Tanganyika 720 litrů

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod mcgogo » 28 úno 2012, 12:45

Na mě lépe působí kombinace s černou barvou, ale rozumím tomu, že ryby na modré vypadají lépe. Je to holt věc kompromisu. Jinak o barvě ryb si myslím to samé co radek. Podle mne je to jen naším okem a tím, že modrá jinak odráží světlo. Je to ale jen můj názor, nemám to nijak podložené. Já mám u akvárek s neonkama a kytkama černé pozadí a u Trophs modré.
Uživatelský avatar
mcgogo
častý přispívatel
 
Příspěvky: 229
Registrován: 05 bře 2010, 08:51
Bydliště: Most

Příspěvekod rhymes » 28 úno 2012, 14:18

Já jsem jednoznačně pro černou. Je pravda, že na fotce ty ryby moc nevyniknou, ale doma snad nekoukáme na fotky! Na živo to musí být pecka! jen tiše závidím ...
Uživatelský avatar
rhymes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 253
Obrázky: 44
Registrován: 23 říj 2008, 16:27
Bydliště: Broumy, okr. Beroun
Kolik let děláte akvaristiku?: 5

Příspěvekod FontosR » 28 úno 2012, 16:45

Docela by mě zajímal názor Wladyse, jinak pro tropheusi je podle mého lepší modrá tapeta. Záleží jak to vypadá u tebe v reálu, jestli si spokojenej tak to nech :o
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

Příspěvekod martin4ever » 28 úno 2012, 17:36

Souhlasím s tím, že naše oko to vidí jinak, že to není problém ryb, ale lidského oka.. S tou černou je problém, že akvárium má celkem velkou hloubku a proto si s tím daleko více hraje.. Ony když ryby byly u zadního skla, tak jako kdyby tam nebyly.. Wláďa je asi pro černou :D.. Moc mi to teda neulehčujete :lol: V reálu se mi fakt líbí obě, černá byla lepší, že to tam všechno tak pěkně sedlo.. Ta světle modrá zas vykresluje ten převis a víc ho zdůražňuje.. Nevím noo.. Ale myslím, že to chce kompromis kvuli těm Ilangám.. S tou modrou jsem se nechal inspirovat na videu, jsem sledoval hlubinu jezera Tanganyika..
Uživatelský avatar
martin4ever
častý přispívatel
 
Příspěvky: 292
Obrázky: 92
Registrován: 24 led 2008, 20:43
Bydliště: Zborov (okres Šumperk)

Příspěvekod Cerdik » 28 úno 2012, 18:15

Zadej si hlasování :D, já jsem pro černou..
Uživatelský avatar
Cerdik
přispívatel
 
Příspěvky: 108
Obrázky: 14
Registrován: 12 úno 2012, 13:16

Příspěvekod martin4ever » 28 úno 2012, 18:16

Možná bych jeeště mohl přiložit fotku celého kompletu.. Jaký dělá dojem..
Přílohy
new_tanganyika.jpg
new_tanganyika.jpg (83.55 KiB) Zobrazeno 1061 krát
Uživatelský avatar
martin4ever
častý přispívatel
 
Příspěvky: 292
Obrázky: 92
Registrován: 24 led 2008, 20:43
Bydliště: Zborov (okres Šumperk)

Příspěvekod Cerdik » 28 úno 2012, 18:23

Takhle to vypadá lépe :), asi bych to nechal (černou beru zpět).
Uživatelský avatar
Cerdik
přispívatel
 
Příspěvky: 108
Obrázky: 14
Registrován: 12 úno 2012, 13:16

Příspěvekod hr » 28 úno 2012, 19:07

Martine kompromis bude když tam dáš nějaké světle hnědé pozadí, které bude lépe ladit s pozadím a nebude to takovej kontrast jako stou modrou.Zkusil bych jen tak pro oko a mohl by si udělat i fotku ,jak by to vypadalo. Vem kartón z krabice, kterej má takovou tu hnědou kterou mám na mysli a zkus ho přiložit místo té modré.Nebude to ani drahej experiment vzhledem k tomu že takovej kus lepenkové krabice ti rádi dají (skoro) v každým obchodě.
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Příspěvekod FontosR » 28 úno 2012, 20:15

Ten pokus stou hnědou bych zkusil, ale to foto celého kompletu mi říká že ve skutečnosti to musí vypadat hodně dobře. Ryby vidíš lépe a pozadí krásně vynikne já bych to nechal takto :o :lol:
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

Příspěvekod martin4ever » 28 úno 2012, 20:30

Proti pokusuům nic nemám, ale už ji mám nalepenou.. :D A strhávat se mi to už nějak nechce :lol: Jako, když to bylo bez tapety, tak to nevypadalo taky zle.. Máme bílou zeď a odrážela se barva pozadí, takže to bylo takové hodně světlejší hnědé.. Škoda, že jsem to necvakl foťákem.. S hnědou by to zas nebyl pohled do hlubiny jezera :lol: Já už chci hlubinu :lol: Ale v reálu to fakt vypadá o něco lépe :) Kdo to má ke mě blízko nebo tudy jezdí, může zhodnotit v reálu :)..
Uživatelský avatar
martin4ever
častý přispívatel
 
Příspěvky: 292
Obrázky: 92
Registrován: 24 led 2008, 20:43
Bydliště: Zborov (okres Šumperk)

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků