Malawi - Haps 1080l

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod yossarian » 20 úno 2010, 11:52

Tak to jo diky za vyvedeni z omylu :o Ja se prave lekl ze uz je nemas, protoze jsou to fakt krasavci :)
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod mareks » 20 dub 2010, 10:35

do galerie jsem dal nové foto , jinak z Dimíků se zatím projevil pouze jeden jako jasný samec krásně vybarvený, arisťáci budou asi tak 3 samci, zatím jeden prohání celé akvárko a má úžasné barvy, tholy budou asi dva samci zatím mají oba 25cm samice cca 15cm, livingstoni minimálně 2 samci dokáží při soubojích vygumovat skvrny a během vteřiny je mít zas zpět, fusca samec je king a nikdo na něj v akva nemá :lol: , no a pak mám od Braňa Martinovského Buccochromis Rhoadesi,bohužel jeden mi chcípnul hodinu po přivezení ze SR (byl celej potrhanej) a další dva mi zlikvidovali dospělí hapek (regulerně je sežrali), hlavně že jsem kladl důraz ať mi pošle min. 10cm kusy a dorazili 5cm, tak teď jsou někde za pozadím a vůbec se neukazujou. Nosila mě samice fuscy měla plnou tlamku mladejch počítám cca 20ks nedávno je vypustila aby se proplavali , zjistil jsem to protože mě žačala vřít voda v akvárku po cca dvou vteřinách bylo po mladejch uvažuju o odchovničce ale komu to pak budu udávat? zverimex to nechce , kdo tomu rozumí tak si 25cm ryby do 300l nepořídí a ostatní tak možná kdybych jim je přivezl a dal k tomu pytel žrádla :( . V Králováku je novej zverimex měli tam asi 2cm livingstonii kupoval je tam nějakej tatínek pro děcko no to se bude divit až mu ta hezká flekatá pidirybička doroste do 20cm a sežere mu všechny ostatní :lol:
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

Příspěvekod Ruda » 20 dub 2010, 16:52

Nádhera :24:
Uživatelský avatar
Ruda
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 992
Obrázky: 84
Registrován: 19 pro 2006, 20:14
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvekod Olda » 20 dub 2010, 20:35

Ty brďo, to je úžasné !!!
Skoukl jsem je všechny několikrát, mají fantastický výraz.
Gratuluju :o
Uživatelský avatar
Olda
přispívatel
 
Příspěvky: 173
Obrázky: 0
Registrován: 02 lis 2009, 13:54
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvekod Pecan » 21 dub 2010, 09:43

Musel jsem dát výbornou....názory můžeme mít jiné , ale už jenom za tu velikost a s tím spojenou práci....
Je to skutečně nádhera!!!
Pecan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 289
Obrázky: 16
Registrován: 16 zář 2008, 10:53

Příspěvekod mareks » 21 dub 2010, 11:23

:oops:

díky za kladné názory, řekl bych že teď už akva je asi tak tam kde má být , pozadí už nezraňuje ryby a nedrží se na něm řasa, takže je s ním minimum práce, odtraněním jedné rampy světel se docílilo zajímavé hry stínů, filtr a náplně v něm už taky měnit nebudu osvědčili se, krmění po různých experimentech taky měnit nebudu - VIPAN a ančovičky. Ryby si již udělali mezi sebou pořádek a každá ví kde má svoje místo jediný co mi mrzí jsou ti buccochromisové ty dva prcci za pozadím sice žerou a rostou ale pravděpodobnost že to bude pár je mizivá takže půjdu asi do dalších 5ti kousků
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

Příspěvekod mareks » 30 dub 2010, 10:34

tak jsem včera navštívil opět lom v Rakovníku (nyní oficiálně) a za flašku červenýho jsem poprosil správce o nějaký šutry, no řekl ať si vezmu co chci ale že mám na to 10min. :lol: jelikož mají padla.

tak jsem popadl co leželo nejblíž hlavně že to bylo velký tak to snad bude trochu výraznější jak kameny co tam teď jsou
Přílohy
Snímek.jpg
Snímek.jpg (103.39 KiB) Zobrazeno 1465 krát
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

Příspěvekod A+I » 02 kvě 2010, 08:45

Takhle z dalky ty kaminky vypadaji dobre :lol: . Jen budou muset dostat trochu casu, aby obrostly rasou a byly stejne s pozadim, ted jsou trochu dooranzova. :o
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod sarka.x » 02 kvě 2010, 23:12

To jsou tedy šutříky ...., ty tam budou pasovat ...
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod mareks » 03 kvě 2010, 10:37

...jsou tam
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 návštevníků