Tanganyika 540l

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod earl » 14 říj 2010, 23:26

Gratuluju ze si samec nasel svoji druzku :D a ze Eretakum se dari sou to super ryby :o
ps:rikal sem ze si ji najde :!: :P
earl
přispívatel
 
Příspěvky: 150
Obrázky: 86
Registrován: 04 kvě 2007, 22:47
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod zeicul » 15 říj 2010, 09:36

Gratuluji k ereťákům! Pro mě jsou to nejkrásnější rybí "ksichtíky" :lol:
Uživatelský avatar
zeicul
uživatel webu
 
Příspěvky: 62
Registrován: 01 úno 2010, 13:57

Aqua

Příspěvekod Matthes » 15 říj 2010, 19:06

Díky všem, jsem rád, že se líbí ještě zapracuji na fotkách ... chce to kvalitnější :)
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Troph3us » 15 říj 2010, 19:21

Me na ne blbe ostri fotak, jak maj takovou prirodni barvu, jinak nejuzasnejsi je, kdyz stojej na prsnich ploutvich
Uživatelský avatar
Troph3us
častý přispívatel
 
Příspěvky: 302
Obrázky: 29
Registrován: 27 zář 2008, 10:02
Bydliště: Děčín
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod Praetorian » 17 říj 2010, 15:05

tu čerpací hlavu bych v klidu vyhodil. Fluval to zvládne, nebo by byla lepší kombinace s půdním filtrem, ale ten molitan je tam fakt hnusnej. Jinak je to pěkný AQ a je na něm i docela vidět jak může být pěkná nádrž i bez 3D pozadí. Odkud jsou ty kameny? Tuto bílou žulu znám jen z Tater a v ČR jen na několika málo místech. Takže tipuju OBI :o)) ale je to moc pěkné a hlavně sladěná barva kamenů a písku (žádný černý kámen na bílý písek).
Uživatelský avatar
Praetorian
uživatel webu
 
Příspěvky: 48
Registrován: 25 zář 2010, 15:58

Aqua

Příspěvekod Matthes » 17 říj 2010, 16:05

Ano kameny jsou z OBI kus tuším 39,- obával jsem se té světlé barvy ale po namočení a zařasení vypadají docela přírodně :lol: , jinak molitan byl na ilustračním fotu modrý, takže jsem doufal, že to splyne s pozadím ... přišel zelený :roll: . Jinak biomolitan už tak nazáří porůstá řasou a slouží rybkám k "oždibování" a jako úkryt slabším jedincům. Čerpadlo prokysličuje vodu (zarybnění), pěkně čeří hladinu a slouží jako záložní filtrace případného výpadku 405ky zatím vždy při výpadku elektřiny naskočila, ale člověk nikdy neví radší to mýt pozichrované. To je hlavní důvod proč to tam mám. Na začátku jsem uvažoval o FX5ce či dvě 405ky, ale nakonec jsem to vyřešil takto. No ještě jsem se rozhodoval jestli dát říční písek co byl naplaven kousek od chaty v Jeseníkách, ale měl jsem obavy co vše tam může být tak jsem se přiklonil k tomuto a nelituju. Jinak co se údržby týče tak odebírám pouze vodu písek nevýřím o zbytek se starají piskořky. :o
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Aqua

Příspěvekod Matthes » 23 říj 2010, 18:22

Dnes mi u prvního páru Eretmodů přebral jikry samec, uvidíme jak to dopadne. Uvažuji, že bych se pokusil samce odchytit zajímá mě totiž kolik bude mladých. Nemám ani představu jak se to pohybuje typoval bych to okolo 4-8 kusů rybek...
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Troph3us » 23 říj 2010, 19:04

Cau, ja jich mivam kolem 15ti, jsou totiz docela malinkati, problem je, ze pokud je dam mezi mlade Duboisi, tak pomalu pomiraj, protoze se nedostanou k zradlu:(

Muj plan je, ze napustim dalsi 200 litrovku a jeden par tam prelovim a necham je se o to starat, at se dari.
Uživatelský avatar
Troph3us
častý přispívatel
 
Příspěvky: 302
Obrázky: 29
Registrován: 27 zář 2008, 10:02
Bydliště: Děčín
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod martin4ever » 23 říj 2010, 19:09

eretaci muzou mit pocet jiker kolem 20 až 40 ;-)
Uživatelský avatar
martin4ever
častý přispívatel
 
Příspěvky: 292
Obrázky: 92
Registrován: 24 led 2008, 20:43
Bydliště: Zborov (okres Šumperk)

Aqua

Příspěvekod Matthes » 24 říj 2010, 15:30

:shock: tak s tím počtem jste mě zaskočili, jinak prvně je dám do porodničky a po pár dnech mám připravenou "elementku" asi 60 litrů kam ale půjdou potom? musím to ještě zvážit jestli to má vůbec cenu, aby mi prckové nezůstali na krku :roll: protože další uplatnění bych pro ně neměl a než to dávat to do zverimexu, radši kulku do hlavy :lol:
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků