Malawi - Haps 1080l

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod mareks » 03 kvě 2010, 11:04

dva se tam nevešly neprošly mezi výztuhama a jejich váha byla taky na pováženou, pokud vám připadne že je jich tam málo berte v úvahu že kdyby jich tam bylo víc tak už by ryby neměli kde rejt v písku a každý z kamenů co tam je má cca 20kg dostával jsem to tam sám s tím že pod každým šutrákem je extruďák který jsem musel jednou rukou přidržovat aby nevyplaval a dno kam se kámen dával muselo být komplet vyčištěné aby tam nezbylo ani zrnko písku prostě pakárna, jo a kameny jsou světle šedivé s nádechem pískové, jelikož na ně přímo svítí světla vypadají moc světle ale nejsou.

jinak bucháči se už odvážili z poza pozadí dopředu mezi ostatní ryby, dva se ale ještě schovávají, jedna dimice nosí, vážně uvažuju o odchovničce, další arisťák se vybarvuje jako samec , druhej tholák taky,
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

Příspěvekod A+I » 03 kvě 2010, 11:10

mareks píše: ... každý z kamenů co tam je má cca 20kg dostával jsem to tam sám s tím že pod každým šutrákem je extruďák který jsem musel jednou rukou přidržovat aby nevyplaval ..

Mareks, Ty jses teda dobry akrobat s ocelovymi svaly !! :lol: :lol: . Ale povedlo se Ti to!
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod mareks » 03 kvě 2010, 11:25

A+I píše:
mareks píše: ... každý z kamenů co tam je má cca 20kg dostával jsem to tam sám s tím že pod každým šutrákem je extruďák který jsem musel jednou rukou přidržovat aby nevyplaval ..

Mareks, Ty jses teda dobry akrobat s ocelovymi svaly !! :lol: :lol: . Ale povedlo se Ti to!


no spíš jsem magor co když si něco umane tak to musí bejt podle něho, manželka z toho nechápala, prej dyť si to dělal před týdnem :D no chtěl jsem jěště odkalit a sundat řasu ale to by asi už nepřežila, ještě že mám v celé místnosti dlažbu, to jsem už to měl komplet hotový ale měl jsem tam ještě jeden šutrák na stojáka ale nějak mi tam neseděl tak šel v devět večer pryč :lol:

no asi by se v lomu daly najít tmavší a větší a členitější a rozházet je jinak, třeba udělat třetinu jenom ploché balvany prosypané pískem,ale tohle už tam musí chvíli zůstat 8)
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

re

Příspěvekod jonathane » 03 kvě 2010, 12:30

ale stejně si borec Máro...... :shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Příspěvekod kolarr1 » 04 kvě 2010, 13:18

Ahoj Máro,
vypadá to moc hezky,já bych sice ještě přidal
nějaký ten pořádný šutr,ale to by jsi to tam musel dávat jeřábem
:lol: :lol: :lol:
Ryby moc hezké,jakou máš spotřebu krmení???
:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod mareks » 04 kvě 2010, 13:35

kolarr1 píše:Ahoj Máro,
vypadá to moc hezky,já bych sice ještě přidal
nějaký ten pořádný šutr,ale to by jsi to tam musel dávat jeřábem
:lol: :lol: :lol:
Ryby moc hezké,jakou máš spotřebu krmení???
:lol: :lol: :lol:


..no mám tam ještě maxi šutrák , přeměřoval jsem ho a možná by se tam vešel ale byla by to hodinářská práce, a ono být na schůdkách ohnutý půlkou těla do akva a po milimetrch tam spouštět šutr který máš co dělat uzvednout ke kolenům je docela těžký, ale pokusím se...

no krmení právě řeším litrovka Sera Vipan velké vločky je pryč ani ne za dva měsíce do toho jako hlavní chod ančovičky, kupoval jsem krevety,velký kryl atd. cca 5kg v blistrech po 0,5kg vydrželo to stěží na dva měsíce tak jsem přešel na levnější ančovičky které mají stejně radši , jenže teď se nikde nedají sehnat tak jsem musel koupit dražší dillies, vyjde to tak na min. 250,- za měsíc. Snažím se krmit spíš míň.
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

Příspěvekod kolarr1 » 04 kvě 2010, 13:45

:lol: :lol: :lol:
Tak ted jsem se fakt zasmál,
no o tech šutrech by to bylo na dlouhé
povídání,protože když jsem já dával do svého AQ
ty tři vápence tak ten jeden váží 50kg musel jsem ho tam dát s
kamarádem,protože bych ho tam sám nedostal,tak
asi tuším co tě čeká...
Krmení mi je jasný,kamarád měl kdysi podobné složení ryb
co ty,takže když jsem to párktát viděl jak to krmí a z vyprávění
jak mu to stále ubývá,není divu,kolikrát tomu házel i žížali
no masakr,ale strašně to špinilo vodu.
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod mareks » 17 kvě 2010, 13:12

nový vzhled v galerii
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

Příspěvekod kolarr1 » 17 kvě 2010, 13:47

Ahoj Máro,
ted to vypadá fakt skvěle :!:
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod A+I » 20 kvě 2010, 11:24

Mne se to ted taky moc libi. Mozna bych jeste polozila nejaky podlouhlejsi kamen pres ten jeden na prave strane, aby tam nelezel tak sam a trochu se to opticky vyvazilo. Ale to uz je jen mala "mucha". :)
Nevidim uz tam ty tezke kameny placene vinem. Tys zase potreboval posilit svaly a nechtelo se Ti do posilovny ... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků