Akva 540 L - už neexistuje

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod mandy » 02 pro 2010, 09:19

Děkuju a snad to dopadne,ale bojím se toho ,že frontosy budou plachý když nebudou mít kam se schovat :(
Uživatelský avatar
mandy
častý přispívatel
 
Příspěvky: 279
Obrázky: 112
Registrován: 03 říj 2008, 07:49

Příspěvekod A+I » 02 pro 2010, 09:34

Frontosy nepotrebuji na schovani zadne skryse, jeskyne, vubec nic. Spis rady prebyvaji na jednom oblibenem miste treba blizko nejakeho kamenu, ktery se jim libi. :) Takze nejaky ten kamen by tam mit mely pro pocit bezpeci. V sekci Vase nadrze je plno fotek pro inspiraci jak udelat co nejprirozenejsi a pritom ucelnou sestavu kamenu. Vetsinou plati cim vic ukrytu, tim vic jsou ryby plache.
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod mandy » 02 pro 2010, 10:11

Já jen vím ,že jsem to zkoušel asi před sedmi lety u jiných frontos a ty byly hodně plachý pak se jim udělaly takovéhle paneláky jak ty říkáš a byl klid :) ,ale vyzkouším to ,nejlépe asi bez malawek co? :(
Uživatelský avatar
mandy
častý přispívatel
 
Příspěvky: 279
Obrázky: 112
Registrován: 03 říj 2008, 07:49

Příspěvekod A+I » 02 pro 2010, 11:03

Ja nemuzu verit, ze by takovato otevrena sestava z bridlice pomohla rybam od plachosti :D . Spis to vypada jak pro kraliky - pekne v radach nad sebou :lol: .
Ty mas v Galerii dve akvara, co mas v tom druhym, Malawi?
I kdyz mne se pomichani Tanganyiky s Malawi nelibi, tak ty Malawi ryby s Frontosama mne na tom Tvym AQ vadi ze vseho nejmin :D . Ale zalezi, jestli se to Tobe libi. Snazim se Ti pomoct udelat to akvaro prirozeneji, aby to vypadalo jako kus jezera u Tebe doma. Jestli mas ty Malawiky kam dat, tak by bylo lepsi, kdyby mohly byt v malawskym akvariu a s Frontosami nechat jen tanganyicky ryby. Buesheri nejsou moc velke ryby, kolik asi meri ti Tvoji? Snad je Frontici pozdeji nezdlabnou. Kazdopadne ale Calvusi pozerou vsechny mladata od vsech ryb.
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod mandy » 02 pro 2010, 11:22

Rád si nechám poradit a už přemýšlím kde ty kameny seberu :D Buescheri jsou tak kolem 8cm samec a 6cm samice a je tam ještě asi šest mladejch od 1cm do 4cm ,mám tam i 5cm tři Frontosy a ty velký se jich ani nevšimnou a to ten samec má už 19 čísel :) .Ty Kigomi jsou dost mírumilovný:),to druhý akva už není tam jsem měl ty ryby co těď ,ale trošku dorostly a 40cm hloubka je na Frontosy trošku málo,akva to bylo hezký a delší než tohle,ale délku hloubkou nenahradíš :)
Uživatelský avatar
mandy
častý přispívatel
 
Příspěvky: 279
Obrázky: 112
Registrován: 03 říj 2008, 07:49

Příspěvekod A+I » 02 pro 2010, 11:26

Aha. :D
No tak kdyz je nemas kam dat, tak to zatim nechej tak a uvidis jak to pujde. Treba poridis casem Frontikum akva jeste vetsi a tady v tom nechas Malawi. :o
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod mandy » 02 pro 2010, 11:43

No uvidíme jak to dopadne,ale asi to dopadne ,bez malawi ,protože u těch Yellovek mám šest samců a jenom dvě maminy :( a nedaří se mi je sehnat
Uživatelský avatar
mandy
častý přispívatel
 
Příspěvky: 279
Obrázky: 112
Registrován: 03 říj 2008, 07:49

Příspěvekod A+I » 02 pro 2010, 13:28

6 samcu a dve samicky absolutne vubec nevadi, pokud je to tak doted OK. Vubec jim do toho nezasahuj. Jestli uberes samce, bude s nejvetsi pravdepodobnosti problem. Jestli pridas samicky, problem byt nemusi, ale jak rikam, pokud to takhle funguje, tak si hlavu nelamu.
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod mandy » 02 pro 2010, 13:49

Tak fungujeto až na dva utlačovaný samce a ty maminy to taky nemaj jednoduchý,dominantní samec je nahání od rána do večera :)
Uživatelský avatar
mandy
častý přispívatel
 
Příspěvky: 279
Obrázky: 112
Registrován: 03 říj 2008, 07:49

Příspěvekod mandy » 03 pro 2010, 10:23

Ahoj,tak jsem dal pár nových fotek a vyndal ty paneláky,bohužel v tomhle počasí žádné kameny nenajdu,proto jsem použil ty lávové,ale myslím ,že už je to trošku lepší? :o
Uživatelský avatar
mandy
častý přispívatel
 
Příspěvky: 279
Obrázky: 112
Registrován: 03 říj 2008, 07:49

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků

cron