Tanganyika 280

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod wladys » 01 zář 2010, 16:43

mcgogo píše:Wladysi děkuji za vyčerpávající info. Tu fotku si sem neměl dávat, děsně si mě navnadil, asi do toho půjdu :D Ukazoval jsem to i manželce a pořád ještě žiju takže by to možná mohlo klapnout. :D díky za info


...pokud máš pod tím horním akva prostor,není důvod jej nevyužít.Přeji ať se vše podaří podle tvých představ. :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Taroto » 01 zář 2010, 21:35

no super :o) skála vypadá opravdu mohutně na tak malý AQ. A hlavně je to pěknej výsledek s relativně jednoduchým pozadím. Jen bych tam dal anubiase jednoho nana a jednoho afzelii
Taroto
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Registrován: 30 črc 2006, 13:24

Příspěvekod wladys » 02 zář 2010, 01:01

Taroto píše:no super :o) skála vypadá opravdu mohutně na tak malý AQ. A hlavně je to pěknej výsledek s relativně jednoduchým pozadím. Jen bych tam dal anubiase jednoho nana a jednoho afzelii


Dík za zhodnocení i za názor,ale mě se velké druhy anubiasů nelíbí.Mám radši menší druhy. :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Vlastomenn » 02 zář 2010, 19:50

mcgogo píše:Ahoj,

taky by mne zajímali nějaké informace o tom menším akva. Mám podobně velké akvárium jako ty, ale mám v něm Malawi. Mám ho i podobně umístěné a přesně pod něj by se mi hodilo taky takovéhle menší akva. Bohužel z malawi do něj asi nic nedám takže jedině tanganické šnekáčky. Mohl bys prosím trochu popsat jaké má to akva rozměry a co v něm máš za osádku? Díky Nějaké drobné malawi ryby do takhle malého akva asi nejsou co? Slyšel jsem i o jednom druhu šnekáčů, který žije v malawi, ale vůbec neznám jeho nároky, jméno a ani nevím jestli se u nás dá sehnat. Jinak akva máš moc hezké, hlavně nasvícení vypadá moc krásně.

díky

(Doufám, že si o tom už někde nepsal, pokud ano tak se omlouvám asi jsem to přehlédnul.)


Snekac z malawi je Pseudotropheus lanisticola :o

http://www.cichlidportal.sk/index.php/m ... ra-malawi-
Uživatelský avatar
Vlastomenn
častý přispívatel
 
Příspěvky: 321
Obrázky: 37
Registrován: 21 kvě 2008, 19:37
Bydliště: Martin-Slovensko

Příspěvekod mcgogo » 03 zář 2010, 09:24

Snekac z malawi je Pseudotropheus lanisticola :o

http://www.cichlidportal.sk/index.php/m ... ra-malawi-


jj už jsem na to taky koukal. Ale je to moc velká ryba na tak malé aqua. Určitě tam bude muset přijít nějaký menší neolamprologus, jak píše wladys
Uživatelský avatar
mcgogo
častý přispívatel
 
Příspěvky: 229
Registrován: 05 bře 2010, 08:51
Bydliště: Most

Příspěvekod Vlastomenn » 03 zář 2010, 10:02

ja uvazujem tiez zriadit malu tanganiku 54l a dam tam Neolamprologus multifasciatus 6ks mladych.
Uživatelský avatar
Vlastomenn
častý přispívatel
 
Příspěvky: 321
Obrázky: 37
Registrován: 21 kvě 2008, 19:37
Bydliště: Martin-Slovensko

Příspěvekod mcgogo » 03 zář 2010, 10:06

Tak to jsme na tom uplně stejně. Stejný obsah akva i ryby bych chtěl stejné. Akorát bude chvilku trvat, než se mi podaří to zabudovat pod to stávající velké akva.
Uživatelský avatar
mcgogo
častý přispívatel
 
Příspěvky: 229
Registrován: 05 bře 2010, 08:51
Bydliště: Most

Příspěvekod Vlastomenn » 03 zář 2010, 11:06

len neviem kde zozeniem ulity :(
Uživatelský avatar
Vlastomenn
častý přispívatel
 
Příspěvky: 321
Obrázky: 37
Registrován: 21 kvě 2008, 19:37
Bydliště: Martin-Slovensko

Příspěvekod mcgogo » 03 zář 2010, 14:34

No to je další věc - Ulity. Vůbec nevím jaké ulity to mohou být. Pokud i ulity od klasických českých šneků tak není problém, těch bude plná zahrada, ale jesli nebudou malé?. Šnekáče ještě nemám a moc je neznám tak to budu muset trochu nastudovat. Koukám, že to tady wladysovi zaplácáváme naší diskuzí. Možná bychom se měli někam přesunout. Sorry wladysi.
Uživatelský avatar
mcgogo
častý přispívatel
 
Příspěvky: 229
Registrován: 05 bře 2010, 08:51
Bydliště: Most

Příspěvekod Vlastomenn » 03 zář 2010, 15:14

mcgogo píše:No to je další věc - Ulity. Vůbec nevím jaké ulity to mohou být. Pokud i ulity od klasických českých šneků tak není problém, těch bude plná zahrada, ale jesli nebudou malé?. Šnekáče ještě nemám a moc je neznám tak to budu muset trochu nastudovat. Koukám, že to tady wladysovi zaplácáváme naší diskuzí. Možná bychom se měli někam přesunout. Sorry wladysi.


ano stacia obycajne ulity od slimakov ale povyberaj tie najvacsie.ja mam smolu neviem kde nazbieram.
Uživatelský avatar
Vlastomenn
častý přispívatel
 
Příspěvky: 321
Obrázky: 37
Registrován: 21 kvě 2008, 19:37
Bydliště: Martin-Slovensko

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků