Aqua2-Tanganyika 720

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod Ruda » 10 bře 2011, 13:07

Já je mám zatím v klidu. Ale mám je tak cca 10 cm ty největší.
Uživatelský avatar
Ruda
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 992
Obrázky: 84
Registrován: 19 pro 2006, 20:14
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvekod mandy » 10 bře 2011, 13:14

já je mám absolutně v pohodě a to tam jsou tři samci od 15 do 20 cm ,ale kigomi jsou celkově klidnější :)
Uživatelský avatar
mandy
častý přispívatel
 
Příspěvky: 279
Obrázky: 112
Registrován: 03 říj 2008, 07:49

Příspěvekod Praetorian » 10 bře 2011, 17:20

jako to akvárko je super, ale mám cuky ho hodnotit jako nehezké, protože to je prostě výrobek profesionála a sám majitel na tom má tak poloviční zásluhu :roll: To je jako kdybych si objednal akvárko od Amana a chtěl ho hodnotit
Uživatelský avatar
Praetorian
uživatel webu
 
Příspěvky: 48
Registrován: 25 zář 2010, 15:58

Příspěvekod wladys » 10 bře 2011, 20:58

Pretorian......máš na to samozřejmě právo,ale nechápu,proč by mělo být akva ohodnoceno jako nehezké jen proto,že Brovovi udělal pozadí Radim?Kameny si jistě Brova seskládal a vybral podle sebe a ryby taktéž.Každý nemá chuť se piplat s pozadím.Akva se hodnotí jako celek,jak vypadá,jak funguje a ne podle toho,kdo ho dělal. :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Praetorian » 10 bře 2011, 23:17

no, taky když se podíváš, tak jsem tam to hodnocení nedal :o) protože na jednu stranu je to akvárko super a na druhou je zakoupeno skoro jako kompletní výrobek.Je to jako plácat po zádech kuchaře za dobrou instantní polévku.
Uživatelský avatar
Praetorian
uživatel webu
 
Příspěvky: 48
Registrován: 25 zář 2010, 15:58

Příspěvekod Ruda » 10 bře 2011, 23:34

To si nemyslím. Udělané pozadí od odborníka není instantní polévka, ale kvalitní vývar s knedlíčkama dodaný pro zákazníka, který ho zaplatil a konzultoval tvary a barvu, včetně druhu a tvaru kamenů včetně písku a složení ryb. Tedy souhlasím s názorem, že se hodnotí akva jako celek a to včetně osvětlení, které se také kupuje, bez toho, kdo vyráběl stojan, lepil sklo, dělal pozadí atd.
Uživatelský avatar
Ruda
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 992
Obrázky: 84
Registrován: 19 pro 2006, 20:14
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvekod brova » 11 bře 2011, 08:12

Díky Rendo, aktuální foto vložím, hned co se k tomu dostanu, ale vzhled je stále stejný. :lol:

Álo, v AQ toho mám o něco víc než jen Gibberosy, ale už o moc ne. Masem je krmím poměrně často, sice ne každý den, ale krevety a ryby dostávají, brzy je ale začnu krmit i živými rybami, udělal jsem si odchovnu, tak snad to pomůže. :3:

Vláďo, máš pravdu, osádka je aktualizovaná, dnes ale budu upravovat znovu.......včera mi Gibberosy sejmuly Sexfasciata. :(

Praetorian, hodnoť jak sám uznáš za vhodné, mne na bodování nezáleží, tak jí tam klidně šoupni. :o

Opět máš Vláďo pravdu, kameny jsem si koupil, dovezl, nanesl a seskládal sám, dokonce i písek. :lol: jedině jsem si nedělal skříňku, nelepil AQ a filtr a nedělal pozadí. Prostě na to nemám......a jelikož je AQ těžší než jedna tuna, já bydlím ve 4 patře, tak jsem to chtěl udělat od profíka. Mám malé děti, tak nehodlám nic riskovat.
Díkes Vláďo a Rudo.
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod jerry1 » 11 bře 2011, 12:15

Ruda ma naprosto pravdu ..... nechapu proc by jsi mel davat nehezke, kdyz AQ nedelal (myslim tim od A do Z) majitel. Hodnoti se preci akva jako celek a ne schopnost majitele (brovo to nemyslim ve zlem). Tvym hodnocenim by jsi se jen nedotkl majitele, ale i Amana nebo R.Zidka :!:
Uživatelský avatar
jerry1
častý přispívatel
 
Příspěvky: 408
Obrázky: 49
Registrován: 23 srp 2006, 16:16
Bydliště: Beroun

Příspěvekod Praetorian » 11 bře 2011, 16:44

no dik říkám, že jsem ho nedal :o) je to pěkná nádrž. Já jsem třeba ten ty co toho chce udělat co nejvíce sám a podle sebe a snad si i dokázat, že to svede. Což v mém případě obnášelo asi tak 10 pokusů o pozadí, všechny jsou dneska v kontejneru, akvárko jsem otočil o 90 a mám z něj průhledové AQ. Skříňku jsem si taky udělal sám, protože ty normálně prodávané jsou moc nízké a já bych se na ryby rád díval aniž by mě bolela záda. Elektroinstalace taky vlastní atd.. bohužel teda nemůžu tvrdit, že samovýroba nemá mouchy, ale má i hodně předností.
Uživatelský avatar
Praetorian
uživatel webu
 
Příspěvky: 48
Registrován: 25 zář 2010, 15:58

Příspěvekod CZmok » 11 bře 2011, 17:37

Ta polívka chutná dobře, ať už jsi ji koupil v hospodě nebo sis dělal doma vývar sám... Jen by to chtělo možná trochu dokořenit. ;-) Ale každý má jiné chutě, že?
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron