Nové Malawi 489 l

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod CZmok » 27 pro 2011, 12:30

k tem DeMasonum... Prijde mi, ze to neprezili kvili malemu poctu. Dominantni ryba proste postupne vyvrazdila zbytek osazenstva. Je to jen jedna z moznosti, ale dost realna. Po cca rocnich zkusenostech s demanama, bych je nechoval pod 30. Dokonce si hraju s myslenkou, ze jich jeste na ukor yellowek pridam a to jich ted mam okolo 50ti. Popripade bych Ti nejake yellowky dal, pokud bych se tak opravdu rozhodl.
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod lemalian » 27 pro 2011, 14:04

Co se týká DeMasonů, taky mi z toho vyplynula jen tato možnost co píšeš, ale jak jsem říkal, bylo mi doporučováno, (opět A+I) hned na začátku ještě navýšit počet, ale neposlechl jsem a takhle to dopadlo. Pokud se rozhodneš, budu za Yellowky rád a určitě se domluvíme.
Ještě přidám do galerie aktuální foto obýváku ve větší kvalitě s Vánoční atmosférou a po roce dokončeným nasvětleným barem.
Uživatelský avatar
lemalian
uživatel webu
 
Příspěvky: 29
Obrázky: 44
Registrován: 02 zář 2010, 00:04

Příspěvekod A+I » 29 pro 2011, 12:13

Ahoj, mas to vsechno pekny a zacleneni do mistnosti se fakt povedlo. Tenkrat jsem se Te, myslim, ptala, jestli neva, ze je akva tak nizko nad zemi. My jsme nakonec udelali to akva pro Gibberosy nejakych 47 cm vysoko, ale muzu rict, ze pri vymene vody odtika voda mnohem dyl.
Ted mam zase jinou prosbu :D . Nemohl bys, prosim, vyfotit nebo popsat, jak mas reseny svetla pod krytem? Mas i kryci skla? Jak to otviras na krmeni, vypada to jako jeden kus nahore :3: . Dik.
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod lemalian » 01 led 2012, 13:48

A+I píše:Ahoj, mas to vsechno pekny a zacleneni do mistnosti se fakt povedlo. Tenkrat jsem se Te, myslim, ptala, jestli neva, ze je akva tak nizko nad zemi. My jsme nakonec udelali to akva pro Gibberosy nejakych 47 cm vysoko, ale muzu rict, ze pri vymene vody odtika voda mnohem dyl.
Ted mam zase jinou prosbu :D . Nemohl bys, prosim, vyfotit nebo popsat, jak mas reseny svetla pod krytem? Mas i kryci skla? Jak to otviras na krmeni, vypada to jako jeden kus nahore :3: . Dik.



Ahoj, dík za pochvalu, od tebe to opravdu potěší.
Jelikož mám vypouštění i napouštění elektrizované, tak rychlost odtékání, mě výška nad zemí nijak neovlivňuje a mám co dělat abych při odkalování nevypustil celé akvárium. :lol: Co se týká osvětlení a krmícího otvoru, přidal jsem do galerie detaily řešení celého vrchního krytu. Pokud se budeš chtít na cokoli zeptat, rád ti odpovím, jelikož jsem si vše dělal sám, neměl by to být problém. :o
Uživatelský avatar
lemalian
uživatel webu
 
Příspěvky: 29
Obrázky: 44
Registrován: 02 zář 2010, 00:04

Příspěvekod CZmok » 01 led 2012, 15:00

Mas to docela vymakly. Jen me trochu zarazily dve veci... a to ty, podle me, matny plexiskla jako kryt. Nebere to az prilis svetelneho toku? A druha vec, ten otvor na krmeni skrz horni viko. Mas tam pak i nejaky vicko nebo to nechavas otevreny nastalo?
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod lemalian » 01 led 2012, 18:08

CZmok píše:Mas to docela vymakly. Jen me trochu zarazily dve veci... a to ty, podle me, matny plexiskla jako kryt. Nebere to az prilis svetelneho toku? A druha vec, ten otvor na krmeni skrz horni viko. Mas tam pak i nejaky vicko nebo to nechavas otevreny nastalo?


Vrchní kryty nejsou plexi, ale komůrkový akryl, ten má průstupnost skoro jako sklo. Jen jak se na něm sráží voda, tak vypadá jako matný.
Víčko na krmící otvor sice mám, ale nepoužívám ho, jelikož krmítko sype krmení třikrát deně a není důvod to zavírat.
Uživatelský avatar
lemalian
uživatel webu
 
Příspěvky: 29
Obrázky: 44
Registrován: 02 zář 2010, 00:04

Příspěvekod A+I » 03 led 2012, 01:47

Lemalian, dikec za ty fotky, mas to vsechno super. Akorat mi, prosimte, napis, cemu rikas elektrizovane vypousteni akva, ze to vali tak rychle? Mas to pres cerpadlo nebo jak? :)
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod lemalian » 03 led 2012, 10:00

A+I píše:Lemalian, dikec za ty fotky, mas to vsechno super. Akorat mi, prosimte, napis, cemu rikas elektrizovane vypousteni akva, ze to vali tak rychle? Mas to pres cerpadlo nebo jak? :)


Ano, vypouštění mám přes čerpadlo z pračky a napouštění mají na starosti ventily od pračky. Vše je nafoceno v galerii před rokem. Ovládám to dvě mi vypínači.
Uživatelský avatar
lemalian
uživatel webu
 
Příspěvky: 29
Obrázky: 44
Registrován: 02 zář 2010, 00:04

Re:

Příspěvekod CZmok » 16 srp 2012, 08:19

CZmok píše:k tem DeMasonum... Prijde mi, ze to neprezili kvili malemu poctu. Dominantni ryba proste postupne vyvrazdila zbytek osazenstva. Je to jen jedna z moznosti, ale dost realna. Po cca rocnich zkusenostech s demanama, bych je nechoval pod 30. Dokonce si hraju s myslenkou, ze jich jeste na ukor yellowek pridam a to jich ted mam okolo 50ti. Popripade bych Ti nejake yellowky dal, pokud bych se tak opravdu rozhodl.


Máš zájem ještě o ty Yellowky? Chtěl bych se nějakých zbavit...
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Re: Nové Malawi 489 l

Příspěvekod lemalian » 01 říj 2012, 10:40

Ahoj, jestli ještě nějaké máš, určitě bych si jich pár vzal
Uživatelský avatar
lemalian
uživatel webu
 
Příspěvky: 29
Obrázky: 44
Registrován: 02 zář 2010, 00:04

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron