MALAWI REEF

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod VAVŘÍN » 13 úno 2007, 01:01

Tak to ti věřím. Já pořád čekal u mého akva na řasu, a teď jsem spokojen. Ale ty potvory :lol: , to začaly okusovat, tak jsem zvýšil dobu osvitu a teď je to zase v pohodě.. Na mém akva je ta řasa to nejlepší. Když na pozadí září zelená barva.tak je to super :o :o :o
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Drahoš » 13 úno 2007, 07:14

Opravdu, ale opravdu pěkné akva.Kež by tak vypadalo i to moje co si teď zakládám.vážně smekám!!!!
Uživatelský avatar
Drahoš
uživatel webu
 
Příspěvky: 67
Obrázky: 17
Registrován: 29 led 2007, 22:55
Bydliště: Náměšť na Hané

Příspěvekod honzax » 13 úno 2007, 08:41

je to super. Asi hodně práce, ale stojí to za to. :lol:
honzax
uživatel webu
 
Příspěvky: 18
Registrován: 13 pro 2006, 09:05

Příspěvekod omega » 13 úno 2007, 11:50

Wladys píše:Fryeri a lupingáči jsou vcelku klidné a pohodové ryby...zatím jsem je neviděl v žádné větší potyčce,ať už mezi sebou tak mezi ostatníma rybama.Pokud si na ně nějaký ten prcek dovolí,tak je jedním rychlejším výpadem zahnán a je klid. :lol:


dekuji za info... porad premyslim o nejakem dravci na redukci poteru a Sc. Fryeri je jedna z moznosti... ale mel jsem strach jak se snese s Lupingu...
omega
přispívatel
 
Příspěvky: 141
Obrázky: 38
Registrován: 20 pro 2006, 08:56
Bydliště: Choceň

Příspěvekod V.Malawi » 13 úno 2007, 14:02

K tomu akv. není co dodat je to profi záležitost,blahopřeju.
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20

Příspěvekod Vitman » 13 úno 2007, 20:08

wladys píše:Písek je od nás ze stavebnin :lol: (použil sem ho i na pozadí).Kameny jsou z řeky Moravy,nasbíráno kousek od Hanušovic.


Povedlo se to pěkně sladit.

Jestli všechno půjde dobře měl bych v létě mít doma taky něco takového.
Vitman
přispívatel
 
Příspěvky: 174
Obrázky: 5
Registrován: 17 říj 2006, 16:34
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvekod Vitman » 13 úno 2007, 20:18

VAVŘÍN píše:Tak to ti věřím. Já pořád čekal u mého akva na řasu, a teď jsem spokojen. Ale ty potvory :lol: , to začaly okusovat, tak jsem zvýšil dobu osvitu a teď je to zase v pohodě.. Na mém akva je ta řasa to nejlepší. Když na pozadí září zelená barva.tak je to super :o :o :o


Mě nějak řasy přerůstají přes hlavu. Za týden stihnou vyrůst i na štěrku na dně , rostliny jsou jima úplně pokrytý a pozadí taky. A jestli si myslíte že to musí být krásně zelený, tak není. Místy roste i hnědá řasa a jinde jsou vyžraný fleky od ryb. Takže mám zeleno-hnědo-pískově kropenatý akvárium. Asi budu muset pořídit Ancistrusy.
Vitman
přispívatel
 
Příspěvky: 174
Obrázky: 5
Registrován: 17 říj 2006, 16:34
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvekod VAVŘÍN » 13 úno 2007, 22:35

:lol: Já teda zaplať pánbu, takové starosti nemám. Ale vím co to ta mrcha hnědá řasa je. Dokonce jsem jeden čas bojoval dlouho s modrou, a to je teda síla. Teď občas odeberu trochu bílého písku, protože taky trochu zelená. Ale jinak v pohodě. :lol:
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Waldik » 15 úno 2007, 13:59

Také chválím. Hezky sladěné akva. Ryby na takovém pozadí dosti zvýrazní. Závidím Placidochromise ;) Jak se ryby chovají k pozadí?
Uživatelský avatar
Waldik
častý přispívatel
 
Příspěvky: 364
Obrázky: 68
Registrován: 21 pro 2005, 10:27
Bydliště: Zlín
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod wladys » 15 úno 2007, 17:15

K pozadí?...normálně nijak je nevzrušuje :lol: ....je tam pár převisů a jedna jeskyňka a ty schovky už zabraly drobnější ryby...Placiďáci jsou spolu s frajerama krály nádrže....klidní a majestátní....jsou to super ryby.samec C.pilpican se je občas s naží rozhodit,ale nemá šanci. :lol:
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků