Tanganyika 400L

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se Vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod Roman Zadrobílek » 20 led 2006, 02:26

zdravím všechny!!! díky za pochvalné komentáře to potěší a hlavně to že to vypadá přirozeně o to jsem se snažil co nejvíc.teď už je akvárko zařasené a osazenstvo malinko změněné až bude čas pošlu nové fotky tyhle jsou máznuté.vždy se snažím pozorovat ryby a podle jejich chování jim vytvořit co nejpřirozenější prostředí v omezeném prostoru to znamená hodně úkrytů velmi členité pozadí i na úkor toho že občas nejakou rybku dlouho nevidím(když nemá náladu se na mně koukat)o to větší zážitek když se někde mihne a nebo majestátně vyjede!!!švára se mi směje že jsem do pozadí zadělal i kokosový ořechy(to jsou ty dírky v pozadí)ryby tam mají skvělí úkryty hlavně Alt. calvus a julidochromis ale i ostatní tam občas zajedou.tak nevím co dodat.Chce to jen trochu citu nebát se tvořit a nespěchat na výsledek.

Roman Z.
Roman Zadrobílek
nový uživatel
 
Příspěvky: 2
Obrázky: 6
Registrován: 22 bře 2005, 22:33
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod hadik » 21 led 2006, 00:24

Hezké, moooc hezké. Přestože to nejsou ryby, kterým fandím, nádrž je velmi hezky udělaná, snad nej, co jsem zde viděl. 1*
Uživatelský avatar
hadik
uživatel webu
 
Příspěvky: 80
Obrázky: 14
Registrován: 05 dub 2005, 00:13
Bydliště: Praha

Příspěvekod VAVŘÍN » 04 lis 2006, 16:31

Zase jedno nádherné akvárium. To se ti opravdu povedlo. :D
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Vitman » 04 lis 2006, 16:54

Je to pěkné, nějak se mi ta Tanganyika začíná čím dál víc líbit. Už jsem uvažoval i tom že místo 500l malawi plánovaného na příští rok si nechám svoje 2 loužičky a předělám je pro šnekáče. Jestli teda někde seženu ryby.... :(
Vitman
přispívatel
 
Příspěvky: 174
Obrázky: 5
Registrován: 17 říj 2006, 16:34
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvekod MilaKH » 04 lis 2006, 19:34

Nádhera!!Nemám slov... :)
Uživatelský avatar
MilaKH
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 937
Obrázky: 84
Registrován: 05 kvě 2006, 13:00
Bydliště: Kutná Hora

Předchozí

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků