645l Malawi Haps

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod Elvis » 13 bře 2011, 23:32

RedDragon píše:jak jsi prosím vymyslel to noční osvětlení - hlavně to napájení těch led, začal jsem řešit podobný problém, rád bych tam dal noční osvětlení ale nevím jak na to :(
Jinak na přidávání fotek do textu slouží pod oknem kam píšeš odpověď : "Vkládací panel" - procházet - cesta k souboru uloženém na disku - vložit soubor - a nakonec celé odeslat :D


dík, právě jsem na to přišel. Při vkládání příspěvku jsem dolů nekoukal a pořád jsem to zkoušel vložit přes html tag"image"


Zdroj jsem použil takový obyčejný s posuvný přepínačem na několik napětí a několika velikostí konektorů. Klasický sítový zdroj.
Na cestě mám tenhle ale ještě nedorazil a předělávat to nebudu.
Ebay.com-sítový zdroj

Ebay.com-LED modré
Mám přesně tyhle a od tohot prodejce, tyhle už skončily ale když bys sis nevěděl rady tak napiš.


pokud máš možnost nakupovat na Ebay tak vidíš že i s dopravou je to za pakatel.
Naposledy upravil Elvis dne 14 bře 2011, 00:03, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Elvis
častý přispívatel
 
Příspěvky: 290
Obrázky: 14
Registrován: 19 črc 2005, 23:23
Bydliště: Martin Ehl;Nový Bor

Příspěvekod RedDragon » 13 bře 2011, 23:37

neboj nebyl jsi sám i já to tak nejdřiv zkoušel :lol:
jo díky za radu, tak až budeš potom mít nějakou fotku tak to sem určitě dej.
Uživatelský avatar
RedDragon
uživatel webu
 
Příspěvky: 95
Obrázky: 26
Registrován: 13 pro 2010, 15:23
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvekod Elvis » 14 bře 2011, 00:01

Tak jedna fotka je tady. Foták nechce v tý tmě ostřit tak jsem musel ostřit manuálně. Znažil jsem se aby světlost byla reálná.
Je to lehce dorůžova než origo ale to vzniklo když jsem upravoval barvy. Na fotce ta modrá tahala oči a tak to ve zkutečnosti není tak jsem ji musel stáhnout.
Přílohy
DSC_6484.JPG
DSC_6484.JPG (115.93 KiB) Zobrazeno 838 krát
Uživatelský avatar
Elvis
častý přispívatel
 
Příspěvky: 290
Obrázky: 14
Registrován: 19 črc 2005, 23:23
Bydliště: Martin Ehl;Nový Bor

Příspěvekod Elvis » 14 bře 2011, 00:16

Po Sinici není ani stopy ale to se uvidí za týden dva. Ani jsem akvarium nestínil jen jsem rozsvěcel manuálně na krmení a krmil jsem jen jednou denně místo dvakrát. Sinice potřebují také dost odpadních látek tak jsem to chtěl omezit.
Uživatelský avatar
Elvis
častý přispívatel
 
Příspěvky: 290
Obrázky: 14
Registrován: 19 črc 2005, 23:23
Bydliště: Martin Ehl;Nový Bor

Předchozí

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 návštevníků