Tanganyika 840L

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Tanganyika 840L

Příspěvekod zereusz » 10 lis 2010, 22:21

Tanganyika 840L


Obrázek


E-mail:

ICQ:


TECHNICKÉ ÚDAJE

Rozměry:
200x60x70

Sklo:
12mm

Objem:
840

Stojan:
Ocel zvarana na mieru obloena drevom

Filtrace:
Eheim Ecco Pro 2234
Eheim Pro 3 2080

Osvětlení:
Arcadia 2x80W Plant Pro
Arcadia 2x80W Original Tropical Pro


Kryt:
Diversa

Pozadí:
Back To Nature Malawi

Vyhřívání:
Jager 300W

Vzduchování:
Eheim Diffuser

Vnitřní zařízení:


Rostliny:
5x Anubias Nana & Barteri ?

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=H1sjmyKgCu0

Ryby:
24x Tropheus Moori Red Moliro
8x Lamprologus Meleagris
38x Tropheus Dubois Maswa

Krmení:


Ostatní:
Kupim ulity Neothauma ak niekto mate alebo viete kde prosim ozvite sa, dakujem.Ak ma niekto zvysne ulity slimakov kupim aj tie :-).

FOTOGRAFIE: Fotografie k nadrzi najdete v Osobnej galerii
(Fotografie k nádrži uložte do Vaší osobní galerie! Naleznte te jí v našem FotoAlbu)
Naposledy upravil zereusz dne 25 úno 2011, 13:29, celkově upraveno 10
zereusz
uživatel webu
 
Příspěvky: 10
Obrázky: 46
Registrován: 10 lis 2010, 22:06

zaabeh

Příspěvekod zereusz » 10 lis 2010, 22:27

vod je len tyzden napustena takze cakam kym sa akvarium zabehne a potom chcem pridat ryby... co poviete vy na tomto fore na spoluzitie tropheusov a eretmodusov alebo na spoluzitie tropheusov a lamprologusov.....pocul som uz tolko nazorov ze som trocha zmeteny :-D dakujem
zereusz
uživatel webu
 
Příspěvky: 10
Obrázky: 46
Registrován: 10 lis 2010, 22:06

Aqua

Příspěvekod Matthes » 11 lis 2010, 08:00

Čau tak můj názor už částečně znáš :lol: , jinak co se osvětlení týče myslím, že to máš moc přesvětlené na "zaběhnutí" řasou je to dobré, ale nakonec budeš svítit max. 2x80W nebo jak já pouze jednou zadní trubicí. Jinak pozadí se mi líbí až ztmavne bude to ještě hezčí možná bych časem přidal nějaké kameny. Ať se ti dílo daří :o
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod sarka.x » 11 lis 2010, 10:12

Máš to nádherný, pro tohle pozadí mám slabost je opravdu dokonalé :24:
Žádné kameny určitě nepřidávej, nechybí tomu vůbec nic. Když tam budou Tropheusy tak ať si zaplavou. Nehledě na to, že ty "kameny" jsou asi také moduly, že?
Pro Tropheusy to bude úplně super. Já bych dala Tropheusy a Eretmody.
Jaké Tropheusy tam plánuješ?

Osobně bych se vyvarovala tomu bílému písku, teď to krásně ladí a je to celkově hodně bílé. Dala bych říční písek, pozadí za chvilku stejně nebude bílé a bylo by to přirozenější. Světlo je opravdu "vypálená světlice". 2x 80W bych já řekla, že bohatě stačí. Třeba ti bude přes den stačit i jedna a večer třeba rozsvítit dvě.
Záleží jestli se ti startují zářivky po dvou.
Tak ať ti aq dělá radost a daří se :o
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Aqua

Příspěvekod Matthes » 11 lis 2010, 10:23

Kameny bych tam ani tak nedával kvůli Tropheusům, ale spíše pro Eretmody, ti je využívají hojně, alespoň tak usuzuji z vlastní zkušenosti taky záleží jestli budeš Eretmody chtít. Je jasné že pro dva páry Ereťáků to nemá smysl ale jestli si jich zvoliš víc ... jinak volba je na tobě. :o
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod telkos » 12 lis 2010, 14:35

To je fakt parádička :24: . Ten písek bych dal taky říční, není tak ostrý na oči. :23:
Těším se na osádku. Hodně zdaru :o
telkos
uživatel webu
 
Příspěvky: 31
Registrován: 09 črc 2010, 13:13

re

Příspěvekod jonathane » 13 lis 2010, 20:53

trochu mi nejde do hlavy to pozadí (Malawi) a bude v tom Tanganyika......dno bych určitě změnil, tak jak píše Šárka......taky jsem to udělal.....ten říční písek je daleko přirozenější než ten bílý.
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Re: re

Příspěvekod zereusz » 14 lis 2010, 10:30

jonathane píše:trochu mi nejde do hlavy to pozadí (Malawi) a bude v tom Tanganyika......dno bych určitě změnil, tak jak píše Šárka......taky jsem to udělal.....ten říční písek je daleko přirozenější než ten bílý.


neviem na fotkach je velmi biely ale v skutocnosti ma vela sivych ciastociek ten piesok cize sa hodi k pozadiu .... Malawi a Tanganyika pozadia od BTN su takmer rovnake cize napodobenina cistej skaly a mne sa viac pacila tato pripadala mi skutocnejsia ako pri pozadi s nazvom Tanganyika :-) no a kde je napisane ze v tak velkom jazere sa aspon jedna skala nepodoba nejakej z Malawi :-) ale to je len taka spekulacia

este sa opytam ako si vybral ten piesok ja tam mam 50 kil piesku :-D to by mi zabralo asi dost casu :-D

dik za nazory
zereusz
uživatel webu
 
Příspěvky: 10
Obrázky: 46
Registrován: 10 lis 2010, 22:06

re

Příspěvekod jonathane » 14 lis 2010, 14:08

jj jasně, to máš naprostou pravdu s tím pozadím a skalami pod hladinou......já ten písek normalně odsál odkalovačkou a pak jsem tam dal ten říční plavený.....
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Příspěvekod sarka.x » 14 lis 2010, 17:19

Přesně jak píše Martin. Já používám obyčejnou odkalovačku s tím modrým "balónkem" asi za 45,- kč. Písek v pohodě odsaješ :o
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Další

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků