moje malé malawi

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se Vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod ctverec » 31 srp 2006, 17:12

to MilanKH - díky za opravu toho názvu té Aulonocary, kupoval jsem ji ve Sklorexu v Brně a měli ji pod tímto názvem - i na učtence, co se týče malawi, tak jsem začátečník:moc se v rybách nevyznám...... ale snažím se:) kdyby jsi natrefil někde co je to za formu tak pleas napiš zatím dík
ctverec
uživatel webu
 
Příspěvky: 6
Obrázky: 14
Registrován: 09 srp 2006, 21:19
Bydliště: UH.Hradiště

Příspěvekod ctverec » 31 srp 2006, 17:21

to mareks - no nevím jestli by to moje malé akva sneslo takový počet demasonců:) ale už tam rostou 3mladí tak snad... chtěl bych právě poradit s osazenstvem tak malého akva, jak píšu jsem začátečník, tak s tím nemám žádné zkušenosti- jestli můžeš tak napiš kolik osazenstva a u jakých druhů mám přidat + jaké pohlaví, děkuji za vaše reakce
ctverec
uživatel webu
 
Příspěvky: 6
Obrázky: 14
Registrován: 09 srp 2006, 21:19
Bydliště: UH.Hradiště

Příspěvekod memeo » 31 srp 2006, 18:42

Vypadá to moc dobře,ale opravdu by to chtělo trochu více ryb od druhu.Musíš počítat i s tím,že až ti začnou dorůstat,budeš nucen udělat probírku,protože tam můžeš mít více samců od jednoho druhu,což vetšinou nedělá dobrotu.Proto se kupuje více kousků od druhu a poté si počet usměrníš podle pohlaví ryb.
Jinak ať se ti daří...................
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Příspěvekod ctverec » 31 srp 2006, 21:43

memeo - no právě trochu se zarybňovat bojím kor demasonci, na začátku byli 3mladí, ze dvou se vyklubali samci a jeden už není mezi námi:( pokusím se tedy sehnat někde více samic od všech druhů co tam mám, myslím si že asi nemá smysl tam cpát více samců od jednoho druhu, kor když je to mé akva tak malé......
ctverec
uživatel webu
 
Příspěvky: 6
Obrázky: 14
Registrován: 09 srp 2006, 21:19
Bydliště: UH.Hradiště

Předchozí

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků