Tanganika

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod mareks » 25 srp 2009, 16:30

ryby necham na profíky přes Trofíky :o za mě jenom že ty kameny moc s pozadím neladí je na nich až moc vidět že jsou kupovany v zahradnictví, dal bych tam nějaké větší kusy tmavých kamenů, ryby máš krásný , ať ti to plave! :5:
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

Příspěvekod yossarian » 25 srp 2009, 16:35

Fred píše:Neustále se snažim je někde sehnat ,ale bohužel makombe nikdo nenabízí. Měl jsem je od p.Molira tu z webu ale už je nemá.Pokud je někdo máte stačí i 1cm (akva na ně mám) prosím napište.Bral bych 5ks .Nebo jeden pár./ Erethmodus cyanostictus Makombe /
taky shanim makombe a marne v akva mam dva samce :? kazdej samozrejme na opacnem konci nadrze :D sou to potvory
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod Fred » 25 srp 2009, 17:15

No potvory to jsou , ale KRASNÝ!!Já si dovezl 4ks ale hned po vhození do akva jsem viděl že je na tom jeden bledě ,a taky že druhý den umřel.Teď nvm co tam mám myslim si že to jsou dvě samice a jeden samec ale všichni na sebe jsou jak blázni proto jsem tam taky udělal tolik jeskyň.
No kdyby bylo nejhůř můžem zkusit udělat nějaký change.Já je kupoval hlavně proto abych mohl pozorovat jejich předáváni potěru(samice - samci),ale asi se toho nedočkám :cry:
Uživatelský avatar
Fred
uživatel webu
 
Příspěvky: 94
Obrázky: 6
Registrován: 12 črc 2006, 21:18
Bydliště: Teplice

Příspěvekod yossarian » 25 srp 2009, 17:26

Klidne muzem vymenu udelat az se ty potvory na 100% vybarvi :o ty moje maj zatim kolem 6cm
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod Fred » 25 srp 2009, 17:29

No ten muj asi samec má tak 8-9cm a ty asi samičky 5-6.Ale Makombe je opravdu problém má je málo lidí a ldyž je maj tak z nich nemaj male :(
Uživatelský avatar
Fred
uživatel webu
 
Příspěvky: 94
Obrázky: 6
Registrován: 12 črc 2006, 21:18
Bydliště: Teplice

Příspěvekod yossarian » 25 srp 2009, 17:49

Fred píše:No ten muj asi samec má tak 8-9cm a ty asi samičky 5-6.Ale Makombe je opravdu problém má je málo lidí a ldyž je maj tak z nich nemaj male :(
No prave to je ten problem u eretmodusu. Pokud se budes chtit te jedne samicky zbavit tak se hlasim :o Uvidis jak moc se budou sikanovat treba si to nakonec vyresi a budou se vicemene tolerovat mezi sebou.
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod romco » 25 srp 2009, 23:01

ryby su super az na ten pocet kusov z druhu,ale ked sa im dari a tebe sa to paci tak nie je problem.....nech sa dari aj nadalej..
Uživatelský avatar
romco
častý přispívatel
 
Příspěvky: 303
Registrován: 22 dub 2009, 09:10
Bydliště: Čachtice-Slovensko

Příspěvekod Fred » 20 kvě 2010, 10:21

Tak po delší době sem opět musím napsat co se v akva děje.Přibližně před 3 měsíci se mi stala tragická nehoda ,přes noc se mi vypnul filtr a rano jsem našel z přibližně 35ryb 6 živých!!Bohužel eretmodi to asi odnesli jako první a to mi podruhé zrovna nosila samička :cry: . Po 14 dnech jsem se rozhodl že u tropheusu zustanu a hledal novy druh. Vyhrali to Tropheus golden Kazumba .akva jsem pojistil zaloznim vzduchovanim a ryby se maj čile k světu.ale mám jeden dotaz vždy když ke mě přijde navštěva uplně stmavnou na uhel!!Vůbec nvm o co jde viděl jsem u chovatele pouze dopělé ryby tak nvm jestli je to normální aby byli tak tmavé , když má na jejich těle převladat žlutá barva.Akva mám teď hodně tmave pozadí i kameny zarostli hnědou řasou tak si myslim že se ryby přizpůsobují okolí.Kdyby někdo měl nějakou radu pls napište.Fota dodám až se mi povede udělat nejaký pěkny snimek.Jen se bojím aby nezustali černé i v dopělosti :(
Uživatelský avatar
Fred
uživatel webu
 
Příspěvky: 94
Obrázky: 6
Registrován: 12 črc 2006, 21:18
Bydliště: Teplice

Aqua

Příspěvekod Matthes » 20 kvě 2010, 17:09

kolik jich máš?
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Fred » 20 kvě 2010, 19:09

31ks:D ale podle mě tam budou 2-3 molira
Uživatelský avatar
Fred
uživatel webu
 
Příspěvky: 94
Obrázky: 6
Registrován: 12 črc 2006, 21:18
Bydliště: Teplice

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron