Malawi 3100 l

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod Michal1987 » 07 zář 2010, 18:02

... waw, nádherná vanička. Ako sa volá tá hudba v tom viedu? Už som ju počul asi v druhom videu na YT a za svet sa nemôžem dopracovať k jej názvu, pls.
Michal1987
uživatel webu
 
Příspěvky: 12
Registrován: 19 srp 2009, 20:05

Příspěvekod wladys » 07 zář 2010, 20:10

Naprostý souhlas s Markem i Ondrou....chce to velké hodně velké šutry a hapky!To pozadí jsi dělal podle mě zbytečně.v té velké nhloubce úplně zaniká.Stačila jednobarevná tapeta a k tomu ty velké šutry šutry a bylo by to jako v jezeře.Takto je to opravdu hoodně promarněný prostor.Což je velká škoda! :roll:
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod lubnek » 07 zář 2010, 20:20

Mne se to libi. Nemuzu si pomoct. Na jednu stranu by to bylo moc pekny, ale zase takhle vynika strasne ten objem. V jezere sice jsou velike kameny, ale zase vetsi objem :) Libi se mi to tak a bude libit i kdyz das ty velke kameny. S tema velkejma rybama ale souhlasim. :)
Uživatelský avatar
lubnek
přispívatel
 
Příspěvky: 156
Obrázky: 8
Registrován: 09 zář 2009, 17:04
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod A+I » 08 zář 2010, 04:54

Objem a rozmery jsou fakt uzasny. Ryby respektuju, at ma kazdej ryby jaky se mu libi a jaky chce mit - prestoze by se tam jine ryby vyjimaly mnohem lip. Ovsem usporadani interieru ... to musim souhlasit s Ondrem. Uprimne a na rovinu se mne to vubec nelibi. Ja si ale pamatuju, ze se ty kameny uz tady jednou kdysi driv resily, ne? Nebudu to jeste hodnotit, treba si das rict a spravis si to. :o
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod Taroto » 08 zář 2010, 10:46

dadesítihlavé stádo blue zairů, nic jiného bych ani nezvažoval. :idea:
Taroto
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Registrován: 30 črc 2006, 13:24

Příspěvekod diskoclub » 08 zář 2010, 11:57

Tak vypadá to zajímavě.. . taky bych ty kameny dal asi jinak, ale je to tvoje akva.. No k osádce.. já bych tam dal petráky a tropheusi... obrovské hejna.. a to by bylo...
Uživatelský avatar
diskoclub
uživatel webu
 
Příspěvky: 64
Registrován: 25 říj 2009, 22:16
Bydliště: břeclav

Příspěvekod brova » 08 zář 2010, 13:03

AQ se mi vcelku líbí, ale i já bych zvolil asi jinou osádku. :o Pořádné malawi zabijáky......velké dravce. To by bylo pak pokoukáníčko. :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod mig07 » 08 zář 2010, 18:12

díky za komentare......

teraz k reakciam, fotky su už neuaktualne, kamene su uplno inak da som ich uplno do zadu o pozadie..... tzv. utes . spravil som to tak že predna polovica akvaria po celej dlžke je len piesok....... chcel som to aj pofotit ale myslel som si že mi odišli vybojky tak som kupil nove a namiesot toho odišli el. preradniky na svetlach takže z 3 svetiel mi svieti 1 a to sa neda fotit.
ryby- základ tvorili ryby z mojej starej 700. Rozmýšlal som aj o frontozach ale v tej dobe som ich nikde nemohol zohnat tak so teda doplnil tie malawky, čo sa týka druhosti malawi tak mne sa haps nepačia max tak Aristochromis christyi som uvažoval, ale to je masožravec.... možno časom až sa demasoni pretredia..
ako sa hovorí 100 ludí=100 chutí......
Uživatelský avatar
mig07
přispívatel
 
Příspěvky: 140
Obrázky: 20
Registrován: 15 led 2007, 16:52
Bydliště: Senica, SR

Příspěvekod richard » 09 zář 2010, 08:16

Tak takové akva dokáže usadit do židle, sedíš, čumíš s otevřenou hubou a nevěříš vlastním očím.

Kdybych já byl na tvém místě a měl tolik místa, tak:
- akva udělám vyšší, takto mi to přijde dlouhá nudle - šel bych tak na 1 metr (máš HQI, takže s prosvícením není problém)
- doplním velké kameny
- doplním velké ryby - malé nechám (v jezeře také neplavou jen macci)

Tak hlavně ať ti ryby plavou ve zdraví a akva dělá jen radost. Mám jeden dotaz, jak se filtruje taková vana - netočí se ti tam detrit ve vodě?
Uživatelský avatar
richard
častý přispívatel
 
Příspěvky: 421
Obrázky: 83
Registrován: 02 říj 2006, 14:58
Bydliště: Kroměříž

Předchozí

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků