Dáreček k narozkám - ZRUŠENO

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod Specnaz » 06 led 2009, 22:16

To zbarvení bych tipoval špatné žářivky, zkus tam dát jednu studenou bílou (6000K) a do modra (8000-10000K), nebo vyndat ten kořen, jestli to nezbravuje on, ale to by asi šla voda více do hněda. Ale nejdřív bych počkal, až se ti pořádně zaběhne filtr.
Uživatelský avatar
Specnaz
uživatel webu
 
Příspěvky: 27
Obrázky: 8
Registrován: 06 led 2009, 17:26
Bydliště: Teplice

Příspěvekod rhymes » 17 bře 2009, 14:29

pár novinek z Broum:
- změna kamenů
- změna položení kořene
- nové zářivky - SKYWHITE 880 2x 105cm - po nich řasa roste jako houby po dešti
- po úhynu 8ks dospělých yellow jsem dokoupil nějaké zebry R/R a hongáče red top
- chtěl jsem taky nějakého krasavce, takže mam samce aulonokara jacobfreibergi Eureka

vzhledem k početné osádce, tvorbě řasy a vstupní NO3 50mg/l (fakt hustý a závidim všem kdo má nižší) měnim vodu každý týden cca 1/3. Vše se ustálilo, NO2 je neměřitelné. Zebry, yellow (zbyl mi páreček) i saulosi nosí, jen maingana se zatim k ničemu nemají. Ale mají ještě čas :o
Uživatelský avatar
rhymes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 253
Obrázky: 44
Registrován: 23 říj 2008, 16:27
Bydliště: Broumy, okr. Beroun
Kolik let děláte akvaristiku?: 5

Příspěvekod Petr Ruzicka » 17 bře 2009, 19:18

No máš to pěkně zarybněný :? . Jsem docela zvědav jak dlouho to vydrží v takovýmhle složení. (přecejen to akva má jen 240litrů a ty tam máš skoro 40ryb ?)
Uživatelský avatar
Petr Ruzicka
přispívatel
 
Příspěvky: 120
Obrázky: 46
Registrován: 16 črc 2008, 19:48
Bydliště: Liberec
Kolik let děláte akvaristiku?: 15

Příspěvekod rhymes » 18 bře 2009, 10:26

jj, počítám s nižšim počtem :) maingana, saulosi a 4 zebry jsou ještě malé a zatim neznám pořádně složení samců a samic
Uživatelský avatar
rhymes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 253
Obrázky: 44
Registrován: 23 říj 2008, 16:27
Bydliště: Broumy, okr. Beroun
Kolik let děláte akvaristiku?: 5

Příspěvekod Joshkiller » 18 bře 2009, 14:21

tyjo paradni koren kde se da takovek sehnat?
Joshkiller
uživatel webu
 
Příspěvky: 74
Obrázky: 4
Registrován: 15 úno 2006, 21:48

Příspěvekod rhymes » 18 bře 2009, 17:14

kořen je od jerryho1
Uživatelský avatar
rhymes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 253
Obrázky: 44
Registrován: 23 říj 2008, 16:27
Bydliště: Broumy, okr. Beroun
Kolik let děláte akvaristiku?: 5

re

Příspěvekod jonathane » 17 črc 2009, 11:14

rhymes píše:pár novinek z Broum:
- změna kamenů
- změna položení kořene
- nové zářivky - SKYWHITE 880 2x 105cm - po nich řasa roste jako houby po dešti
- po úhynu 8ks dospělých yellow jsem dokoupil nějaké zebry R/R a hongáče red top
- chtěl jsem taky nějakého krasavce, takže mam samce aulonokara jacobfreibergi Eureka

vzhledem k početné osádce, tvorbě řasy a vstupní NO3 50mg/l (fakt hustý a závidim všem kdo má nižší) měnim vodu každý týden cca 1/3. Vše se ustálilo, NO2 je neměřitelné. Zebry, yellow (zbyl mi páreček) i saulosi nosí, jen maingana se zatim k ničemu nemají. Ale mají ještě čas :o


No pane jo na to ze ma AQ jen 240 litru, tak ryb tam mas pozehnane a k tomu jeste Ti gibousi
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Příspěvekod rhymes » 17 črc 2009, 12:21

To jonathane: všechno to jsou malé ryby, které se teprve začali vybarvovat; teď o prázdninách budu dávat pryč všechny saulosáky, takže místa bude dost ...

Gibouše mam jen jednoho, je to pěknej "sviňák", mám na něj totiž zájemce a od té doby co ho chci odlovit je zalezlej za pozadim a vylézá jen za naprostého klidu v ranních hodinách. Vlbec netušim, jak ho odlovit :cry:
Uživatelský avatar
rhymes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 253
Obrázky: 44
Registrován: 23 říj 2008, 16:27
Bydliště: Broumy, okr. Beroun
Kolik let děláte akvaristiku?: 5

Příspěvekod jonathane » 17 črc 2009, 12:32

rhymes píše:To jonathane: všechno to jsou malé ryby, které se teprve začali vybarvovat; teď o prázdninách budu dávat pryč všechny saulosáky, takže místa bude dost ...

Gibouše mam jen jednoho, je to pěknej "sviňák", mám na něj totiž zájemce a od té doby co ho chci odlovit je zalezlej za pozadim a vylézá jen za naprostého klidu v ranních hodinách. Vlbec netušim, jak ho odlovit :cry:


jj ten gibous vi, ze ho chces dat pryc, tak bude hrat hru na schovavanou :lol: :lol: :lol: :lol: no tak si budes muset naridit budika a odlovit ho s baterkou v ruce....sam to tak delam....mam vyzkousene, ze kdyz chci neco odlivit, delam to zasadne kolem 3 hod. ranni...to pak dostanu vse co chci..... :P :P :P
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Příspěvekod rhymes » 17 črc 2009, 12:37

to už jsem taky zkoušel, ale ta potvora je hrozně rychlá
(ale je pravda, že to zkoušim vždy když přijdu z nějakého tahu, takže má několik promile navrch :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Uživatelský avatar
rhymes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 253
Obrázky: 44
Registrován: 23 říj 2008, 16:27
Bydliště: Broumy, okr. Beroun
Kolik let děláte akvaristiku?: 5

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků