Bohouskovo Malawi

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod bohousek » 28 led 2011, 20:57

Tak konečně sem se dočkal a akva ma hotovy kryt i dvirka...sice to trosku pozastavilo praci na druhem akva ale to neva co nejdrive sem dam foto kompletu :o
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod Pecan » 07 bře 2012, 22:50

tak kde je to foto kompletu??? Jak to ted vypada?
Pecan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 289
Obrázky: 16
Registrován: 16 zář 2008, 10:53

Re: Bohouskovo Malawi

Příspěvekod bohousek » 23 bře 2013, 15:15

S opožděním. Pecane vložím to sem. Jinak mám po dlouhé době dotaz. Aulunocary se mi začaly nějak prát. a dominatní same c to nějako odnesl. Přez dnešní co. má doškubanou zadní ploutev kus hřebtení a podocasou ploutev taky- Nerad bych nějak zasahoval do hyerarchie akva abych ho odlovoval. Spis mi dela starosti ze nic nechtel zrat. Muze to byt stresem?
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Re: Bohouskovo Malawi

Příspěvekod bohousek » 23 bře 2013, 23:25

Tak uz semnzjistil kdo mi ho tak zridil. Sou to ti stejni samci co mi zhuntovali 2 hlavni samce coral red. Sou to 2 mladi samci aulunocar. Chudakanpobityho sem prelovil do druheho akva k neonkam na zotavenou. Chudak ma poskozeny plynovy mechir. Mu muselindat na frak. Nevim co s nima mam sto chuti je klepnout. Takhle mi nicit osadku. Uz by to byla 4 ryba v rade :cry: mate nekdo takove zkusenosti??
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Předchozí

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků