malawi cliff

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod melanochromis1975 » 09 úno 2010, 23:30

brova píše:Pěkné AQ. :24:


Diky tanganyikari.
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod brova » 10 úno 2010, 00:24

:lol: nemáš zač Malawisto :o ...to pozadí je přímo geniální. :shock:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod melanochromis1975 » 10 úno 2010, 00:37

brova píše::lol: nemáš zač Malawisto :o ...to pozadí je přímo geniální. :shock:


Tak to uz beru jako velkou poklonu, ale kdyby moje draha polovicka neuklizela po mne ten bordel tak to delam jeste do tedka.-)))

Mne se libi Frontosy, kouknes do akva a hned vidis co mas a co ti tam plave. U malawek to musis dost peclive pozorovat a hlavne samice chytat to je na pracovni dovolenou.-))) U frontos je to chvilka a prcky mas ve dzbanu.. no jak se rika. Zdravim a jeste jednou diky a at to plave.
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod sarka.x » 10 úno 2010, 09:41

Zajímavé pozadí, povedlo se :24:
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod brova » 10 úno 2010, 10:38

melanochromis1975 píše:Mne se libi Frontosy, kouknes do akva a hned vidis co mas a co ti tam plave. U malawek to musis dost peclive pozorovat a hlavne samice chytat to je na pracovni dovolenou.-))) U frontos je to chvilka a prcky mas ve dzbanu.. no jak se rika. Zdravim a jeste jednou diky a at to plave.


:lol: :lol: :lol: To je pravda, že se frontosy dobře chytají, naproti tomu jsem ale zase durch mokrý. To je litrů co vycákají. :lol: Ať se Ti daří a aq Ti dělá jen samou radost. :o
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod ufonn » 10 úno 2010, 23:22

melanochromis1975 píše:
ufonn píše:Velmi pěkné akva. Iodotropheusové samec a samice jsou barevně stejní?? Můžeš udělat nějaké fotky?? Docela o nich uvažuji, ale nevím, jestli nejsou moc tmaví nebo jestli hezky probarvený bude jen šéf skupiny. Díky


Diky, jinak co se tyce sprengeracu, tak samec i samice jsou si hodne podobni, takze barevne jsou na tom stejne.)) Samci jsou ale vice vyrazni - jako je to u vsech Mbun. Rozhodne tyto ryby doporucuji . Je hodne modrych mbun a mene cervenych a jinych barev. U hapek je to neco jineho. Aulonocary jsou krasne ryby a ja zase uvazuji o nich.
Jinak jedna fotka sprengerace je v me galerii, mrkni tam. Cau


Kde jsi sprengace poridil???
ufonn
uživatel webu
 
Příspěvky: 6
Obrázky: 0
Registrován: 30 říj 2008, 20:50

Příspěvekod melanochromis1975 » 11 úno 2010, 00:39

ufonn píše:
melanochromis1975 píše:
ufonn píše:Velmi pěkné akva. Iodotropheusové samec a samice jsou barevně stejní?? Můžeš udělat nějaké fotky?? Docela o nich uvažuji, ale nevím, jestli nejsou moc tmaví nebo jestli hezky probarvený bude jen šéf skupiny. Díky


Diky, jinak co se tyce sprengeracu, tak samec i samice jsou si hodne podobni, takze barevne jsou na tom stejne.)) Samci jsou ale vice vyrazni - jako je to u vsech Mbun. Rozhodne tyto ryby doporucuji . Je hodne modrych mbun a mene cervenych a jinych barev. U hapek je to neco jineho. Aulonocary jsou krasne ryby a ja zase uvazuji o nich.
Jinak jedna fotka sprengerace je v me galerii, mrkni tam. Cau


Kde jsi sprengace poridil???


Ja si je poridil v Londyne, odkud jsem.
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod melanochromis1975 » 11 úno 2010, 00:43

brova píše:
melanochromis1975 píše:Mne se libi Frontosy, kouknes do akva a hned vidis co mas a co ti tam plave. U malawek to musis dost peclive pozorovat a hlavne samice chytat to je na pracovni dovolenou.-))) U frontos je to chvilka a prcky mas ve dzbanu.. no jak se rika. Zdravim a jeste jednou diky a at to plave.


:lol: :lol: :lol: To je pravda, že se frontosy dobře chytají, naproti tomu jsem ale zase durch mokrý. To je litrů co vycákají. :lol: Ať se Ti daří a aq Ti dělá jen samou radost. :o



:D :D no jo no, kazdy ma neco svyho. Tobe take a priste si vem rucnik az pujdes na ne :lol:
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod brova » 11 úno 2010, 10:16

No já spíš doufám, že je už odchytávat nebudu muset. :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod melanochromis1975 » 12 úno 2010, 00:02

brova píše:No já spíš doufám, že je už odchytávat nebudu muset. :lol:


Ty je nevyklepavas ?
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 návštevníků

cron