Tanganyika 840L

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod zereusz » 14 lis 2010, 21:57

sarka.x píše:Přesně jak píše Martin. Já používám obyčejnou odkalovačku s tím modrým "balónkem" asi za 45,- kč. Písek v pohodě odsaješ :o



dik za radu ale ja neviem aka to je odkalovacka :-) musim si nejaku kupit lebo mam len zo stareho akvaria taku malu ked pojdem po ryby nieco si vyberiem dufam ze nebudu mat zase tie hluposti na baterky :-D
zereusz
uživatel webu
 
Příspěvky: 10
Obrázky: 46
Registrován: 10 lis 2010, 22:06

Příspěvekod wladys » 14 lis 2010, 23:08

zereusz píše:
sarka.x píše:Přesně jak píše Martin. Já používám obyčejnou odkalovačku s tím modrým "balónkem" asi za 45,- kč. Písek v pohodě odsaješ :o



dik za radu ale ja neviem aka to je odkalovacka :-) musim si nejaku kupit lebo mam len zo stareho akvaria taku malu ked pojdem po ryby nieco si vyberiem dufam ze nebudu mat zase tie hluposti na baterky :-D


...Pokud měla Šárka na mysli TUTO tak z tou jsem moc spokojen nebyl. Dost brzo se mi celá rozpadla.Ale zase za ty prachy mě to až tak nebolelo. Dneska používám obyčejnou hadici a zvon udělaný z malé půllitrové petky. :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod A+I » 15 lis 2010, 14:26

Pekne udelane akva. Kolik tech Tropheusu tam chces poridit?
Ja jsem se Te ptala pod jednou fotkou, jestli ty filtry budes mit (nasavani a vypust) kazdy v jinem rohu a nebo budou spolu vedle sebe? Jak to planujes?
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod zereusz » 15 lis 2010, 20:57

A+I píše:Pekne udelane akva. Kolik tech Tropheusu tam chces poridit?
Ja jsem se Te ptala pod jednou fotkou, jestli ty filtry budes mit (nasavani a vypust) kazdy v jinem rohu a nebo budou spolu vedle sebe? Jak to planujes?



na jednej strane je nasavanie a v pozadi su urobene mriezky neviem ci je to vidiet na fotkach a vypusty su na druhej strane spolu s difuzerom na silnejsom filtri
zereusz
uživatel webu
 
Příspěvky: 10
Obrázky: 46
Registrován: 10 lis 2010, 22:06

Příspěvekod telkos » 13 pro 2010, 12:18

Prohlížím si kolonku vaše nádrže a koukám jako blázen. :roll: Tvá nádrž založená 10.11.2010 je na první stránce. Od 50 000 zobrazení jsou nádrže založený v roce 2005 - 2007. Ty máš za měsíc zobrazenou svou nádrž jako jiní za 3 až 5 let. :shock: To si musel klikat několik hodin. :lol: Jedno kliknutí je 00 002, tak to je 26 000 klikanců. :? Zakázaný to asi neni, ale promiň, trapný jo. :oops: :oops: :oops:
telkos
uživatel webu
 
Příspěvky: 31
Registrován: 09 črc 2010, 13:13

Příspěvekod bedna » 13 pro 2010, 14:31

telkos píše:Prohlížím si kolonku vaše nádrže a koukám jako blázen. :roll: Tvá nádrž založená 10.11.2010 je na první stránce. Od 50 000 zobrazení jsou nádrže založený v roce 2005 - 2007. Ty máš za měsíc zobrazenou svou nádrž jako jiní za 3 až 5 let. :shock: To si musel klikat několik hodin. :lol: Jedno kliknutí je 00 002, tak to je 26 000 klikanců. :? Zakázaný to asi neni, ale promiň, trapný jo. :oops: :oops: :oops:


Hahahá... Tak to je moc. Budeme se předhánět, komu kolikrát kliky na odkaz...
Uživatelský avatar
bedna
častý přispívatel
 
Příspěvky: 383
Obrázky: 59
Registrován: 27 kvě 2009, 21:00

Příspěvekod melanochromis1975 » 13 pro 2010, 15:20

To jsem prosvihnul nejakou soutez ?))
Nebylo by od veci setridit zebricek ne podle navstevnosti, ale podle bodovani.-)
To byl muj napad, pardon vlastne Vas !))) :D
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod zereusz » 13 pro 2010, 20:21

melanochromis1975 píše:To jsem prosvihnul nejakou soutez ?))
Nebylo by od veci setridit zebricek ne podle navstevnosti, ale podle bodovani.-)
To byl muj napad, pardon vlastne Vas !))) :D


nic si nezmeskal a to ze som tak vysoko nieje praca ani dranie mojej mysky nakolko nemam na to ani cas ani naladu.
:-D je to smiesne
navyse nefunguje to tu ako by malo lenze ziadny support to tu nema pretoze mozem pisat a prosit o pomoc kolko chcem nik mi odpoved neda, cize mozno ani nijake odoslanie sukromnej spravy nefunguje.

rad by som vedel ako si mam nastavit iny obrazok profilovy. :-)
zereusz
uživatel webu
 
Příspěvky: 10
Obrázky: 46
Registrován: 10 lis 2010, 22:06

Příspěvekod zereusz » 13 pro 2010, 20:25

zereusz píše:
melanochromis1975 píše:To jsem prosvihnul nejakou soutez ?))
Nebylo by od veci setridit zebricek ne podle navstevnosti, ale podle bodovani.-)
To byl muj napad, pardon vlastne Vas !))) :D


nic si nezmeskal a to ze som tak vysoko nieje praca ani dranie mojej mysky nakolko nemam na to ani cas ani naladu.
:-D je to smiesne
navyse nefunguje to tu ako by malo lenze ziadny support to tu nema pretoze mozem pisat a prosit o pomoc kolko chcem nik mi odpoved neda, cize mozno ani nijake odoslanie sukromnej spravy nefunguje.

rad by som vedel ako si mam nastavit iny obrazok profilovy. :-)


tiez je dost zaujimave ako sa to meni na prvych miestach ze nedavno bol jediny clovek nad 100 000 dnes su tam dvaja to je kolko klikancov? tiez ked si pozeram nejaky fotoalbum vzdy mi pri tlacitku dalsi hadze album jednej nadrze ktora ma nezaujima.....zeby tie zobrazenia vznikali takto?
zereusz
uživatel webu
 
Příspěvky: 10
Obrázky: 46
Registrován: 10 lis 2010, 22:06

Příspěvekod zereusz » 13 pro 2010, 20:36

zereusz píše:
zereusz píše:
melanochromis1975 píše:To jsem prosvihnul nejakou soutez ?))
Nebylo by od veci setridit zebricek ne podle navstevnosti, ale podle bodovani.-)
To byl muj napad, pardon vlastne Vas !))) :D


nic si nezmeskal a to ze som tak vysoko nieje praca ani dranie mojej mysky nakolko nemam na to ani cas ani naladu.
:-D je to smiesne
navyse nefunguje to tu ako by malo lenze ziadny support to tu nema pretoze mozem pisat a prosit o pomoc kolko chcem nik mi odpoved neda, cize mozno ani nijake odoslanie sukromnej spravy nefunguje.

rad by som vedel ako si mam nastavit iny obrazok profilovy. :-)


tiez je dost zaujimave ako sa to meni na prvych miestach ze nedavno bol jediny clovek nad 100 000 dnes su tam dvaja to je kolko klikancov? tiez ked si pozeram nejaky fotoalbum vzdy mi pri tlacitku dalsi hadze album jednej nadrze ktora ma nezaujima.....zeby tie zobrazenia vznikali takto?
tiez nadomnou aj podomnou su nadrze z tohto roku ktovie cim to je - mozno su len zaujimavejsie ako tie co su viac vzadu
zereusz
uživatel webu
 
Příspěvky: 10
Obrázky: 46
Registrován: 10 lis 2010, 22:06

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků