Malawi - Haps 1080l

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod yossarian » 16 zář 2009, 11:04

tak to bude paradicka :o Az budu prestehovanej a zarizenej tak doufam ze udelame vzajemnou prohlidku.
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod kolarr1 » 16 zář 2009, 12:44

Ahoj Maro tak to klobouk dolu jsi fakt osobnost ze si takhle hickas zenu atd jen jestli nas tady neblafujes?Kazdopadne drzim palce a preji mnoho uspechu v tve aktivite a na nadrz se moc tesim!Az pojedu Prahu nebo kolem za praci tak ti dam vedet a rad se zastavim na pokec atd.Co potapeni to ti manzelka jeste nepovolila...mej se hezky den
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Re: re

Příspěvekod FontosR » 16 zář 2009, 15:43

jonathane píše:jj nechám bude v ní Jižní Amerika a příští rok plánuju ještě jednu takovou vanu 200x100x60 a tam bude Tanganyika (bud Trophs nebo Petros)
Co budeš mít za ryby v Jižní Americe, já jsem si místo nové nádrže koupil kolo. A teď hodně sportuji, takže novou nádrž na nějakou dobu odkládám. Jsem zvědavý na nové akva :wink: jak na nové velké Malawi tak na JA.
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

Příspěvekod Metys » 16 zář 2009, 16:49

Jonathane, nevahej a jdi do petraku! :lol: :o Takova vana,to by byl hrich je tam nedat! :lol:
Metys
přispívatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 10
Registrován: 05 bře 2008, 10:31

Příspěvekod mareks » 21 zář 2009, 10:19

kolarr1 píše:Ahoj Maro tak to klobouk dolu jsi fakt osobnost ze si takhle hickas zenu atd jen jestli nas tady neblafujes?Kazdopadne drzim palce a preji mnoho uspechu v tve aktivite a na nadrz se moc tesim!Az pojedu Prahu nebo kolem za praci tak ti dam vedet a rad se zastavim na pokec atd.Co potapeni to ti manzelka jeste nepovolila...mej se hezky den


ona si mě hýčká taky už 14let :lol: , viš co deset let jsem si jezdil sám po potápěčkých akcích utrácel peníze za nezbytnosti jako UW foto vybavení :) , herní počítače atd. tak teď jí to trochu vracím, k potápění se vrátím i když jenom rekreačně a někde v teple cca za dva roky, teď ještě musím z tý holý pláně u baráku udělat zahradu s novým plotem a splatit aspoň pár z těch desítek půjček :( no a hlavně ušetřit na to plánovaný akva tak mě napadá že bych měl vydělávat jednou tolik :3:

m.s.
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

Re: re

Příspěvekod mareks » 21 zář 2009, 10:24

jonathane píše:jj nechám bude v ní Jižní Amerika a příští rok plánuju ještě jednu takovou vanu 200x100x60 a tam bude Tanganyika (bud Trophs nebo Petros)


ty seš šílenec :o , to by pak k tobě mohli jezdit děti na exkurzi :D a mohl bys za to vybírat vstupný, jen doufám že máš vlastní vodu ze studny a solární panely na výrobu elekřiny :lol: , tak držím palce ať to vyjde
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

re

Příspěvekod jonathane » 21 zář 2009, 11:33

no vodu zatim svoji nemam, ale i toto uz je vyreseno
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Příspěvekod kolarr1 » 21 zář 2009, 15:54

Ahoj Maro hele nezmenil jsi nahodou svoji prezentacni fotku?Ja mam dojem ze tam bylo neco jineho...No jinak se tesim na novou nadrz ale to bude asi jeste trochu trvat vid?No co jsi psal ze musis vse zaplatit udelat atd tak to ti moc nezavidim to budes muset drit od rana do vecera aby jsi byl v poradnem baliku!Ale urcite se setri zdravicko mame jen jedno!Mej se kamo at se vse dari...
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod mareks » 21 zář 2009, 15:58

kolarr1 píše:Ahoj Maro hele nezmenil jsi nahodou svoji prezentacni fotku?Ja mam dojem ze tam bylo neco jineho...No jinak se tesim na novou nadrz ale to bude asi jeste trochu trvat vid?No co jsi psal ze musis vse zaplatit udelat atd tak to ti moc nezavidim to budes muset drit od rana do vecera aby jsi byl v poradnem baliku!Ale urcite se setri zdravicko mame jen jedno!Mej se kamo at se vse dari...


jo jo měl jsem tam dimíka ale nebyl tak peknej jako ma jonathane tak jsem ho vyměnil
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

Příspěvekod kolarr1 » 21 zář 2009, 16:06

Jo jo ja si to myslel ze tam byl ale nevedel jsem presne tak spon zmena mej se musim zase letet na trenink.
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštevníků