Aqua2-Tanganyika 720

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod brova » 15 kvě 2010, 22:33

Díky Šárko. :D Smekám před Tebou, že jsi vydržela toliko tvrdé muziky. :lol: Příště dám, něco i mírnějšího pro něžné pohlaví. :o
Synodonti jsou obři a takový rušivý element v AQ. Hlavně jsou z nich vykulené, nové gibberosky, páč je pořádně neznají. :lol: Sexíky jsem natočil náhodně i když náhodně.......oni se rvou často, tak až taková náhoda to nebyla. :lol: :lol:
jj...Black Sabbath je klasika, u nás to dala do placu, Maruška Rottrová. :o Taky mám tu píseň rád.
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod FontosR » 16 kvě 2010, 00:35

Musel bych se znova opakovat takže jen dodám bomba :o
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

Příspěvekod brova » 16 kvě 2010, 09:32

Díky, Rendo. :o
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ondra » 16 kvě 2010, 13:43

Mě se to akva celkem líbí, ale přeci jen na mě působí strašně chladně, což je škoda. Vím že chceš tlumené osvětlení kvůli frontíkům.... Jako líbí se mě , ale mohlo by to být i lepší, toť můj názor...
Uživatelský avatar
Ondra
častý přispívatel
 
Příspěvky: 378
Obrázky: 6
Registrován: 02 črc 2007, 17:17
Bydliště: Lelekovice

Příspěvekod brova » 16 kvě 2010, 14:24

Jasně Ondro, díky za názor. :o Vzhled AQ trochu odráží můj životní styl, temnota, gothica, ponurý a temný styl hudby Doom, černá barva oblečení, má klidná povaha. A na to jsem přišel sám, to jsem si nedávno uvědomil. :lol: :lol: :lol: Proto mám raději Tanganyiku, než barevné Malawi. Proto mám rád drsné, ale klidné ryby. :lol: Jsem rád, že jsi svůj názor napsal. :o
Určitě to AQ jde udělat lépe, o tom vůbec nepochybuji.....vše jde udělat lépe. Ale prozatím nic měnit nebudu. :o
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod melanochromis1975 » 16 kvě 2010, 23:26

Ty videa jsem shledl vsechny i kdyz nejsem ten pravy fanda metalu, ale i tak jsem byl uchvacen. Frontozy dokazi udelat uplne krasne caro v akvariu, ze se na to da divat neustale. Jen mne napada az vsechni mladi vyrostou, jestli se tam vsichni vejdou :? Ja doufam ze ano, protoze tak nejak by mela vypadat Tanganyika.
Sarka to napsala presne. Vice kusu od jedno druhu dokaze udelat divy, ale u Frontozy to plati dvojnasob.
Blahopreji ti Broviku, byl to relax. :)
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod brova » 17 kvě 2010, 07:26

Děkuji Ti, ostrovní kolego. :D I před Tebou smekám, pokud metal není Tvůj styl, že si to celé vydržel. :lol: :lol: :lol: Pevně věřím, že se tam gibberosy v dospělosti poskládají. :? Ála řekla, že vejdou......tak vejdou. :lol: :lol: :lol: 11 samic moc nevyroste a těch 5 samců se nějak popasuje, a když ne........tak to poskládá Jack. :lol: I když, v poslední době se mi zdá, že jeden subdominatní samec, velkou rychlostí dorůstá Jacka. :shock: :? Od té doby, co je pryč Burundík, tak vyrostl snad o 1 cm. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod A+I » 17 kvě 2010, 09:44

Ahoj Broviku, muj zaoceansky kolego! Jsme z5. :D
Hluboce smekam pred Tvou uchvatnou Tanganyikou 720 a pred Tvym rozhoupanim (na muj gentle push :D ) konecne navysit Gibberosy. Sice se to vicemene nabidlo samo, ale nechybelo mnoho, aby tam misto nich plavaly ryby typu Lobochilotes labiatus nebo Benthochromis tricoti. :shock: Ja tam ale vidim jeste jeden mozny problem a to ty fousatce Synodonty. Mam strach, ze polezou klidnym Gibberosam na nervy a ze je budou neustale lekat a vyrusovat. Ceho se ty Gibberosy na videich tolikrat lekly?
Jsem rada, ze probehlo vpusteni novych Gibbinek k puvodnim skalnim jedincum bez problemu a ze jsi nemusel vytahnout na Jacka harpunu 8) . Skoda, ze jste tech holek nemohli najit vic. Sice 10 je vic nez nic, ale tech 14 by bylo jeste lepsi. To bys jich mel celkem 20 a byl by jsi bliz k cislu 21 - mela jsem na Tebe totiz nachystany jeden Tvuj vyrok. Kdyby sis ho nahodou nepamatoval, tak tady, paty od vrchu: :lol: :lol: :lol:
http://www.akvamalawi.com/phpBB/viewtop ... vedu#36179
Ale ver, ze jsem Ti jich radila 14 z myho nejlepsiho svedomi a ne kvuli tomu 2 roky staremu prispevku. To bych Ti jich prece uz rovnou poradila 15, no ne? :o

K videum: Pro me jsou jedny z nejlepsich s Frontosama na YouTube a jsou bezvadne pohodovy. Mas skvele sestaveny kameny. Kdyz to srovnam s Tvym prvnim pokusem na videu od Judas... tak ta hromada kamenu vysypana z nakladaku uz tam neni, a kameny jsou tam ted krasne polozene prirodou samotnou :o . Akorat mne by vadilo, ze se divam misto na modre Gibberosy na Gibberosy rezave. (Nebo to jen zkresluje video??) Myslim, ze prestoze ziji v hloubkach, rezave nemuzou byt ani tam :D . Ale kdo vi. Meli bysme tam poslat Romana (Kolarr1) na pruzkum s jeho neoprenem, ploutvema a kyslikovou bombou. Nevim, proc stale jezdi jen ke zralokum, uz je musi mit davno okoukany 8) .

Vybornou na Tvou Tanganyiku 720 jsi ode mne uz davno dostal, takze uz Ti Tvy score vic vylepsit nijak nemuzu. :24: :24: :24:
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod brova » 17 kvě 2010, 11:07

Ahojky, Álo a Iviku, vítám Vás z5, moji zaoceánští kolegáčci. :D

Moc děkuji za pochvaly, udělali jste mi velkou radost. :o
Jsem moc rád, že jsi mne postrčila k hejnu gibberos, opravdu jsem udělal dobře a mám z nich velkou radost. :o

Ten problém se Synodonty mám, to jsi odpozorovala dobře. Ty úleky gibberos na videu, způsobily právě tyto ryby. Už několik dní uvažuji, že půjdou pryč.....jsou rušivý element v AQ a gibberosám, občas z nich tečou nervy. :(

Ano, ten výrok si pamatuji......taky jsem dal na Tebe a Tvůj názor, že to bude v pohodě. :lol: :lol: :lol: Určitě jsi musela ze mne cítit, že se napřed trochu zdráhám, tam doplnit tolik ryb, aby nebylo přerybněné AQ. :lol:

Ano, tu barvu gibberos, zkresluje nekvalitní video. Ale přiznám se, že pokud chci vidět modrobílou gibberosu, tak si jí musím vyfotit napřed bleskem. Pod tou zářivkou do červena, jsou gibberosy, černobílé. 8) :lol:

Ještě jednou, díky moc. :D
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod brova » 20 kvě 2010, 16:06

News z AQ:

Hodnocení osádky AQ v novém složení, je po týdnu výborné. :o Jack je vzorný vůdce, přibližně 5x denně rozežene nové i staré gibberosy, aby věděly, kdo je pánem, ale jinak je v AQ klid. :o
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků