malawi cliff

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod melanochromis1975 » 12 srp 2010, 13:05

Zdravim
Alo to pozadi je na akva 6x2x2, takze by nam to pasovalo i do nasich nadrzi.- ))
"Zlaty cesky rucicky" to asi na tom neco bude.-))
My Cesi mame vyhodu, ze u nas neexistuje NEJDE, to my nezname ! Vsechno jde, jenom pouzit nasi mozkovnu a ruce uz si poradi. V tomto jsme nejlepsi na svete. Dokazeme zpravit ci udelat skoro vse od auta az po domek. Tak to ma byt.
Naposledy upravil melanochromis1975 dne 16 srp 2010, 13:39, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod bohousek » 12 srp 2010, 16:27

Tak to pozadí mi vyráží dech...radim dělá krásný ale todle je prostě BOMBA!!
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod Olda » 14 srp 2010, 12:03

Ty brďo, jsi kumštýř - krásné !!!
Uživatelský avatar
Olda
přispívatel
 
Příspěvky: 173
Obrázky: 0
Registrován: 02 lis 2009, 13:54
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvekod FontosR » 14 srp 2010, 14:13

Gratuluji, nádherné pozadí :o
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

Příspěvekod A+I » 17 srp 2010, 11:22

melanochromis1975 píše:Alo to pozadi je na akva 6x2x2, takze by nam to pasovalo i do nasich nadrzi.- ))
No, nam by to moc nepasovalo, nase Amazonka je 8x2x2, takze by to pozadi bylo maly. A v nadrzich 6x2x2 jsou Tanganyiky, takze tam blativy breh s koreny neeee! :D

melanochromis1975 píše:"Zlaty cesky rucicky" to asi na tom neco bude.-))
My Cesi mame vyhodu, ze u nas neexistuje NEJDE, to my nezname ! Vsechno jde, jenom pouzit nasi mozkovnu a ruce uz si poradi. V tomto jsme nejlepsi na svete. Dokazeme zpravit ci udelat skoro vse od auta az po domek. Tak to ma byt.
S tim souhlasim .. my Cesi dokazeme udelat vsechno a opravit i neopravitelne :lol: .
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod melanochromis1975 » 17 srp 2010, 12:52

A+I píše:
melanochromis1975 píše:Alo to pozadi je na akva 6x2x2, takze by nam to pasovalo i do nasich nadrzi.- ))
No, nam by to moc nepasovalo, nase Amazonka je 8x2x2, takze by to pozadi bylo maly. A v nadrzich 6x2x2 jsou Tanganyiky, takze tam blativy breh s koreny neeee! :D

melanochromis1975 píše:"Zlaty cesky rucicky" to asi na tom neco bude.-))
My Cesi mame vyhodu, ze u nas neexistuje NEJDE, to my nezname ! Vsechno jde, jenom pouzit nasi mozkovnu a ruce uz si poradi. V tomto jsme nejlepsi na svete. Dokazeme zpravit ci udelat skoro vse od auta az po domek. Tak to ma byt.
S tim souhlasim .. my Cesi dokazeme udelat vsechno a opravit i neopravitelne :lol: .



Ja to samozdrejme myslel jenom s temi rozmery. V Cechach se nejspis nedelaji 183cm 6ft dlouhe akvaria. Ja mam ty same rozmery co mas Ty 183x61x61. . 8ft to uz je opravdu takovy bazenek.
O tech nasich rucickach se hovori ve vsech koutech sveta a za louzi to bude platit dvojnasob.
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Nova volba ryb

Příspěvekod melanochromis1975 » 22 říj 2010, 15:18

Zdravim vsechny,
cele akva jsem prekopal a zmenil posadku. Ps. demasoni, Iodotropheusy sprengerae a maingana zustaly a pridal k nim asi cca 40 mensich demasonaku. Sciaenochromise fryeri, Lab. yellow jsem dal pryc a elongatuse chewere taktez. Pridal jsem asi 12 Protomelas taiwan reef a 10 Aulonocary maulany. Vse male rybky.Akva mi pripada tak trochu prazdne a ted se mi honi hlavou, jestli jsem udelal spravne. Bude to dlouha doba nez Haps (4-5cm)vyrostou . Dejte mi vedet, jak by ste to "prekopali Vy. Diky.
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod A+I » 23 říj 2010, 12:19

Ahoj Melanochromis, Ty to napred prekopes a pak se ptas, jak to prekopat :lol: .
Na pohled nevim jak budou vypadat celkem drobni a zivi Demici vedle velkych a klidnych Hapek. Ale hlavne Hapky nebudou moct dostat nic masiteho, co by zrejme dostat mely. Podle mne ne moc stastna kombinace.
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod melanochromis1975 » 25 říj 2010, 13:18

A+I píše:Ahoj Melanochromis, Ty to napred prekopes a pak se ptas, jak to prekopat :lol: .
Na pohled nevim jak budou vypadat celkem drobni a zivi Demici vedle velkych a klidnych Hapek. Ale hlavne Hapky nebudou moct dostat nic masiteho, co by zrejme dostat mely. Podle mne ne moc stastna kombinace.


Ja vim, ze to neni ta prava kombinace, ale vedlo mne v tom par veci. Vsechen ten dorost co mam uz se mi nevesel do tech malych nadrzi a tak jsem pristoupil k teto alternative.
Co se tyce potravy, tak krmim dlouha leta s daphnii dvakrat tydne a nezaznamenal jsem zadny negativni reakce demiku. Takto to aplikuji i v hlavni nadrzi s Haps s nimi.
Rybky rychleji rostou a Fire fishe uz se zacinaji uz tak mlade trit. NLS cichlid formula a vlocky spiruliny od Nutrafinu krmim vsechny ryby a kompenzuji to tak, aby vsechny ryby dostaly vse co potrebuji, alespon s casti.
Ostatni ryby jako L. Yellow, Ps. elongatus chewere a Sc. fryeri mam v mensich nadrzi a cekaji na prodej. Zluta barva se s hlavniho akva vytratila a zase uvazuji, ze L. yellow vratim zpet, ale jsou uz velke cca 11 cm a nejsou to ryby, ktere se mi nejak obzvlast libi, ale dobre spestrily barvy v akvariu.
Nechci tvrdit, ze tento mix bude idealni - spise ne, ale kdyz zaznamenam spatny jev ryb budu to resit. Nyni vsak vse vypada v optimu.
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Malawi cliff s puvodni upravou

Příspěvekod melanochromis1975 » 27 lis 2010, 23:27

Nasel jsem jedno foto me nadrze na cd a myslim, ze je lepsi nez ty predesle, tak ji aktualizuji. Doufam, ze se bude take libit :)
Přílohy
Malawi cliff aquarium10.jpg
Malawi cliff
Malawi cliff aquarium10.jpg (111.41 KiB) Zobrazeno 1412 krát
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků