Tanganika yvn

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Re: Tanganika yvn

Příspěvekod hr » 09 lis 2012, 10:54

Já na té nádrži nevidím nic špatného. Dokonce bych řekl, že máš Ondro stejně zařízené nádrže, jen s tím rozdílem, že je pucuješ od řas, tak aby budily dojem co největší čistoty. To že jsou boky a zadní sklo porostlé řasou, rybám nijak nevadí. Postrádám v tom logiku, čistit boky a zadní stěnu od řas u byložravých ryb, které si řasy sem tam ďobnou a už vůbec nechci, aby moje aqo vypadalo jako bazén někde v satelitu. :mrgreen:
Kdybych měl v aqu pozadí, tak se vám líbit enbude a budete mít pitomé keci stejně, jako když je nádrž holá a proto vám tu veřejně vzkazuju, že jste dementi, ke kterým se nebudu dále vyjadřovat.
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Re: Tanganika yvn

Příspěvekod vaku70 » 09 lis 2012, 12:54

radex píše:Já na té nádrži nevidím nic špatného. Dokonce bych řekl, že máš Ondro stejně zařízené nádrže, jen s tím rozdílem, že je pucuješ od řas, tak aby budily dojem co největší čistoty. To že jsou boky a zadní sklo porostlé řasou, rybám nijak nevadí. Postrádám v tom logiku, čistit boky a zadní stěnu od řas u byložravých ryb, které si řasy sem tam ďobnou a už vůbec nechci, aby moje aqo vypadalo jako bazén někde v satelitu. :mrgreen:
Kdybych měl v aqu pozadí, tak se vám líbit enbude a budete mít pitomé keci stejně, jako když je nádrž holá a proto vám tu veřejně vzkazuju, že jste dementi, ke kterým se nebudu dále vyjadřovat.

Největší dement jsi ty.Kážeš všude o 3D pozadí,nadhazuješ své stránky o pozadí a pak sem dáš tuhle žumpu.Se prober člověče. :11:
Uživatelský avatar
vaku70
uživatel webu
 
Příspěvky: 54
Obrázky: 9
Registrován: 26 srp 2012, 19:44
Bydliště: Nová Paka
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: Tanganika yvn

Příspěvekod Ondra » 09 lis 2012, 21:51

radku, necápu tvoji reakci. Rejpl jsem do tebe proto, že tak vehementrně propaguješ 3D pozadí a v nádrži, kam by se opravdu hodilo pěkné 3D je nemáš. Navíc pozadí vyrábíš na zakázku ;-)
Zrovna do třímetrovky bych možná i já dal 3D pozdí.

Proti řase na pozadí nemám vůbec nic, nikdy jsem nic takového neřekl. Já se vždycky koukám jen na ryby, můžou plavat klidně ve "bazéně" bez vybavení, nebo v zažízeném akva a vždycky budou jen průměrné, podprůměrné, nebo výjimečné. Akva tomu dá jen šmrnc, nic nezachrání, pokud je v nádrži nevhodná sestava ryb nevalné kvality. Tím samozřejmě neříkám, že máš ryby škaredé, spíš naopak. Ryby máš pěkné, ikdyž by to chtělo detail ryb. Kombinace ikola+ bulupoint se mě moc líbí.


Prosím tě jen o to, abys zbytečně reneagoval neadekvátně na každou pitomost....

Měj se fajn a ať ryby plavou.

P.S.: osobně jsem spíš očekával, že 3D připravuješ...
Uživatelský avatar
Ondra
častý přispívatel
 
Příspěvky: 378
Obrázky: 6
Registrován: 02 črc 2007, 17:17
Bydliště: Lelekovice

Re: Tanganika yvn

Příspěvekod hr » 12 lis 2012, 14:00

Ok beru Ondro. On se ten koment dá totiž vyložit vícero způsoby a jen pro tvé info to není 3 m nádrž nýbrž pouhých 2,38 a pozadí je ve fázy rozdělanosti, ale musím napřed dodělat nějaké další kousky.
Vždy když se do toho pustím, tak mi cestu zkříží jiné pozadí nebo jiná činnost.
Snad do vánoc.
Vaku ty smrade, táhni obtěžovat někam jinam už tě mám plné zuby.
Piš si demntní poznámky do své prezentace a mě vynech.
Ty který vyrábíš pozadí jako desetileté děcko a máš postřehy chovatele který nevím jak teď, ale donedávna produkoval křížené zdechliny, si nech pro svoje děcka.
Jaké mám ryby nebo nádrž tě může nechávat klidným
To co ty tu nazíváš žumpou je nádrž ,kde se májí trofani jako v bavlnce a je to prozatím, než tam bude monstruózní pozadí a stane se s toho čistě dizajnová nádrž, ukázková nádrž pro tropheusy, co se velikostinádrže k počtu ryb týká a i jejího zařízení.
Pomlouváš tu něco čemu sám nerozumíš.
Už mě neotravuj, ty vemeno z hada.
Naposledy upravil hr dne 08 led 2013, 14:16, celkově upraveno 2
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Re: Tanganika yvn

Příspěvekod vaku70 » 12 lis 2012, 14:32

radex píše:Ok beru Ondro. On se ten koment dá totiž vyložit vícero způsoby a jen pro tvé info to není 3 m nádrž nýbrž pouhých 2,48 a pozadí je ve fázy rozdělanosti, ale musím napřed dodělat nějaké další kousky.
Vždy když se do toho pustím, tak mi cestu zkříží jiné pozadí nebo jiná činnost.
Snad do vánoc.
Vaku ty smrade, táhni obtěžovat někam jinam už tě mám plné zuby.
Piš si demntní poznámky do své prezentace a mě vynech.
Ty který vyrábíš pozadí jako desetileté děcko a máš postřehy chovatele který nevím jak teď, ale donedávna produkovol křížené zdechliny, si nech pro svoje děcka.
Jaké mám ryby nebo nádrž tě může nechávat klidným
To co ty tu nazíváš žumpou je nádrž ,kde se májí trofani jako v bavlnce a je to prozatím, než tam bude monstruózní pozadí a stane se s toho čistě dizajnová nádrž, ukázková nádrž pro tropheusy, co se velikostinádrže k počtu ryb týká a i jejího zařízení.
Pomlouváš tu něco čemu sám nerozumíš.
Už mě neotravuj, ty vemeno z hada.

Komu tady říkáš smrade?Už se prober a chovej se jako člověk a né jak zvíře.Rybám možná rozumíš,ale jinak tvé iq je na bodě 0.
Poslední poznámka.Stejně jako už ti to řekli na tlamovcích,tak ani tady nejsi admin,tak nebudeš určovat lidem co a kam mají psát.
Tak se měj ty chytrolíne.
Uživatelský avatar
vaku70
uživatel webu
 
Příspěvky: 54
Obrázky: 9
Registrován: 26 srp 2012, 19:44
Bydliště: Nová Paka
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: Tanganika yvn

Příspěvekod hr » 13 lis 2012, 08:00

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Re: Tanganika yvn

Příspěvekod hr » 01 led 2013, 18:38

S příchodem nového roku a navštěvy s kamerou jsem si dovolil natočit jedno video.
Umělěcký dojem a kvalita snímku je bohužel na bodu mrazu, nejsem zdatný kameraman ni fotograf. :lol:
Však na skritizování je to plně dostačující .

http://youtu.be/k_-LIn_t1y0

Doporučuji nastavit HD kvalitu. :6:
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Re: Tanganika yvn

Příspěvekod Ruda » 01 led 2013, 20:36

Pěkná osádka :-)
Uživatelský avatar
Ruda
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 992
Obrázky: 84
Registrován: 19 pro 2006, 20:14
Bydliště: Vrchlabí

Re: Tanganika yvn

Příspěvekod jackk » 02 led 2013, 22:18

Pěkné akva, řasy jako v přírodě a pěkné umístěné kameny. :D
Jinak pěkná osádka. :o
Uživatelský avatar
jackk
uživatel webu
 
Příspěvky: 12
Registrován: 11 kvě 2009, 21:26
Bydliště: Písek
Kolik let děláte akvaristiku?: 16

Re: Tanganika yvn

Příspěvekod hr » 04 úno 2013, 21:04

Tak konečně jsem sedostal od výroby cizých 3D k dokončení a instalaci toho svého a tady je jeden snímek. :17:
Přílohy
tangtrops.JPG
tangtrops.JPG (269.41 KiB) Zobrazeno 503 krát
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků