Aqua2-Tanganyika 720

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod Ruda » 11 bře 2011, 21:16

Samovýroba a zadaná výroba nemá rozdíl. U zadané výroby jsem stejně konzultoval vše od elektroinstalace až po barvu pozadí. Samovýroba je možná levnější. Na zakázku je zase výhoda, že se čerpají zkušenosti z ostatních nádrží aby i včetně velikosti filtru bylo vše co nejvíc ke 100%.
Uživatelský avatar
Ruda
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 992
Obrázky: 84
Registrován: 19 pro 2006, 20:14
Bydliště: Vrchlabí

re

Příspěvekod jonathane » 11 bře 2011, 21:41

Já nechápu ty dementní poznámky pánů pretorian a czmok......AQ Broni je jedno s nej s frontíkama co jsem viděl a vůbec mě nes......že to dělal "nějakej" pan Zídek.....stejně jako u mě :lol:
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Příspěvekod Praetorian » 11 bře 2011, 22:15

no to by jsi se divil jak je samovýroba levnější, zejména, když tvorbu pozadí opakuješ 10x :o

Jonathane: nubuď nerózní.
Uživatelský avatar
Praetorian
uživatel webu
 
Příspěvky: 48
Registrován: 25 zář 2010, 15:58

Příspěvekod Ruda » 11 bře 2011, 23:10

No, kdo si sám neudělá telefon tak je out. Ženská je taky k ničemu, páč sám si to udělat je lepší. To je každého názor 8) Na všechno mám lidi :o
Uživatelský avatar
Ruda
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 992
Obrázky: 84
Registrován: 19 pro 2006, 20:14
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvekod A+I » 12 bře 2011, 10:20

Nadpis nad kazdou prezentaci AQ: "Jak se vam libi toto akvarium?"
Broviku, kdybys napsal do popisu ve Tve prezentaci jen to, ze pozadi je z polystyrenu, tak jsi mohl dostat vybornou, protoze se akva moc libi. Ale ze jsi napsal, ze to pozadi z polystyrenu jsi nedelal Ty sam, tak se sice akva taky moc libi, ale hodnoti se znamkou naprosto nehezke. Panecku, to je logika! - stejna, jako kdyby domaci ukol napsal za Tebe tatka, takze dostanes kulu. Ja hodnotim teda aspon tu uprimnost. Akorat jsem si ani nevsimla, ze by tady byl predpis, aby si kazdy udelal akvarium a vse okolo s tim spojene, sam, aby vubec mohl svoje akva prezentovat.

Jinak teda, Brono, co budes delat? Prece nenechas vyvrazdit i ty Sexiky? Doufam, ze to nebyl Sexik "Kapo" s tim bolavym okem, to mi nerikej! :( Ty Tvoje Gibberosy jsou fakt jak krveziznivy selmy :cry: .
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Re: re

Příspěvekod CZmok » 12 bře 2011, 12:52

jonathane píše:Já nechápu ty dementní poznámky pánů pretorian a czmok......AQ Broni je jedno s nej s frontíkama co jsem viděl a vůbec mě nes......že to dělal "nějakej" pan Zídek.....stejně jako u mě :lol:


Promiň, ale co to meleš? Asi si nepochopil mojí metaforu s polívkou. Mě se akva líbí a je mi úplně šumák, kdo to dělal...
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod brova » 12 bře 2011, 18:33

Přátelé, děkuji všem za reakce. :o

Martine, jak se pořád máš? Už jsme se dlouho nikde nepotkali. :lol:

Álo, nebyl to kápo Sexíků, ten je zatím v pořádku. Právě, že ty ataky chci zmírnit, vpuštěním živých ryb jako krmení, tak snad to pomůže. :3:
Jinak jsem připraven, podniknout záchranou akci, pokud se jen jedna Gibberosa dotkne nějakého Hemiancistruse, nebo Chaetostomy. To bych vyházel všechny šutry a ryby odlovil a AQ celé předělal. Pokud se atak bude ubírat na poslední 2 sexíky, tak zasahovat nebudu :( nemám je kám dát.
Útok Gibberos je vždy velmi promyšlený a i velmi úspěšný. Útoky podnikají vždy mezi 5 až 7 hodinou ranní. Skupina samic obklíčí rybu a tak dlouho na ní útočí, dokud jí nenačnou, pak připlave Jack nebo samec na stupínku pod ním, a okamžitě rybu zabíjí. Je to celkem rychlé, nikdy to netrvá déle, než pár minut. :shock:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

re

Příspěvekod jonathane » 12 bře 2011, 23:06

bronajsi marodím uz 4 mesice s nohama (zily) takze na tom nejsem zrovna moc nejlip......jezdim sice do Praglu na vysetreni, ale to vetsinou nemam cas moc nekde courat.
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Příspěvekod A+I » 14 bře 2011, 06:13

brova píše:Álo, nebyl to kápo Sexíků, ten je zatím v pořádku. Právě, že ty ataky chci zmírnit, vpuštěním živých ryb jako krmení, tak snad to pomůže. :3:

Podle mne to nepomuze. Ryby vylovi velice brzy a jak uz je to jednou v nich, tak na to doplati i ostatni Sexici. Prece nebudes mit krmne ryby na kazdy den a navic to bys nesmel ani nikam odjet. Neznas nekoho, kdo by si ty Sexiky vzal? Zkus sem napsat inzerat, Burundika jsi prece taky udal. Ach jo. :(
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Re: re

Příspěvekod brova » 14 bře 2011, 08:25

jonathane píše:bronajsi marodím uz 4 mesice s nohama (zily) takze na tom nejsem zrovna moc nejlip......jezdim sice do Praglu na vysetreni, ale to vetsinou nemam cas moc nekde courat.


Tak Marťas, držím Ti palce a přeji Ti brzké uzdravení. Také jsem si všiml, že jsi opět přesedlal na Tanganyiku. :o :24:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron