A+I Depth of Tanganyika "Moba" 680 l

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod brova » 07 črc 2010, 07:04

A+I píše:
richard píše:..Já bych doplnil ještě kytky, šak mne znáš...
Frontosy s kytkama, to nam nejak nejde dohromady, v tech hloubkach snad ani zadny rostliny nemuzou rust. :|


Rostlinky jsou úúúplně zbytečné, leda.......že by jsi jich měla v jiném AQ přebytek a nechtěla je vyhazovat do koše........ :lol: :lol: :lol: Nevím, jak jsou na tom Moby, ale Mpimbwe (ty moje), rostliny absolutně nesnášejí. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod RadoA » 07 črc 2010, 09:01

brova píše:
A+I píše:
richard píše:..Já bych doplnil ještě kytky, šak mne znáš...
Frontosy s kytkama, to nam nejak nejde dohromady, v tech hloubkach snad ani zadny rostliny nemuzou rust. :|


Rostlinky jsou úúúplně zbytečné, leda.......že by jsi jich měla v jiném AQ přebytek a nechtěla je vyhazovat do koše........ :lol: :lol: :lol: Nevím, jak jsou na tom Moby, ale Mpimbwe (ty moje), rostliny absolutně nesnášejí. :lol: :lol: :lol:


Mne to už niekedy príde ako chorobná mánia vždy a všade dávať rastlinky :? (podpichujem, nikto sa neurážať!)
Uživatelský avatar
RadoA
uživatel webu
 
Příspěvky: 50
Obrázky: 2
Registrován: 27 říj 2007, 15:47

Příspěvekod A+I » 07 črc 2010, 23:05

melanochromis1975 píše:
melanochromis1975 píše: Do you have any tank with 3D background ?
A+I píše: :?: :?: Have you seen our Malawi tank? :lol: :lol: What do you think about the 3D in there? :lol: :o :o - http://www.akvamalawi.com/phpBB/viewtopic.php?t=4678


To akva znam, ale moc pruzracne nejde videt. ta zadni plocha akva neni dost osvetlena, alespon podle toho videa. Jaky postup si pouzila ? Zajima mne co si pouzila misto Epoxy, jestli tedy byl pouzit. Muzes to pozadi trochu blize rozvest, jak si ho delala ? Diky moc.

Do you see anything weird on it ?? Why are you asking just me?
Melanochromis, proc se ptas zrovna na moje pozadi, vzdyt je jich tady tolik jinych ?!?! Ty nekam miris :!: ... 8) :lol:
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod melanochromis1975 » 07 črc 2010, 23:21

Jak si sama vzpominas, tak jsem mel problemy se shanemim najit tu spravnou pryskyrici na mych pozadich. Ze si s U.S, tak se ptam, jak si to resila Ty.
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod richard » 08 črc 2010, 06:52

Alo sorry nevšimnul jsem si, že je to akrylátové akva. Popravdě, ani jsem nečekal, že jej někdo bude dělat u domácích rozměrů. Už tomu rozumím, tam prasklina nepřipadá v úvahu. Když se do akva díváš, vypadá pohled jinak než přes sklo?

Ty rostlinky bych tam skutečně dal, k malým prckům určitě. Asi mám na to "chorobnou úhylku" ale pohled do akva bez rostlin mi přijde takový prázdný. Brovo - pokud je tam dáš před rybami a dobře krmíš, tak mi to zatím v každém akva klapalo.

Mimo jiné - o jaké hloubce se v akva bavíte; max 100cm. Nebo snad máte někdo 40 metrů hluboké, že Vám tam nejdou rostlinky? To by pak bylo pro frontíky jak dělané. Ale kam s takovým akva, že :-)
Uživatelský avatar
richard
častý přispívatel
 
Příspěvky: 421
Obrázky: 83
Registrován: 02 říj 2006, 14:58
Bydliště: Kroměříž

Příspěvekod brova » 08 črc 2010, 07:55

richard píše: Brovo - pokud je tam dáš před rybami a dobře krmíš, tak mi to zatím v každém akva klapalo.


Richarde, dal jsem tam rostlinky i před rybama, a ani bych netvrdil, že nedostatečně krmím......prostě je jen nemají rády, ale mne to vůbec neva, že nemám v AQ rostliny. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod richard » 08 črc 2010, 10:37

brovo holt každé akva je jiné. a tvůj burundík je exeplář.

u mne jde na rostlinách vidět, když rybky nedostávají pravidelně špenát.

ještě jedno upozornění - já ty kytky do akva nikomu nenutím a ani necpu. Pouze sem dávám svůj názor.

Hlavní je, že se to líbí tobě.

ale zpět k tématu. Alči se toto akva opravdu povedlo. je to nádherné a přitom nesmírně jednoduché.
Uživatelský avatar
richard
častý přispívatel
 
Příspěvky: 421
Obrázky: 83
Registrován: 02 říj 2006, 14:58
Bydliště: Kroměříž

Příspěvekod A+I » 08 črc 2010, 11:56

melanochromis1975 píše:Jak si sama vzpominas, tak jsem mel problemy se shanemim najit tu spravnou pryskyrici na mych pozadich. Ze si s U.S, tak se ptam, jak si to resila Ty.

Ja jsem to resila tak, ze mi pred 2 roky privezla dcera 3 piksle Epoxy 2000 z prazdnin z Ceska, ale jeste jsem je neotevrela. Jestli Te fakty zajima vyroba toho pozadi, tak se s tim asi presunu do Malawi 360. Ja myslela, ze miris jinam :o .
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod A+I » 08 črc 2010, 12:03

Riso, dik za pochvalu. Acrylic ma tu vyhodu, ze nezkresli vodu dozelena jako sklo, ktere je vlastne zelene.
Sice nemame to akva hluboke 40 metru jak pises, ale ve 40 metrech ziji Frontici a jelikoz uchovavame s Brovikem jejich biotop - teda Brova az na nektere ty Sumce, ne? :D tak tam nemuzeme sazet kvetiny. 8) Mozna tam tak leda naraficit utopenou haluz a ztracenou rybarskou sit :( .
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod brova » 08 črc 2010, 12:11

A+I píše:Sice nemame to akva hluboke 40 metru jak pises, ale ve 40 metrech ziji Frontici a jelikoz uchovavame s Brovikem jejich biotop - teda Brova az na nektere ty Sumce, ne?


jj....přesně tak, sumců a obzvláště krunýřovců se nikdy nevzdám. :lol: I kdyby, mi měli zarytí biotopáři natahovat na skřipec, dávat palečnice a španělské botky. :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 návštevníků