3000l nové akva

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod A+I » 23 čer 2010, 12:47

Proc to davas na dve mista, Tys mne zmatl a ted musim mou odpoved dat i sem :D .
Tak prece :!: :lol: :lol: :lol:
Je to bliz nez jsem si podle predesleho popisu predstavovala (ten kulecnik). 8)

P.S. Rudu v zadnem pripade pro jistotu nezvi, pro neho by to nebyl (podle predesleho popisu) vubec zadnej problem. Kdyz ho pozves na ryby, schovej koule :lol: :lol: :lol: .
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod Ruda » 23 čer 2010, 17:37

To bych zvládl dostřelit 8) Jinak stůl pod akva vypadá super. Už se těším, až bude hotovo.
Uživatelský avatar
Ruda
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 992
Obrázky: 84
Registrován: 19 pro 2006, 20:14
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvekod bedna » 23 čer 2010, 18:39

Jo, je to daleko, to je v klidu... Pokud tam nebudou hrát vemena (tágo, šup, soustředění, prask sklo) tak se nic nestane. Už jsem zvědavý!

Upraveno: Je to daleko, opravdu je. U nás v hospodě je kulec metr od velkéhos kleněného okna a nic... A to tam hrajou jen ožralí mlaďoši...
Uživatelský avatar
bedna
častý přispívatel
 
Příspěvky: 383
Obrázky: 59
Registrován: 27 kvě 2009, 21:00

Příspěvekod Taroto » 23 čer 2010, 21:12

do 70 na dno nedošáhneš stejně jako do 80 :o) takže bych ho udělal buď 60 a došáhneš na dno, nebo 80 klidně i víc a polezeš tam v plavkách.
Taroto
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Registrován: 30 črc 2006, 13:24

Příspěvekod A+I » 23 čer 2010, 23:16

Golss píše:Postupně se propracovávám k realizaci akva, stojan je hotov stůl již taky :lol:

Golss, co jsi vlastne myslel tou realizaci, je uz ten stojan hotov fyzicky? Ja cim vic se divam na tu fotku, tak vypada jak nakresleny v CAD :lol: .
Vidis, Ruda uz se tesi, az bude hotovo :D. Koule pred nim schovat :!: :lol: A libi se mne, jak to Ruda - ten hotovy stojan a stul (kulecnikovy) zkombinoval dohromady - stul pod akva 8) .

bedna píše:.. U nás v hospodě je kulec metr od velkéhos kleněného okna a nic... A to tam hrajou jen ožralí mlaďoši...

Jenze mate sklenare skoro naproti ... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Předchozí

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštevníků

cron