Vavřínovo malawi 360l

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod Golss » 27 říj 2009, 00:13

Tak si tady tak večer brouzdám a hle moc pěkné akva, a ještě k tomu z Děčína. Tak to je paráda........
Uživatelský avatar
Golss
uživatel webu
 
Příspěvky: 47
Obrázky: 44
Registrován: 16 zář 2007, 18:31
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Vlastomenn » 27 říj 2009, 18:48

neskutocne krasna nadrz
Uživatelský avatar
Vlastomenn
častý přispívatel
 
Příspěvky: 321
Obrázky: 37
Registrován: 21 kvě 2008, 19:37
Bydliště: Martin-Slovensko

Příspěvekod Ruda » 27 říj 2009, 19:36

Moc pěkné a pěkně porostlé.
Uživatelský avatar
Ruda
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 992
Obrázky: 84
Registrován: 19 pro 2006, 20:14
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvekod VAVŘÍN » 28 říj 2009, 12:11

Děkuji za chválu, ale musím přiznat, že tu jsou dalece vyvedenější akva. Ale i tak díky. Moje největší chyba je, že jsem toto akva naplánoval dost špatně. Nyní vím,že mělo být o dost větší. Sice jsem plánoval ještě jedno daleko větší , ale kvůli nedostatku místa jsem se musel spokojit s tím nynějším. Hold v paneláku to prostě nejde. :cry:
Vy máte štěstí, že jsou vaše nádrže daleko prostornější. Tam se teprve dá tvořit. A také je to vidět. Gratuluji. :o
Přeji vám hodně úspěchů v chovu a i v odchovu. Ještě jednou díky za chválu. :o
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Troph3us » 28 říj 2009, 14:14

Taky se me moc libi ta tvoje rasa:) muzu se te zeptat, kde v Decine bydlis a jakou mas vstupni vodu, jsem take z DC a na Jaluvci mame Gh 5st a Kh dokonce nemeritelne, Ph cca 7,3, takze musim dost upravovat, diky
Uživatelský avatar
Troph3us
častý přispívatel
 
Příspěvky: 302
Obrázky: 29
Registrován: 27 zář 2008, 10:02
Bydliště: Děčín
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod VAVŘÍN » 28 říj 2009, 17:08

Troph3us píše:Taky se me moc libi ta tvoje rasa:) muzu se te zeptat, kde v Decine bydlis a jakou mas vstupni vodu, jsem take z DC a na Jaluvci mame Gh 5st a Kh dokonce nemeritelne, Ph cca 7,3, takze musim dost upravovat, diky


Ahoj, bydlím v Bynově, tak ta voda je skoro stejná. Já vodu vůbec neupravuji, jen trochu přidávám sůl. Rybám to svědčí, nepozoruji žádné problémy. Proto se má ta řasa k světu.A také to osvětlení podporuje její růst. Ale v poslední době dostala trochu zabrat, protože jsem asi více solil. :roll:
Ubral jsem sůl a zase se zelená.
Měj se fajn :o
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Golss » 02 lis 2009, 10:07

Plně souhlasím akva mám v Březinách a vodu taky vůbec neupravuji, jen výměna a trochu soli.
Uživatelský avatar
Golss
uživatel webu
 
Příspěvky: 47
Obrázky: 44
Registrován: 16 zář 2007, 18:31
Bydliště: Děčín

Příspěvekod ferko1 » 19 pro 2009, 11:56

VAVŘÍN píše:
Troph3us píše:Taky se me moc libi ta tvoje rasa:) muzu se te zeptat, kde v Decine bydlis a jakou mas vstupni vodu, jsem take z DC a na Jaluvci mame Gh 5st a Kh dokonce nemeritelne, Ph cca 7,3, takze musim dost upravovat, diky


Ahoj, bydlím v Bynově, tak ta voda je skoro stejná. Já vodu vůbec neupravuji, jen trochu přidávám sůl. Rybám to svědčí, nepozoruji žádné problémy. Proto se má ta řasa k světu.A také to osvětlení podporuje její růst. Ale v poslední době dostala trochu zabrat, protože jsem asi více solil. :roll:
Ubral jsem sůl a zase se zelená.
Měj se fajn :o


No ta tvoja nadrz je uzasna je perfektna taketo nieco by som chcel mat a dufam ze coskoro budem mat podobnu:-)) a inac aj foto su kvalitne asi zrkadlom robene a do RAW ze?Pekny den
ferko1
uživatel webu
 
Příspěvky: 5
Registrován: 04 pro 2009, 23:24

Příspěvekod VAVŘÍN » 19 pro 2009, 21:14

Děkuji za pochvalu, to víš že to člověka potěší. Ale na druhou stranu, musím podotknout, že tu jsou daleko vydařenější akva. Měj se moc fajn a přeji ti hezké prožití vánočních svátků.
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Příspěvekod VAVŘÍN » 19 pro 2009, 21:19

Vážení chovatelé nádherné fauny tzv. malawi. Přeji Vám všem krásné prožití vánočních svátků a co nejlepší vstup do nového roku. Při chovu našich nádherných ryb, Vám dále přeji uspěšný chov a odchov. Mějte se moc fajn.
Vavřín
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

cron