A+I Depth of Tanganyika "Moba" 680 l

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod A+I » 09 črc 2010, 09:46

Presne to mne napadlo taky, ale smazala jsem to, znelo to moc drasticky :lol: .
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod brova » 09 črc 2010, 09:54

Drasticky to sice zní, ale je to pravdivé.......Mpimbwe mají nejraději ančovičky a krevety, kupované v marketech. :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod telkos » 09 črc 2010, 14:39

:24: :24: :24: :24: :24: Paráda. Asi to dalo velkou práci, ale rozhodně se to podařilo na 1 s hvězdičkou :wink:
telkos
uživatel webu
 
Příspěvky: 31
Registrován: 09 črc 2010, 13:13

Příspěvekod A+I » 02 pro 2010, 10:07

Tak jsme objednali Mobikum o trochu vetsi akvaro. Mame jich 28 plus Gnathochromis permaxillaris a hejno Cyprichromis, od kterych jsme uz nasli nekolikrat ojedinele prcky v prepadovem komine a tak jsme je vzdy vylovili a dali vyrust do akva se svymi. Porad nevime, jestli mame ty Cyprichromis s Gibberosami nechat spolecne do pristiho akva - nejsou to druh jumbo. Pred tydnem zmizel jeden Gnatik, ktereho jsme vubec nenasli. Jeden z nich byl trochu utiskovany a dost se porad stranil. :( Tak ted mame jenom 4.
Takze po Vanocich zacne u nas probihat akce Kulovy blesk, jak uz jsem psala jinde. Vetsinu Tanganyik budem stehovat z akva do akva. Po tech Mobach do tohoto AQ asi pujdou Tropheusi Ndole. Mne se sice nelibi, ze to akva ma modry zada, ale ti tmavi Trofici tam budou aspon kontrastovat, jinak s tim nic nenadelam - darovanemu koni na zuby nehled (akva s modrymi zady) a pozadi tam delat nechci, protoze by ztmavlo rasou jako kameny a pak by Trofici nebyli skoro videt.
Tak snad tim stehovanim ryby nevystresujem, vetsina z nich je zabydlena na jednom miste uz 5 let.

Dala jsem ted na prvni stranu dolu jednu novou fotku ze stavajiciho akva:
http://www.akvamalawi.com/phpBB/viewtop ... 4298#54298
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod sarka.x » 02 pro 2010, 14:01

Frontosy jsou Álo nádherný, tak držím palce ať akce proběhne hladce :o
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod A+I » 28 pro 2010, 15:08

Za tyden by melo dorazit Mobam nove akva a my jsme jeste nezacali vyrabet pod to stand. :? Uz to akva nemame ani kam dat. Vypada to u nas tak, ze mezi akvarama je vzdy nejaky kousek nabytku. :D Moznost je bud do loznice, coz je skoda. Druha moznost zprehazet cely obyvak a dat rohovou pohovku do protejsiho rohu, coz se nam moc nechce, protoze uz tam kdysi driv byla a nebylo to ono - melo by to nekolik nevyhod. Asi nejlepsi moznost je udelat podstavec nizsi, aby akva koncilo 110 cm nad zemi a veslo se tak pod spojovaci otvor, kterej je mezi dvema obyvaky. Je akorat 2,5 metru dlouhy stejne jako to nove AQ. Doufam, ze mne nebude delat problem odkalovani ze dna cca 50 cm nad zemi. No, porad se nemuzeme rozhodnout, nevime, jestli to nebude vypadat divne, kdyby to bylo tak nizko. :|
Rozhodli jsme se, ze Cyprichromis s Mobami nechavat dal nebudeme a osadka by tedy byla 28 Gibberos a 4 Gnathochromis.
Přílohy
DSC06343 s.JPG
Pod svetlem: Actinic Blue a Ocean Sun.
DSC06343 s.JPG (135.65 KiB) Zobrazeno 1317 krát
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Aqua

Příspěvekod Matthes » 28 pro 2010, 15:14

Krasavec! Jinak 2,5m to bude nádrž :shock: předpokládám, že to nebude žádná nudle :lol: Ať se daří Álo :o Jinak vytáhl jsem metr já mám dno od podlahy 75cm těch 50cm NO, ale když zas bude dostatečná výška, před akva dáš kožešinu a na akva se bude koukat z leže :lol:
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod A+I » 28 pro 2010, 15:23

No prave, na akva by se dalo krasne v leze i v sede koukat z te pohovky. To mam jiz promysleno. :lol:
P.S. Gibberosy ani Gnatici nijak dostatecnou vysku nepotrebuji, bude to 60 cm. :5:
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod sarka.x » 28 pro 2010, 15:33

Já mám Álo aq s Malawkama ve výšce 46 cm a moc se nám to líbí. Voda při vypouštění odtéká o něco pomaleji než u Tropheusů, ale v pohodě.
250cm délka, tak to bude nádhera, to bude super.
Pěkná fotkam to světlo dělá teda divy, ryba je až neskutečně modrá - krása. :o
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod melanochromis1975 » 28 pro 2010, 16:29

A+I píše:Za tyden by melo dorazit Mobam nove akva a my jsme jeste nezacali vyrabet pod to stand. :? Uz to akva nemame ani kam dat. Vypada to u nas tak, ze mezi akvarama je vzdy nejaky kousek nabytku. :D Moznost je bud do loznice, coz je skoda. Druha moznost zprehazet cely obyvak a dat rohovou pohovku do protejsiho rohu, coz se nam moc nechce, protoze uz tam kdysi driv byla a nebylo to ono - melo by to nekolik nevyhod. Asi nejlepsi moznost je udelat podstavec nizsi, aby akva koncilo 110 cm nad zemi a veslo se tak pod spojovaci otvor, kterej je mezi dvema obyvaky. Je akorat 2,5 metru dlouhy stejne jako to nove AQ. Doufam, ze mne nebude delat problem odkalovani ze dna cca 50 cm nad zemi. No, porad se nemuzeme rozhodnout, nevime, jestli to nebude vypadat divne, kdyby to bylo tak nizko. :|
Rozhodli jsme se, ze Cyprichromis s Mobami nechavat dal nebudeme a osadka by tedy byla 28 Gibberos a 4 Gnathochromis.



Zdravim Alo
To bude tedy super nadrz. Odkaovani by ti problemy delat nemelo. Staci dvouschudkovy stairs. Nevim o jakem spojovacim otvoru mluvis. Jedna se o plumbing ?
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků