Tanganyika 720 litrů

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod martin4ever » 13 pro 2010, 18:10

CZmok píše:z čeho je dělaný to pozadí? díky


pozadí je z polystyrenu... vše je na www.tanganjikasee.cz


rumburak má pravdu, v menším pěkně porostou...


Jinak díky všem, jsem opravdu rád, že se líbí :).. už se těším, až tam budu moc dát zbytek osazenstva...
Uživatelský avatar
martin4ever
častý přispívatel
 
Příspěvky: 292
Obrázky: 92
Registrován: 24 led 2008, 20:43
Bydliště: Zborov (okres Šumperk)

Příspěvekod yossarian » 13 pro 2010, 19:48

Nadrz i interier jsou super!! Hlavne poskladani kamenu me oslovilo.
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Re: Aqua

Příspěvekod RUMburak1110 » 13 pro 2010, 20:27

Matthes píše:to RUMburak1110: přoč si myslíš, že by nebylo správně dát prvně prcky a po nějaké době Maswy? :roll: Já dal dohromady dvě skupiny s vel. rozdílem i 4cm a vše v poho! Klidně mi to můžeš zdůvodnit do SZ ať to tady nezaplácáváme.... když by maswy přišly do nového prostředí a už by tam ryby byly myslím, že je to menší riziko než do nádrže k velkým Tropheusům, kteří si už budou nárokovat uzemí vpustit menší ryby toť můj názor.


Malé ryby do malé nádrže. Můžou být ve velké problémy s jejich růstem - všechno vyplavou! Ta dvoustovka je momentálně nejlepší řešení. :o
Uživatelský avatar
RUMburak1110
častý přispívatel
 
Příspěvky: 360
Obrázky: 44
Registrován: 25 pro 2006, 01:40
Bydliště: Plzeň
Kolik let děláte akvaristiku?: 18

Eretmodus cyanostictus "Kigoma" F1

Příspěvekod martin4ever » 13 pro 2010, 22:44

---
Přílohy
IMG_0427.jpg
Eretmodus cyanostictus "Kigoma" F1
IMG_0427.jpg (113.29 KiB) Zobrazeno 1534 krát
Uživatelský avatar
martin4ever
častý přispívatel
 
Příspěvky: 292
Obrázky: 92
Registrován: 24 led 2008, 20:43
Bydliště: Zborov (okres Šumperk)

re

Příspěvekod jonathane » 14 pro 2010, 12:21

Martine...teda padám na "prdeř".... :lol: mazec, bomba, paráda.....lidi jste fakt šikovní (Ty, Šárka....a ostatní), co jste si troufli na svoje 3D pozadí......neměl bych asi takovou trpělivost se s tím patlat. Martine, jak máš prosímtě přidělaný ten převis vpravo? Byl jsem sice na stránkách, ale tam ta fotka moc neříká.....předpokládám, že je přilepen k liště........takže ještě jednou, mazec, super, bomba :shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Re: re

Příspěvekod martin4ever » 14 pro 2010, 18:10

jonathane píše:Martine...teda padám na "prdeř".... :lol: mazec, bomba, paráda.....lidi jste fakt šikovní (Ty, Šárka....a ostatní), co jste si troufli na svoje 3D pozadí......neměl bych asi takovou trpělivost se s tím patlat. Martine, jak máš prosímtě přidělaný ten převis vpravo? Byl jsem sice na stránkách, ale tam ta fotka moc neříká.....předpokládám, že je přilepen k liště........takže ještě jednou, mazec, super, bomba :shock: :shock: :shock:


Díky Marťas :o ... ten převis není přilepený, je tam jen zavěšený... a navíc tlak vody ho po napuštění tlačí do horní vzpěry, takže néma šanci vyplavat. Úplně stejně je udělanej levej útes... I předchozí pozadí v 200kaách jsem tak měl udělaný :o
Uživatelský avatar
martin4ever
častý přispívatel
 
Příspěvky: 292
Obrázky: 92
Registrován: 24 led 2008, 20:43
Bydliště: Zborov (okres Šumperk)

re

Příspěvekod jonathane » 14 pro 2010, 19:07

jj díkes za upřesnění mých dotazů.... :o
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Příspěvekod A+I » 15 pro 2010, 02:16

Martine, mas ty sutry jako pravy :D . Akorat tedy sebrat Tropheusum tolik mista - skoro polovinu delky ze 150 cm se mne zda fakt moc. Te cerne tapety je skoda, souhlasim s Wladysem - je to takhle trochu ponury vzhledem k tomu, ze Trofici ziji na proslunenych mistech.
Jeste co nevypada nejlip, je ten pisek u zadniho skla vs tapeta. Neni tam zadny prechod, je to useknute - pisek a najednou nic. Lip vypada, kdyz pred tou linkou je neco umisteny. Neco jinyho je 3D pozadi v akvariu, ktere samo o sobe je vlastne jako kamen, kus utesu nebo skaly, ale s tou tapetou to neni plynuly. Treba fotografove akvarijnich ryb, kteri rozumi veci, by takhle ryby nikdy nefotili, hlavne ne pro umisteni do publikaci, nevypada to proste dobre.
Ale mas to fak moc hezky udelany, musim Ti dat vybornou. :o
P.S. Jeste se mne libi, jak jsi vyresil rostliny - kdyz nemuzou byt v akva, mas je aspon okolo na brehu - super! :24:
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

re

Příspěvekod jonathane » 15 pro 2010, 12:20

Álo, nevím, teda ten Tvůj komentář....určitě Martinova nádrž s Trophs vypadá o 100 % přirozeněji než Vaše s Trophs...u mě je ta Vaše taková typická "americká" nádrž......myslím si, že to Martin zvládl na výbornou...a písek u zadní stěny? Ryby si s ním stejně udělají co uznají za vhodné...
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Re: re

Příspěvekod RUMburak1110 » 15 pro 2010, 12:24

jonathane píše:Álo, nevím, teda ten Tvůj komentář....určitě Martinova nádrž s Trophs vypadá o 100 % přirozeněji než Vaše s Trophs...u mě je ta Vaše taková typická "americká" nádrž......myslím si, že to Martin zvládl na výbornou...a písek u zadní stěny? Ryby si s ním stejně udělají co uznají za vhodné...


Souhlas!
Uživatelský avatar
RUMburak1110
častý přispívatel
 
Příspěvky: 360
Obrázky: 44
Registrován: 25 pro 2006, 01:40
Bydliště: Plzeň
Kolik let děláte akvaristiku?: 18

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron