásný, objem, rozměry a tak, prostě nádhera, navíc ty haps - super - v tom velkém akváriu krásně vynikají - nádherné malawi! Moc gratuluji!
Uživatelský avatar
Mauve
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1148
Obrázky: 43
Registrován: 06 kvě 2005, 09:51
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Lhoták » 07 črc 2006, 13:07

Díky moc, ale opravdu bez Radima by bylo vše jiný a troufnu si říct daleko horší. Dva dny sem věnoval focení(fotograf z leknutí) no brečeli by jste smíchy. Proběhlo zatahování žaluzií, další zakrývání oken, focení když se venku setmělo. A fo?ák si asi taky o mě myslel svý:o)) když sem dokola zkoušel jaký režim nastavit. A zážitků celkově mám moc..Pat a Mat by měli zdatného kamaráda do trojky:o))
A pro Katarínku, opravdu to mám jako televizi,jen u ní strávím ještě víc času než u té opravdové. Až budeš stavět dům už si třeba pořídíš ještě mnohem lepší:o))
Lhoták
uživatel webu
 
Příspěvky: 15
Obrázky: 20
Registrován: 06 črc 2006, 22:19
Bydliště: Lhota u Kladna

Příspěvekod Lhoták » 07 črc 2006, 13:14

Pro Mauveho

vůbec sem netušil kam se dostanu když jsme si psali poprvé a mě šlo pouze o pozadí do té 300stovky co jsem měl na místě tohodle akva. Ale to sem poznal Radima a tím to začalo....vlastně díky Tobě:o))
Lhoták
uživatel webu
 
Příspěvky: 15
Obrázky: 20
Registrován: 06 črc 2006, 22:19
Bydliště: Lhota u Kladna

Příspěvekod Katarínka » 07 črc 2006, 13:53

Lho?ák píše:Díky moc, ale opravdu bez Radima by bylo vše jiný a troufnu si říct daleko horší. Dva dny sem věnoval focení(fotograf z leknutí) no brečeli by jste smíchy. Proběhlo zatahování žaluzií, další zakrývání oken, focení když se venku setmělo. A fo?ák si asi taky o mě myslel svý:o)) když sem dokola zkoušel jaký režim nastavit. A zážitků celkově mám moc..Pat a Mat by měli zdatného kamaráda do trojky:o))
A pro Katarínku, opravdu to mám jako televizi,jen u ní strávím ještě víc času než u té opravdové. Až budeš stavět dům už si třeba pořídíš ještě mnohem lepší:o))


:lol:
Inak mi to presne pripomína moje snahy o fotenie akva. Z cca 400 snímkov mi ostalo ako-takých cca 30. Tiež plánujem kúpi? nový fo?ák a potom chcem absolvovať nejaký šnelkurz fotenia. Už sa na to teším.
Tak nech sa darí.
Katarínka
uživatel webu
 
Příspěvky: 87
Obrázky: 40
Registrován: 09 kvě 2006, 12:53
Bydliště: Trenčín

Příspěvekod memeo » 07 črc 2006, 14:25

Tak tomu se říká MALAWI.;)
Opravdu paráda.Jak akvarium,tak ryby.Nezbývá než ohodnotit,a to nejde jinak než V Ý B O R N É .................
Ať se daří,a akvarium ti dělá jen a jen radost.;)
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Příspěvekod Káčátko » 07 črc 2006, 15:53

Dobrá práce Radime i Lho?áku! :24: smekám a tiše závidím...
Uživatelský avatar
Káčátko
uživatel webu
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 11
Registrován: 20 čer 2006, 10:55
Bydliště: Ostrava

Další

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků