Victorino jezero

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod PIETRO » 17 led 2011, 00:35

Osobně jsem tyto akvária viděl na vlastní oči a musím konstatovat, že Ládik to má opravdu parádní. Není to vůbec tak žluté jako na fotkách.
Ve skutečnosti je to dokonalé. Jsme sice kolegové, tak nechci, ať můj příspěvek zní jako přímá podpora, ale nicméně jeho akvária jsou velice zdařilá a vše je sladěno s citem pro přírodu.
Uživatelský avatar
PIETRO
častý přispívatel
 
Příspěvky: 347
Obrázky: 0
Registrován: 14 bře 2008, 13:12
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Ondra » 17 led 2011, 00:38

Moc se mě líbí ta skladba ryb, konečně pořádné akva z Viktorky :o Je to super :D

Ty nubile jsou od Pietra? (tím pádem jsou to ty mnou sehnané :lol: )
Uživatelský avatar
Ondra
častý přispívatel
 
Příspěvky: 378
Obrázky: 6
Registrován: 02 črc 2007, 17:17
Bydliště: Lelekovice

Příspěvekod A+I » 17 led 2011, 02:19

Tak tu nazloutlou barvu musi delat fotak. S tim by slo uz urcite neco udelat :D .
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod Petr Poppl » 18 led 2011, 20:03

spis bych to videl na spatne vyvazeni bile ve fotaku...mas pri foceni nastaveno na zarivkove svetlo ? Petr
Uživatelský avatar
Petr Poppl
uživatel webu
 
Příspěvky: 72
Obrázky: 14
Registrován: 03 pro 2009, 20:50

Příspěvekod Ostravák » 18 led 2011, 21:13

Petr Poppl píše:spis bych to videl na spatne vyvazeni bile ve fotaku...mas pri foceni nastaveno na zarivkove svetlo ? Petr

Asi ne,já ani nevim jakým způsobem se to dělá.Mám Panasonic DMC-LZ6
Ostravák
uživatel webu
 
Příspěvky: 43
Obrázky: 42
Registrován: 29 dub 2010, 17:53
Bydliště: Ostrava
Kolik let děláte akvaristiku?: 8

travertin

Příspěvekod karapoc » 19 led 2011, 13:07

traventin je žlutej , tak co se vám na tom nelíbí , vždyt je to snová nádrž a fotka taky super
karapoc
uživatel webu
 
Příspěvky: 6
Obrázky: 1
Registrován: 26 lis 2010, 23:02

Příspěvekod wladys » 19 led 2011, 14:47

Karapoc...pokud dobře čtu,tak k nádrži jako takové nemá výhrady nikdo. A k tomu světlu či odstínu,to je spíš jen takový nápad,nebo připomínka.Věř tomu,že kdyby Vláďa zkusil dát místo té přední Skywhitky třeba mnou zminovanou Sylvanii aquastar tak to takto do žluta nebude.Já vím,že ve skutečnosti 880-ka nesvítí žlutě(taky je používám),že ve skutečnosti celý ten nádech dělá ten kámen a dno(možná tomu pomohla i fotka). Je to čistě o pocitu. Denně na to kouká majitel nádrže a on sám si to zařídí podle toho co vyhovuje jeho očím.My ho maximálně můžem nějak nasměrovat a nebo taky ne. :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Ostravák » 19 led 2011, 18:10

wladys píše:Karapoc...pokud dobře čtu,tak k nádrži jako takové nemá výhrady nikdo. A k tomu světlu či odstínu,to je spíš jen takový nápad,nebo připomínka.Věř tomu,že kdyby Vláďa zkusil dát místo té přední Skywhitky třeba mnou zminovanou Sylvanii aquastar tak to takto do žluta nebude.Já vím,že ve skutečnosti 880-ka nesvítí žlutě(taky je používám),že ve skutečnosti celý ten nádech dělá ten kámen a dno(možná tomu pomohla i fotka). Je to čistě o pocitu. Denně na to kouká majitel nádrže a on sám si to zařídí podle toho co vyhovuje jeho očím.My ho maximálně můžem nějak nasměrovat a nebo taky ne. :o

Ahoj Vláďo,chtěl jsem se zeptat kde v Ostravě se dají tyto Osramky nejlépe koupit.Nebo ty Sylvénie.Díky.
Ostravák
uživatel webu
 
Příspěvky: 43
Obrázky: 42
Registrován: 29 dub 2010, 17:53
Bydliště: Ostrava
Kolik let děláte akvaristiku?: 8

Příspěvekod wladys » 19 led 2011, 18:27

Já si je objednával přes NET,ale můžeš zkusit nějaké ty prodejny či velkosklady s elektroinstalačním materiálem...(Argos,Janča,Elfetex atp.) Popřípadě se poptat přímo u Sylvanie,kde mají nejbližšího odběratele k tvému bydlišti a ty se pak s ním můžeš domluvit na objednání. :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Ostravák » 13 bře 2011, 16:48

Jelikož mi zde nejde vložit nová nádrž fak jsem zkusil alespoň video.
http://www.youtube.com/watch?v=ZuogQhnS0Mw
Ostravák
uživatel webu
 
Příspěvky: 43
Obrázky: 42
Registrován: 29 dub 2010, 17:53
Bydliště: Ostrava
Kolik let děláte akvaristiku?: 8

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků