malawi 250l

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod FontosR » 06 lis 2006, 23:14

Za jak dlouho vyrostou Venestusi do svých 25cm.A jak dlouho trvá než se udělá řasa v akváriu mně se totiž moc nedělá.
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

nevím co si mám o tom myslet

Příspěvekod FontosR » 10 lis 2006, 18:32

Chtěl jsem se zeptat ,jestli je to moje akva taková hruza.Vyděl jsem tady i horší ale nikdy neměli tolik hlasu jako naprosto nehezké jako mám já nejlepší jsou negativní hlášky od těch co si nechají od Radima Zídka udělat pozadí.A potom na amatéry kteří si to skusí sami dělají chytrý,to sem teda od akvaristu nečekal asi si nechám udělat originál akva s pozadím a budu machrovat na ty co to skouší sami.
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

Příspěvekod Waldik » 10 lis 2006, 18:43

Já jsem si dělal pozadí sám MOJE POZADÍ
a i když nevypadá úplně jak jsem chtěl a není třeba nejhezčí zde na webu, mě osobně se moc líbí. Teď určitě nazlobím většinu lidí zde, ale mě se nelíbí pozadí, které nevypadají jako kameny, ale spíše jako "uplácané bláto". A takových tu je hodně. Některé se ale povedou a vypadají moc hezky. A to, že většinu vyrábí Radim.. Mno, nechci jeho práci zlehčovat, sám vím, jak je to těžké dělat tato pozadí, a určitě je dělá hezké. Ale moc se mi nelíbí, když si někdo nechá udělat pozadí a třeba i celé akva a potom kritizuje lidi, že nemají hezké pozadí, které si udělali sami.
Ale to už je o hodnotách člověka a o jejich svědomí.
Mimochodem, taky se mi nelíbí, že máš pozadí jako většina tady jako to bláto, ale líbí se mi ta barva pozadí. Já chtěl takovou trefit na své pozadí, ale nepovedlo se mi to. Jo a ještě tam zkus přihodit nějaký ten anibias, určitě Ti to tu nádrž oživí!
Uživatelský avatar
Waldik
častý přispívatel
 
Příspěvky: 364
Obrázky: 68
Registrován: 21 pro 2005, 10:27
Bydliště: Zlín
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod FontosR » 10 lis 2006, 19:20

Každý máme jiny vkus nepočítal jsem že tady bude někdo z mého akva vyvalenej.Taky ještě nejsem spokojenej,protože to není ještě konečná fáze ale všechno hned nejde jsem normalní člověk který si nemůže hned vše dovolit.Mně se tvoje pozadí líbí,ale netroufl jsem si vytvarovat kameny a mne se i moc líbí pozadí od Radima tak jsem ho skusil.Děkuji za radu z anubyasama takto si mají vyměnovat názory akvaristi a ne se chlubit cizím peřím.
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

Re: nevím co si mám o tom myslet

Příspěvekod Martin Novák » 10 lis 2006, 19:43

FontosR píše:Chtěl jsem se zeptat ,jestli je to moje akva taková hruza.Vyděl jsem tady i horší ale nikdy neměli tolik hlasu jako naprosto nehezké jako mám já nejlepší jsou negativní hlášky od těch co si nechají od Radima Zídka udělat pozadí.A potom na amatéry kteří si to skusí sami dělají chytrý,to sem teda od akvaristu nečekal asi si nechám udělat originál akva s pozadím a budu machrovat na ty co to skouší sami.

Tvé akvárium není špatné, ale nesmíš brát tu anketu toliko vážně. Nechápu proč napadáš akvaristy obecně (tedy i mě), když sám nevíš kdo Ti ty špané body udělil. Je to anonymní záležitost a vůle každého registrovaného uživatele. Nemůžeš se zlobit a nadávat na akvaristy. To se na mě nezlob, ale jsi trochu mimo v tomto případě.
Uživatelský avatar
Martin Novák
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 1501
Obrázky: 93
Registrován: 19 bře 2005, 16:49
Bydliště: Písek
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod Vitman » 10 lis 2006, 19:58

Trochu sis to udělal sám uspěchanou prezentací: žádná fotka,gramatické chyby.. Tím ses deklasoval hned zpočátku a spousta lidí si ráda přisadí.
Akvárium je pěkné a pokud je to Tvůj vůbec první počin tak se dá i očko přimhouřit a hodnotit nadprůměrně. Slabým místem je pozadí, nechtělo natřít celé stejnou barvou, vypadá jak beton. Nadělat tam trochu hnědých a pískových skvrn s postupnými přechody vypadalo by mnohem líp. Samozřejmně pokud se tady chceš poplácavat po rameni s ostaními "nadakvaristy" tak si poříď pozadí od p. Zídka, doplň lávovými kameny (křemičitý písek už máš) a můžeš začít! Mě se mi nelíbí ani jedno z toho (pozadí p. Zídka se k těm lávovým kamenům sice moc hodí, ale není to můj styl - nebrat osobně!). Hlavně nezapomeň řídit akvárko počítačem, ať nejsi o třídu níž. :lol:

Hodnotím dobré.
Vitman
přispívatel
 
Příspěvky: 174
Obrázky: 5
Registrován: 17 říj 2006, 16:34
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvekod FontosR » 10 lis 2006, 20:19

Já nikoho v žádném případě nechci napadat, o tom není a ani nikdo nechce aby byla tato stránka.Ale je jasné že když má někdo pozadí od Radima tak bude mít akva ohlas,protože podle mě má pozadí moc pěkné.A když si ho udělá sám tak nemá takové skušenosti jako Radim tak jsem jenom čekal že budou akvaristi o proti těmto krásným pozadím vuči amaterům schovívavější a tu anketu neberu až tak vážně jenom mě překvapilo to hlasování.
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

Příspěvekod MilaKH » 10 lis 2006, 20:47

Nesmíš se hned nechat tak vykolejit. Určitě si stůj za svým akváriem..A pamatuj nejdůležitější je aby se líbilo tobě a aby si z toho měl dobrý pocit.. :o
Uživatelský avatar
MilaKH
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 937
Obrázky: 84
Registrován: 05 kvě 2006, 13:00
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvekod VAVŘÍN » 10 lis 2006, 21:44

FontosR píše:Já nikoho v žádném případě nechci napadat, o tom není a ani nikdo nechce aby byla tato stránka.Ale je jasné že když má někdo pozadí od Radima tak bude mít akva ohlas,protože podle mě má pozadí moc pěkné.A když si ho udělá sám tak nemá takové skušenosti jako Radim tak jsem jenom čekal že budou akvaristi o proti těmto krásným pozadím vuči amaterům schovívavější a tu anketu neberu až tak vážně jenom mě překvapilo to hlasování.


Opravdu to neber tak vážně. Já mám také pozadí od Radima, protože jsem si na to poprvé netroufl. Mě se to prostě líbilo, tak jsem to nechal na něm. Ty jsi měl tu odvahu, a udělal si to sám. To je tvé velké plus. Jak píše MilaKH, je opravdu důležitější, aby se to líbilo hlavně tobě. Ty negativní hlasy, nejsou ve velké míře, za tvé nové akvarium, ale jestli jsi to sledoval pozorně, tak většina hlasů tam byla ještě před tím, než jsi uveřejnil fota svého akva. Jak jsem již dříve psal, uspěchal jsi svoji prezentaci bez fotek. Mě se tvé akva docela líbí, protože hodnotím i odvahu, z jakou jsi do toho šel. A hlavně ,je to tvá práce
a ne někoho jiného. Od nikoho z tohoto webu, není kritika proto, že je to něco osobního a nebo namyšlenost. Já chápu tvé rozhořčení, a dovedu pochopit, že jsi to negativum, přijal z nevolí, ale chce to hlavně klid. Já nevím, zda je to tvé první akva, Já se věnuji akvaristice opravdu dlouho, ale měl jsem jiné zaměření. Než jsem docílil toho, že jsem mohl být opravdu spokojen, a akvarium z terčovci bylo opravdu ke koukání, trvalo to několik let, než jsem byl spokojen. Nyní jsem opět začátečník, a vím, že i mé akva, i když je celé od Radima, nemusí každého oslovit. S tím nic nenadělám Já dobře vím, že jsem neutvořil nic originálního. Jsou tu akva, ke kterým vzhlížím opravdu s nadšením. To moje se nedá s nimi ani trochu srovnat. Ale je to moje akvárium, takové jsem si vybral a jen doufám, že příští moje prezentace se mi povede lépe. Ale abych zdůraznil, já jsem nedělal akvarium pro druhě, ale pro sebe. Takže, hodně úspěchů v chovu, a drž se. :o :o
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Příspěvekod memeo » 11 lis 2006, 09:08

Martin Novák píše:Memeo, nevím, kde jsi vzal, že Radim má kameny na skle :?: :shock: Když se podíváš zde na tyto jeho fotky, tak uvidíš, že je usazoval na polystyrén. Byla by velká hloupost je stavět přímo na sklo. Neznám nikoho, kdo by stavěl kameny na holé sklo. Je to pitomost a hazard.


Já mám takový dojem,že když měnil původní pozadí za nové,tak už pod kameny nic nedával,ale je možný,že jsem blbě slyšel.
Jinak já mám kameny taky na skle,ale je pravda,že né takové valouny.
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků